امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مارتينو: 7 ديدار مهم پيش رو داريم

مارتينو: 7 ديدار مهم پيش رو داريم

سرمربي بارسلونا پس از پيروزي مقابل اسپانيول در دربي کاتالان تاکيد کرد تا پايان فصل 7 ديدار بسيار مهم پيش رو دارند.

مارتينو: 7 ديدار مهم پيش رو داريم 1

بارسلونا در هفته سي و يکم رقابت‌هاي فوتبال لاليگا موفق شد در خانه اسپانيول به برتري يک بر صفر برسد.

در اين ديدار ليونل مسي در دقيقه 77 تنها گل مسابقه را وارد دروازه حريف کرد تا تيمش را 75 امتيازي کرده و در رده دوم جدول نگه دارد.

به نقل از فارس، در پايان اين ديدار جراردو مارتينو ضمن تمجيد از عملکرد تيمش اين پيروزي را به ويکتور والدس، دروازه‌بان اين تيم تقديم کرد که در ديدار پيشين اين تيم دچار پارگي ليگامنت پا شد.

مارتينو در مورد اين ديدار گفت: مي‌خواهم از طرف همه اين پيروزي را به ويکتور والدس تقديم کنم. همه ما از او حمايت مي‌کنيم. تيم من همواره در واکنش به خبرها و انتقادهايي که وجود دارد بايد خوب بازي کند.

مارتينو در ادامه گفت: هنوز همه چيز سخت است. دربي‌ها همواره ديدارهاي مشکلي هستند که شما بايد در آنها به پيروزي برسيد. اين دربي هم سخت بود و ما موفق شديم سه امتياز را بگيريم. هفت ديدار مهم پيش رو داريم که بايد حواسمان را جمع کرده تا اشتباهي که مقابل وايادوليد مرتکب شديم را تکرار نکنيم.

سرمربي بارسلونا در ادامه در مورد عملکرد داور نيز گفت: در صحنه‌اي که داور دروازه‌بان حريف را اخراج کرد با خودم گفتم که داور کار سختي داشته است. تصميم‌گيري براي او در آن شرايط خيلي سخت بود. نمي‌توانم بگويم تصميم درست بوده يا نه چون خيلي دور بودم.
مارتينو: 7 ديدار مهم پيش رو داريم 1
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  آمار ديدار استراليا - کويت
  2 آذر؛ برگزاري ديدار استقلال و پرسپوليس
  بهروان ناظر ويژه ديدار تراکتور - استقلال
  کي‌روش: ساحلي‌بازان دو ديدار بعدي را خواهند برد
Wink موافقت کي‌روش با برگزاري ديدار ايران – ايتاليا
  رئيس‌هيئت مديره پيکان: توقع بيشتري داريم
  مهمترين ديدار يک چهارم نهايي با 8 عنوان قهرماني
  حاشيه ديدار استقلال - پارسه
  حاشيه ديدار پديده - استقلال
  بسکتبال با ويلچر ايران در نخستين ديدار پيروز شد

پرش به انجمن: