امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بلان: مورينيو و تيمش را نبايد دست‌کم گرفت

بلان: مورينيو و تيمش را نبايد دست‌کم گرفت

سرمربي 48 ساله ميليونرهاي پاريس با تمجيد از سرمربي آبي‌پوشان لندن تأکيد کرد نبايد چلسي را دست کم گرفت.

بلان: مورينيو و تيمش را نبايد دست‌کم گرفت 1

لوران بلان، سرمربي تيم فوتبال پاري‌سن‌ژرمن که شاگردانش در مرحله يک‌چهارم نهايي ليگ قهرمانان اروپا بايد با چلسي، صدرنشين کنوني ليگ برتر انگليس مصاف کنند با تمجيد از آقاي خاص گفت: مورينيو در خصوص اين بازي صحبت خواهد کرد و نظر مي‌دهد و اين کار او است. ژوزه يک مربي خيلي باهوش و حرفه‌اي است و من هم احترام زيادي برايش قائل هستم. مورينيو مربي بزرگي است و تقريبا تمامي عناوين قهرماني را تجربه کرده است.

به گزارش تسنيم، وي افزود: من به خوبي ژوزه را مي‌شناسم چون زماني که براي بارسلونا بازي مي‌کردم او جزو کادرفني بابي چارلتون بود. مي‌دانم که مورينيو براي اين بازي آماده است چون او يک مربي کاملا حرفه‌اي است. ما نبايد چلسي را دست‌کم بگيريم و همان طور که گفتم آنها تيم بزرگي هستند که هفته گذشته با پيروزي مقابل آرسنال ثابت کردند که چه تيم قدرتمندي هستند.

بلان در خصوص وضعيت مدافع برزيلي تيمش هم اظهار داشت: اوضاع تياگو سيلوا خوب است و اين کاملا به او بستگي دارد که بخواهد با ماسک يا بي‌ماسک مقابل چلسي بازي کند. اگر او بخواهد که با ماسک جلوي چلسي به ميدان برود بايد مجوز گذاشتن ماسک را از يوفا بگيريم.

سرمربي پيشين تيم ملي فوتبال فرانسه همچنين با تمجيد از مهاجم سوئدي تيمش که در فصل جاري 40 گل در رقابت‌هاي مختلف براي پاري‌سن‌ژرمن به ثمر سانده است، گفت: زلاتان گلزن شماره يک PSG است و اگر به آمار نگاهي بيندازيد خواهيد ديد که او چه بازيکن مهمي است. اميدوارم ابراهيموويچ به گلزني‌هايش در بازي‌هاي مهم پاري‌سن‌ژرمن ادامه دهد.

ميليونرهاي پاريس در حال حاضر با 73 امتياز در مکان نخست لوشامپيونه هستند و با تيم دوم جدول يعني موناکو 10 امتياز برتري دارند. پاري‌سن‌ژرمن پيش از رويارويي با چلسي در ليگ قهرمانان اروپا امشب (جمعه) در نخستين ديدار از هفته سي‌ويکم لوشامپيونه در خانه نيس به ميدان مي‌رود.
بلان: مورينيو و تيمش را نبايد دست‌کم گرفت 1
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  ریسک دروازه‌بان لوانته پیروزی را از رئال گرفت (عکس)
Subarrow لورن بلان این شوک را باور نمی‌کند (عکس)
  لورن بلان: پرسپولیس تیم بزرگ و قدرتمندی است
  رئال مادرید اودگارد را از سوسیه‌داد پس گرفت!
  ستاره رئال مادرید تحت قرنطینه قرار گرفت
  مرز پررنگ راست و دروغ/ کی‌روش ۲۰ درصد پاداش جام جهانی را گرفت!
  سرپرست فدراسیون جهانی وزنه برداری اخطار گرفت
  کرونا جان قهرمان اسبق آسیا را گرفت
Information ستاره پیشین استقلال و پرسپولیس کرونا گرفت
  دروازه بان سابق تیم ملی کرونا گرفت

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان