امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

امکان قرار دادن آهنگ در پروفایل شخصی اضافه شد !!

اون اپلود فایل پایینرو بزنم یا بالایرو

ادرس فایل رو کپی کنم یا ادرس انجمنExclamationExclamationExclamation
وقتی تنهاییم دنبال دوست می گر دیم.
پیداش که کردیم دنبال عیب هاش می گردیم.
وقتی که از دستش دادیم .
تنهایی دنبال خاطراتش می گردیم.

مراقب قلب ها باشیم.
هیچ چیز اسان تر از قلب نمی شکند.....

zZzZzZzZzZzZzZzZzZzZzZzZzZzZz
آگهی
آقا صابر ممنونم ازتون ابتکار خوبی بودBlush
 سپاس شده توسط ^نهال^
Dodgy اینم از شانس ما آپلود سنترا این روزا بدرد نمیخورن (البته برای آپلود آهنگ میگم)
آهنگو که انتخاب میکنم تو همون صفحه آپلود نمیکنه یه تب دیگه باز میکنه که اونم خیلی طول میکشه بیاد البته فک کنم بخاطر حجم آهنگه ولی حیف شد
صداقت نخستین فصل دفتر دانایی است . ((تامس جفرسن))
 سپاس شده توسط AmItiSe
صابر چرا اهنگ بعضی از پروفایل ها نمیخونه؟
امکان قرار دادن آهنگ در پروفایل شخصی اضافه شد !! 3
 سپاس شده توسط atena1 ، ^نهال^
اره راست میگه ندا خانوم
یعنی اصن نمیخونن من مجبورم دان کنم گوش بدم Undecided
 سپاس شده توسط ^نهال^
با سلام

دوست گرامی
چرا آهنگ بعضی از پروفایل ها نمیخونه؟ یا یعنی اصلا نمیخونن عبارات کلی هستند.
لطفا در ارسال خود ذکر کنید آهنگ پروفایل کدام کاربر نمی خونه تا دوستانتون بتونن بررسی کنن و پاسخ بدن یا کمک کنند.

شاد و پیروز باشید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
poorman
لطفا سوالات و مشکلات خود مربوط به انجمن را در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا مطرح کنید، پوزش من را از اینکه قادر نیستم در پیغام خصوصی به این موارد پاسخ دهم بپذیرید.
درصورت هرگونه کند شدن یا خرابی سایت، لطفا با دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیام خصوصی به اینجانب اطلاع دهید.
در صورت شکایت از اقدامات مدیران در پیام خصوصی، نام مدیر، اقدام مورد اعتراض و آدرس صفحه ی انجمن مربوط به اقدام مدیر، را به اینجانب اطلاع دهید تا بررسی گردد.
 سپاس شده توسط ♥گل یخ ♥ ، ☭Nicola☭ ، EMINEM2 ، ^نهال^
آگهی
اون سایتی که برای اپلود اهنگ گذاشتین هنگ میکنه!شاید واسه من اینطوریه!
اگه از یه سایت دیگه بخوام اپلود کنم کدوم ادرس رو باید کپی کنم؟
امکان قرار دادن آهنگ در پروفایل شخصی اضافه شد !! 3
 سپاس شده توسط ☭Nicola☭
سلام یه سوالی داشتم فقط یه اهنگ میتونیم تو پروفایلمون بزاریم؟
بـــــهـ جــــــــا مـــــــــانده استـــــــــ ...
چیـــــــــــز ےِ  .. جــــایـــــــے .. کــــﮧ هیــــــــچ گاهــــــــ دیــــــگر ..
هیــــــــچ چیــــــــــــــز  ،
جــــــــــایش را  ُ پــــــــــر نخـــــــــــــــواهد کــــــــــــرد ...
 سپاس شده توسط ^نهال^
در حال حاضر فقط امکان قرار دادن یک آهنگ وجود داره.

(03-09-2012، 21:27)any body نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام یه سوالی داشتم فقط یه اهنگ میتونیم تو پروفایلمون بزاریم؟
لطفا سوالات و مشکلات خود مربوط به انجمن را در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا مطرح کنید، پوزش من را از اینکه قادر نیستم در پیغام خصوصی به این موارد پاسخ دهم بپذیرید.
درصورت هرگونه کند شدن یا خرابی سایت، لطفا با دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در صورت شکایت از اقدامات مدیران در پیام خصوصی، نام مدیر، اقدام مورد اعتراض و آدرس صفحه ی انجمن مربوط به اقدام مدیر، را به اینجانب اطلاع دهید تا بررسی گردد.
 سپاس شده توسط ☭Nicola☭ ، ^نهال^
با سلام

در صورتیکه سایت آپلود با مشکل مواجه شد می تونید فایل خودتون رو دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://uploadtak.com آپلود کنید و آدرس لینک مستقیم رو در پروفایلتون قرار بدید.

شاد و پیروز باشید
پورمن
 سپاس شده توسط ps3000 ، ♥گل یخ ♥ ، ☭Nicola☭ ، ali7500 ، ✘ றДƬДᗡØЯЄ ✘

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  اضافه شدن دو سیستم اطلاعیه ها و تگ کردن به انجمن
  امکان هم اندازه کردن عکس با صفحه اضافه شد.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان