امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

زن عجیبی که 3 برابر یک زن نرمال غذا میخورد +عکس

Heart 
خانم بریندا دیفیز 43 ساله به عنوان چاق ترین زن انگلیسی معرفی شد. وزن این زن به 254 کیلوگرم رسیده است.
بریندا پس از مرگ خانم شارون میفسیملر در سن 40 سالگی و با وزن حدود 300 کیلوگرم هم اکنون به عنوان چاق ترین زن انگلیس شناخته می شود. میفسیملر به دلیل مشکل قلبی درگذشت. بریندا زن 254 کیلویی روزانه معادل 6 هزار کالری غذا می خورد که این مقدار سه برابر کالری مورد نیاز و طبیعی یک زن است

به گزارش ایران ناز او تنها تمرین تحرکی که انجام می دهد طی کردن مسافت 10 متری از تخت به سمت دستشویی است. بریندا بیشتر زمان خود را در تختش می گذراند. او در کنار خود یخچالی دارد که در آن شکلات، شیرینی، نوشابه و آب معدنی نگهداری می کند. بریندا از چهار سال پیش تاکنون، به دلیل وزن زیادش، خانه را ترک نکرده است.

همچنین یک گروه ویژه در هفته ، اقدامات شخصی بریندا مانند حمام، خرید وسایل مورد نیاز منزل و تهیه غذا را انجام می دهد. وی همچنین لباسهایش را از اینترنت خریدای می کند. پزشکان گفته اند که بدن مریندا، تحمل انجام عمل جراحی برای لاغری وی را ندارد. بریندا می گوید: من زندگی ام را در تخت می گذرانم.به رغم هشدار پزشکان ، نمی توانم از غذا خوردن دست بکشم.

این زن سنگین وزن اضافه کرد: من از زندگی ام بدم می آید. پس از رسیدن به این وضعیت، از خودم خجالت می کشم . می خواهم به خودم کمک کنم ولی نمی دانم از کجا باید شروع کنم.

زن عجیبی که 3 برابر یک زن نرمال غذا میخورد +عکس 1

پاسخ
 سپاس شده توسط mahta1990 ، ❤R@TA❤ ، Titiw ، P e D i ، BlAcK dAy ، _єяяσя_ ، ♥Nahal♥ ، یزدان شیر ، پارسا79 ، saba 3
آگهی
اوه اوه اوه اوه
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘
بیچاره ولی خرجش زیاد میشه ها Smile
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘
یا خدا
فکرمیکردم تو همدردی ولی توهم دردی
پاسخ
 سپاس شده توسط negin13_13 ، ✘PETER✘
خداکمکش کنه
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘ ، fate min
اوووووووووووووف
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘
آگهی
اوههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘
منم یه سری دیگه از عکسای یه خانوم چاقو قبلن گذاشته بودم!اینا چجوری زندگی میکنن؟!3پآس!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘
یا ابلفضل
                                                              دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(:
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘
یا امامConfusedConfused
ادم فقط یکبارعاشق میشه بعدازاونلاشیمیشه
گفتی دوستم داری من عطسه کردم ببخشیدمن به زرمفت الرژی دارم Sleepy Sleepy
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Heart عکس العمل ما آدما در برابر جمله ی " دوست دارم"
  دختری که هشت سال است فقط پیتزا میخورد+تصاویر دختری که هشت سال است فقط پیتزا میخورد+ت
  مردی که سالانه فقط 10 بار غذا میخورد!!
  یک با یک برابر نیست..
  برخی افراد 3 برابر سریع تر از دیگران پیر می شوند
  نامردی در برابر دوستی(رفیقای نارفیـــق)
  واکنش مردم در برابر عمل پادشاه
  اعلام ترکیب استقلال برابر نفت تهران
  واکنش بدن در برابر رژيم هاي اشتباه مجموعه : رژیم و تناسب اندام واکنش بدن در برابر رژ
  این زن وقتی افسرده می شود سنگ میخورد! +عکس

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان