امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تیلور سویفت خواننده زیبا من هیچ وقت دنبال پسرها نبوده ام

تیلور سویفت خواننده زیبا من هیچ وقت دنبال پسرها نبوده ام 1

از زمانی که تیلور سوئیفت با ستارگانی چون جیک جیننهال، جان مایر، جو جوناس و اخیرا با هری استایلز طرح دوستی ریخت زندگی عشقی این خواننده قطعا مورد توجه افراد زیادی بوده است. سوئیفت به «الی» گفته: مهم نیست که شایعه پردازان چه می گویند، من هیچ وقت دنبال شکار کردن پسرها نبوده ام.من مطئمنم که اگر درگوگل شایعه های مربوط به من را سرچ کنید می بینید نوشته اند من دنبال پسری هستم که همانقدر که من او را دوست دارم او من را دوست ندارد. مردم عاشق اینجور حرفا در مورد من هستند. اما من هرگز دنبال پسرها نبوده ام و آنها هم این کار را دوست ندارند!

تیلور سوئیفت با این مجله درمورد رابطه های قبلیش حرف زد: من فکر نمی کنم هیچ وقت سر دوست پسر قبلیم داد زده باشم. به گزارش پارس ناز من دختر پرخاشجویی نیستم. بااینحال سر این موضوع بحث شده است که آیا این ستاره وقتی که در مراسم گرمی صحبت می کرده به استایلز دوست پسر سابقش توهین کرده است یا نه. وسط یکی از ترانه هایش او درحالیکه ادای این پسر را درمی آورد به مسخره گفت:

پس او من را صدا می کند او این کار را دوست دارد، من هنوز عاشق تو هستم، من دوستت دارم، من متاسفم، من در مراسم گرمی سرم شلوغ بود.مهمانان مراسم گرمی همان لحظه در مورد این واقعه پچ پچ کردند. جود آپادو پرسید: آیا تیلور سوئیفت فقط به لهجه انگلیسی صحبت کرد؟ درحالیکه E! Online اظهار داشت: آیا ما زمانی که تیلور سوئیفت در مراسم گرمی 2013 گفت ما دیگر هرگز پیش هم برنخواهیم گشت، لهجه انگلیسی هری استایلز را تشخیص دادیم؟

بسپاسBig GrinBig Grin

خسته از زندان که نامش زندگیست
پس قشنگیهای دنیا مال کیست؟
Blush

پاسخ
 سپاس شده توسط noosha joon ، *nadia*horan* ، sbinam ، _عقاب بی پروا_ ، T@¥loor$wift*** ، حقوقدان انجمن ، **li@** ، sogol15
آگهی
اره جون خودش دخترک AngelDodgyDodgyDodgy
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

................::::::::::::;LoVe Heart YoU::::::::::::::...............
پاسخ
 سپاس شده توسط املیا
دختر خوبیهSmile
FALL DOWN SEVEN TIMES STAND UP EIGHT:301:
پاسخ
شاید پشت سر تیلور از این جور شایعه ها زیاد باشه اما به نظر من که بازم با وجود همه ی این چیزا و شایعه هایی که در موردش هست ولی بازم برای طرفداراش عزیزه و هنوز توی قلب طرفداراش جا داره.به نظر من هرچه قدر هم که پشت سر تیلور از این حرفا بزنن ولی با این وجود بازم تیلور بهترینهههههه.
پاسخ
ما كه نميدونيم Confused
پاسخ
شاید پسرا دنبال این بودن خدا میداند!HuhHuh
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  زیبا ترین اسم برای نوزاد چیه؟؟؟
Thumbs Up نحوه مخ زدن پسرها و دخترا
  متن های فوق العاده زیبا در مورد دختر
  تفاوت عروسی رفتن دخترها با پسرها(مخصوص با جنبه ها)
Wink جملات زیبا(واقعا قشنگن بیا تو ضرر که نمیکنی :|)
  اگر چشم های زیبا میخواهید بخوانید.♡
  ویدیوی اثبات ربتایل(خزندگان فضایی) بودن سلبریتی هایی همچون تیلور سوییفت ، ریحاناو....
  زیبا ترین دختر فقیر جهان !!!!!!!!!!!!!!!!!! (خیلی خوشگله )
Heart افکار پسرها و دخترها در شرایط گوناگون (طنز)
Smile چه نوع سبک آهنگی دوست داری و خواننده اش را به چه دلیلی دوستداری؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان