امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کشتار مردم عادی شوروی توسط ارتش آلمان نازی در جنگ جهانی دوم

فقط من یه چیزی بگم تنها چیزی که مدرکشم وجود داره و اقای نیکلای را فکر کنم قانع کنم

وقتی دونیتس به قدرت رسید با انگلیس و امریکا یکسری قرارداد تسلیم شدن بست تا مردم عادی را بتونند به مناطق تحت اشغال انان بروند و به بقیه نیروها دستور دا د تا در جبهه شرق وقت بخرند چون ارتش سرخ به هر جا میرسیدند همه را میکشتند و به همه تجاوز میکردند من یکجا خوندم انها هرکه را بود میکشتند(از نازی سنتر نخوندم)

البته یه امکان وجود داره ارتش سرخ و نیروهای اس اس گروه هایی بودن که به اندازه ارتش به دولت وابستگی نداتشتن امکانش هست که انها خودسرانه این کارا رو میکردند
نابود باد کمونیسم نابود باد صیهونیسم

کشتار مردم عادی  شوروی توسط ارتش آلمان نازی در جنگ جهانی دوم 3
عضو گروه تاریخ انجمن

سپاس شده توسط در جستجوی حقیقت ، .ali.
آگهی
نقل قول: وقتی دونیتس به قدرت رسید با انگلیس و امریکا یکسری قرارداد تسلیم شدن بست تا مردم عادی را بتونند به مناطق تحت اشغال انان بروند و به بقیه نیروها دستور دا د تا در جبهه شرق وقت بخرند چون ارتش سرخ به هر جا میرسیدند همه را میکشتند و به همه تجاوز میکردند من یکجا خوندم انها هرکه را بود میکشتند(از نازی سنتر نخوندم)

اولا که ارتش سرخ هیچ تهاجمی ضد آلمان آغاز نکرد وبرعکس خود آلمانی ها حمله کردند وشروع به غارت کردند هیتلر گفته بود که تمام شوروی رو

از وجود روس ها پاک کنه وبعد شهر های بزرگ رو بگیرند وبنابراین آنها به جای نابودی سریع مواضع نظامی به مردم حمله می کردند اما استالین

وقتی تجاوز آلمان را در 1944 دفع کرد مستقیما به برلین حمله کرد وبه هیچ جای دیگر آلمان آسیب نرساند وفقط می خواست با ایجاد کم ترین

صدمات به آلمان فقط دولت مرکزی آلمان را از پا در بیاورد اما سربازان روس که خیلی از تجاوزات آلمانی ها به وطن وخانواده شاه عصبانی بودند

در راه خود همه چیز را نابود می کردند وبا تانک های خود مسیر برلین را که خانه هایی داشت همچون بیابانی بایر کردند وجاده ای ویران به

سمت برلین درست کردند.اما به کشور وسیع آلمان وسایر نقاط آسیبی نزدند.

در اون مورد که گفتید جایی خوندید میشه بگین کجا خوندید ومدرک ارائه بدید؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
"دختر و افسر مرزی"

((...زنده باد صلح بین المللی,مرگ بر جنگ افروزان...))
استالین_آخرین سخنرانی سال 1952
عضو گروه تاریخ انجمن
خیلی وقت پیش بود اسم کتابشو نمیدونم راستش اصلا اون کتابو نخریدم رفته بودم تو کتابفروشی کتاب بخرم چشمم بهش خورد و مقداریشو خوندم اون موقع برام اینگونه مطالب جالب نبود(وارد این جریانات نشده بودم)

تمام روسیه را از شر روسها پاک کنه تو کدوم سخنرانی کی و کجا؟

پس قبول دارید خودسرانه اتفاقاتی افتاده و وسعتش چنان بوده که هدف اصلی دونیتس این بوده

هیچ دولتی به سربازانش نمیگه تجاوز و غارت کنید
نابود باد کمونیسم نابود باد صیهونیسم

عضو گروه تاریخ انجمن

سپاس شده توسط در جستجوی حقیقت
نقل قول: خیلی وقت پیش بود اسم کتابشو نمیدونم راستش اصلا اون کتابو نخریدم رفته بودم تو کتابفروشی کتاب بخرم چشمم بهش خورد و مقداریشو خوندم اون موقع برام اینگونه مطالب جالب نبود(وارد این جریانات نشده بودم)

همون طور که گفتم کتاب ها باید با منبع ودارای صحت مطلب باشد شما اگر می خواهید حرفتان اثبات شود نام آن کتاب را پیدا کنید تا باه بررسی اش کنیم.

نقل قول: تمام روسیه را از شر روسها پاک کنه تو کدوم سخنرانی کی و کجا؟
در همون پیامی که گفت لنینگراد باید از صحنه تاریخ حذف شود وپیام هی مربوطه قبل وبعد از آن که به نبرد برق آسا,بدون عقب نشینی وپاکسازی دمن تاکید کرد بیش تر این جنایات در اوکراین صورت گرفت ورتبه بعدی مربوط به بلاروس هست.

نقل قول: پس قبول دارید خودسرانه اتفاقاتی افتاده و وسعتش چنان بوده که هدف اصلی دونیتس این بوده

دونتیس دیر به قدرت رسید وقبل اون هیتلر همه چی رو خراب کرده بود وکار های دونتیس به هیچ جا نمی رسید.

نقل قول: هیچ دولتی به سربازانش نمیگه تجاوز و غارت کنید

البته در قرون وسطی وباستان دولت هایی وجود داشته اند مثل مغولان و... وهمان طور که گفتم هیتلر رسما گفته بود که پتروگراد باید از صفحه روزگار محو شود
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
"دختر و افسر مرزی"

عضو گروه تاریخ انجمن
بنده قصد ندارم وارد بحث بشم فقط برای فهمیدن ارتباط بین مردم روسیه و آلمانی ها در ج ج 2 همین بس که هانس رودل در خاطراتش می نویسد مردم روسیه برای ما پنیر و کره می آوردند و ما در عوض بهشان بنزین هواپیما می دادیم
بعد از مدتی من مشکوک شدم که مردم روسیه بنزین هواپیما آن هم به اندازه یک دو پیاله به چه کارشان می آید؟

یکی شان را دنبال کردم دیدم دارد بنزین را می نوشد!!گفتم چکار می کنی؟؟؟
او به من گفت:عجب مزه ویسکی اصل می دهد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
عضو گروه تاریخ انجمن
 سپاس شده توسط 1939 ، آریوبرزن
استالین خودش کم مردم بیچاره رو نکشت جنایت های استالین بیشتر از هیلتر بود
اروپایی ها چون از هیتلر میترسیدن جوری نشون دادن که بد جلوه کنه
زندگــی ...
به من آموخــــت...
همیشه منتظر حمله ی ....
احتمالیه کسی باشم ..........
که به او...
محبت فراوان کــــــــــردم............
:499:
آگهی
نقل قول: استالین خودش کم مردم بیچاره رو نکشت جنایت های استالین بیشتر از هیلتر بود
اروپایی ها چون از هیتلر میترسیدن جوری نشون دادن که بد جلوه کنه
اروپایی ها از استالین هم می ترسیدند در واقع اون برای دشمنان ترسناک تر بود وبزرگترین وقوی ترین ارتش تاریخ قبل وبعد جنگ جهانی را داشت.

درضمن استالین مخالفان صنعتی شدن روسیه وابرقدرت شدن روسیه وخائنان وشورشیان وتوطئه گران را می کشت یا تبعید می کرد ودیکتاتوری

خاصی بوجود آورده بود اگر دهقانان مزارع خودرا بدون مقاومت اشتراکی می کردند یا به کارخانجات صنعتی داوطلبانه می رفتند وبا استالین

همکاری می کردن اون باهاشون مهربون بود وهمه ی مردم شوروی استالین رو دوست داشتند وحاضر بودند برایش همه چیز خودرا فدا کنند.
"دختر و افسر مرزی"

عضو گروه تاریخ انجمن
المان ها در شوروی چه کردن؟؟؟؟ اون ها بیشتر اسیر ها رو کشته و مناطق مسکونی رو با دونستن این که اون جا تنها مردم ساکن هستند بمباران های هوایی و توپخانه ای کردن. این ها جنایت نیست؟؟؟؟ البته شوروی هم با جنایات خود جبران کرد.
اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

سپاس شده توسط ☭Nicola☭ ، .ali.
(26-06-2012، 18:46)فرید_رومل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

المان ها در شوروی چه کردن؟؟؟؟ اون ها بیشتر اسیر ها رو کشته و مناطق مسکونی رو با دونستن این که اون جا تنها مردم ساکن هستند بمباران های هوایی و توپخانه ای کردن. این ها جنایت نیست؟؟؟؟ البته شوروی هم با جنایات خود جبران کرد.

ما که از همچین چیزی خبر نداریم!!!
اگر خونده باشی پست قبلی من رو:
برای فهمیدن ارتباط بین مردم روسیه و آلمانی ها در ج ج 2 همین بس که هانس رودل در خاطراتش می نویسد مردم روسیه برای ما پنیر و کره می آوردند و ما در عوض بهشان بنزین هواپیما می دادیم
بعد از مدتی من مشکوک شدم که مردم روسیه بنزین هواپیما آن هم به اندازه یک دو پیاله به چه کارشان می آید؟

یکی شان را دنبال کردم دیدم دارد بنزین را می نوشد!!گفتم چکار می کنی؟؟؟
او به من گفت:عجب مزه ویسکی اصل می دهد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

روس ها در دام کمونیسم دست و پا می زدند از این رو برای خلاصی از این دام تعداد زیادی حتی به آلمان کمک می کردند
و این هم عکسی از روس هایی که به لشکر آلمان پیوسته اند:
عضو گروه تاریخ انجمن
 سپاس شده توسط آریوبرزن
آره درسته بسیاری از مردم منطقه ی قفقاز برای رهایی از دست کمونیسم به آلمان پیوستن.کمونیسم مثل یک طاعونی بود که حال تمام مردم جهانو بهم میزد.
پیشوا.........
پیشوای عزیز تر از جانم، میدانم که صدای مرا میشنوی
میدانم که با چه سختی و از جان گذشتگی ای برای سرافرازی نژاد آریایی و ملتت تلاش کردی
میدانم سربازان وطن چگونه برای سرافرازی اش شجاعانه و دلیرانه جنگیدند
میدانم از ما چه میخواهی.......
با چکمه هایمان مغرورانه بر روی جسد دشمنانت رژه خواهیم رفت.......
پیشوا آسوده باش که ما بیداریم.....
http://uploadtak.com/images/r7921_xwvtcmvaldf9aegi18rh.jpg
 سپاس شده توسط در جستجوی حقیقت

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفت‌وگوی تاریخ ایرانی با رئیس وقت پاسگاه سیاهکل: مردم محلی از چریک‌ها حمایت نکردند
  روزی که پله ستاره جام جهانی شد
  تصاویر/ آمریکا در ۱۰۰ سال قبل؛ از چارلی چاپلین تا جنگ جهانی
  آثار هنری که از ترس بمباران‌های نازی‌ها پنهان شدند
  تأثیرات جنگ جهانی اول در ایران
  (تصاویر) جنگ‌جهانی اول؛ زنان و جنگ(2)
  امام خمینی از بیداری اسلامی تا بیداری جهانی
  (تصاویر) آلبوم جنگ‌جهانی‌دوم؛ سقوط ژاپن(2)
  قهرمانان بزرگ جنگ جهانی اول
  نارضایتى مردم از رژیم پهلوى

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان