امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بد شانس ترین افراد جهان!

(13-04-2014، 19:36)صالح02 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-04-2014، 19:33)افعی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-04-2014، 19:30)صالح02 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-04-2014، 19:30)افعی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-04-2014، 19:21)صالح02 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منو ننوشته بودی.
الان مینویسم!Sleepy

نه بابا شوخی کردم.
نوشتم!:cool:

وای نوشت.

پاکش کن غلط کردم.
باشه درست میکنم!خخخخخخخخخ!Tongue

(13-04-2014، 19:36)♥نیما ♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کاش منم توشون بودم
مر30
میخوای اسم تورو هم بنویسم؟Tongue
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بد شانس ترین افراد جهان! 3
پاسخ
 سپاس شده توسط قرقی
آگهی
(13-04-2014، 19:40)افعی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-04-2014، 19:36)صالح02 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-04-2014، 19:33)افعی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-04-2014، 19:30)صالح02 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-04-2014، 19:30)افعی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الان مینویسم!Sleepy

نه بابا شوخی کردم.

وای نوشت.

پاکش کن غلط کردم.

(13-04-2014، 19:36)♥نیما ♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کاش منم توشون بودم
مر30

بابا تو دیگه کی هستی.یه شوخی میزنم میگیری.
پاسخ
 سپاس شده توسط BlAcK dAy ، قرقی
برو تو عکس از خودتان عکسمو بذار بعد برو تو پروفایلم زندگینامه مو بذار
بعد بنویس دلیلشو که ناشناس هنوز نگفته
سُبحانَ الله يا فارِجَ الهَمّ وَ يا کاشِفَ الغَمّ فَرِّج

هَـمّی وَ يَسّر اَمری وَ ارحِم ضَعفی وَ قِلَـّةَ

حيلَتی وَ ارزُقنی حَيثَ لا اَحتَسِب يا رَبَّ العالَمين

پاسخ
مممممنونممممUndecidedUndecidedUndecided
سعی کن آنقدر کامل باشی
که بزرگترین تنبیه تو

برای دیگران
گرفتن خودت ازآن ها باشد.
Shy
پاسخ
 سپاس شده توسط BlAcK dAy
(13-04-2014، 19:42)صالح02 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-04-2014، 19:40)افعی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه بابا شوخی کردم.

وای نوشت.

پاکش کن غلط کردم.

کاش منم توشون بودم
مر30

افعیم دیگههههههههههههههه!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط قرقی
(13-04-2014، 20:05)افعی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-04-2014، 19:42)صالح02 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وای نوشت.

پاکش کن غلط کردم.

کاش منم توشون بودم
مر30

روله منم بوآم.خوشبختم.Big Grin
پاسخ
آگهی
(13-04-2014، 19:45)amO tataL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برو تو عکس از خودتان عکسمو بذار بعد برو تو پروفایلم زندگینامه مو بذار
بعد بنویس دلیلشو که ناشناس هنوز نگفته
گذاشتم!Tongue

(13-04-2014، 20:07)صالح02 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-04-2014، 20:05)افعی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وای نوشت.

پاکش کن غلط کردم.

کاش منم توشون بودم
مر30

روله منم بوآم.خوشبختم.Big Grin
چه خوب که یه مار پیدا شد داشتم غریبی میکردم میخواستمتغییر جنسیت بدم بشم آناکوندایی یا پیتونی یا کبرایی چیزی...خخخخخخخخخخخTongueمنم خوشبختم!
پاسخ
 سپاس شده توسط قرقی
چرا گفتی؟ایشون کاری رو که بگه حتما انجام میده.
پاسخ
(13-04-2014، 20:16)صالح02 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا گفتی؟ایشون کاری رو که بگه حتما انجام میده.
بله من اصولا بچه ی حرف گوش کنی هستم خودش درخواست داد منم بی هیچ چون و چرایی پذیرفتم!خخخخخخخخخخخخخخخخخخTongueBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط قرقی
منم تولیست اضافه کن TongueTongueTongueTongue
اواتار بد شانس ترین افراد جهان! 3خلاف قوانین حذف شد دفعه بعداخطار دریافت میکنید
پاسخ
 سپاس شده توسط قرقی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  10 كشور ثروتمند جهان
  با سرد و بی احساس ترین فرد جهان بیشتر آشنا شوید
Smile شخصیت شناسی افراد از روی فرم لب ها
  ورود افراد زیر 16 سال اکیدا ممنوع!
  قد بلند ترین زنان جهان
  خوشگل ترین دختر جهان♥در کتاب گینس♥
  ظالم ترین معلم زن جهان باعث خشم مردم شد !+ عکس
  زیبا ترین دختر فقیر جهان !!!!!!!!!!!!!!!!!! (خیلی خوشگله )
  معما های خوب برای افراد باهوش
  اگه این افراد این کارهارو باهاتون کردن چه میکنید؟؟؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان