امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دختری که قصد کشتن نامزد زین [پری ادواردز] را داشت!|:

چند روز پیش یک Zayn girl سعی میکنه که پری رو بکشه ولی ماموران امنیتی مانع وی می شوند و پلیس هم اون طرفدار رو دستگیر می کنه و به پاسگاه میبره و طی بازجویی ها اون طرفدار اعتراف می کنه که می خواسته پری رو بکشه و بعد از شنیدن این خبر مادر پِری بسیار ناراحت میشه .

از طرفی میکسر ها باید دیده باشند که اوایل این ماه پری و بقیه دخترا برای تفریح و استراحت رفته بودند ساحل که بعضی از دایرکشنرها به پِری توهین کرده بودند ( رنگ پوستش رو مسخره کرده بودند و گفته بودند " تو که انقدر سفیدی اومدی آفتاب بگیری بلکه مثل آدم شی " و ... البته با یه کلمات دیگه ، من خیلی مودبانه مطرح کردم ) بعد از اینها پری چند وقت جوابشون رو نداد ولی بعدش گفت که " من انگلیسیم و رنگ پوستمو دوست دارم و من دارم سخت کار می کنم و برای آفتاب گرفتن نیومدم ساحل ، فقط اومدم کمی خوش بگذرونم ." بعد از این ماجرای ساحل بود که اون طرفدار به پری حمله کرد و باعث شد که جسی (یکی از اعضای گروه لیتل میکس) سکوتش رو بشکنه و خب خیلی عصبانی شد ، یه نگاهی به متن زیر بندازید :

دختری که قصد کشتن نامزد زین [پری ادواردز] را داشت!|: 1

جسی :" میتونم بگم تمام کسانیکه (از پری) متنفرند فقط طرفداران احمق کوچک زین مالیک اند . اونا هیترن چون می خواهند با زین باشند ."
و هم چنین جسی گفته من آرزومه که رنگ پوست پری رو داشته باشم ، خیلی خوشگله !

بعد از این صحبت جسی بعضی از طرفدارا خیلی خوب با این حرف جسی کنار نیومدند و واکنش هایی نشون دادند بعضی از طرفدارا از پری عذر خواهی کردند و بعضی هم باز به حرفاشون ادامه دادند .

این طرفدارا دیگه زیاده روی کردند چون پسرا رو هم زیر سوال بردند به طور مثال یکی از آنها گفته ": آره ما طرفدارای احمق و کوچک زینیم ولی میدونی دلیل فروش آلبوم پسرا چیه ؟ مـــا "

یا یکی دیگه از اونها گفته :" آره ما طرفدارای احمق و کوچک زین پول اون حلقه ی نامزدیه دوست عزیزت پری رو دادیم که یه سَره هر جا میره نشونش میده "

بعد از این جر و بحث ها :

خلاصش اینه : پری گفته جسی منظورش این نیست که همه ی طرفدارای زین کوچک و احمق اند . من فکر می کنم یه سوتفاهم بزرگ پیش اومده ، اون یه مصاحبه تلفنی بود و با اینجور مصاحبه ها همیشه سوتفاهم پیش میاد و از یک چاله کوه میسازند (همون اصطلاح خودمون = از کاه ، کوه میسازه) !

در واقع ما 4 تا دختر صمیمی ترین دوستان هم هستیم همیشه از همدیگه حمایت می کنیم . اگه یکی از ما حالش بد باشه یا کامنت های بدی دریافت کنه هممون ناراحت میشیم (مثل اینه که خودمون اون رو دریافت کردیم) جسی منطورش این نبود که همه ی طرفدارای زین احمق و کوچک اند ، اون فقط منطورش این بود طرفدارای زین که دارند هِیت می فرستند احمق اند ! اون منطورش همه ی طرفدارای زین نبود ،‌این یک سوتفاهم فاجعه بود !

پاسخ
 سپاس شده توسط pink lady ، ★~Ѕдула~★ ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، ( lιεβ ) ، anika anti bieber ، "K!nd~G!Яl" ، SEL♥♥♥ ، ZAHRA LOVE 1D ، ♥h@di$♥ ، ~KiAηA~ ، Ma30h *_* ، ◄Iяαи► ، ~HiSssh~ ، -м α є ∂ є- ، † αƖιєη † ، -Edgar ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، noosha joon ، baran 18 ، bieber fan ، ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ ، دانیال1999 ، яᎧмιиα ، [ niki ] ، ~Mahnaz~ ، αѕтer ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، Directioner_kimia ، نفس. ، Sмιle ، Frozen Girl ، **پری پریا** ، AMIN.......... ، مرضیه 79 ، Aesthetic ، negooli ، gole_pazhmorde ، ღ narges ღ ، -Nᴇɢᴀʀ- ، هیلدا 82 ، [χσℓσνєѕтєя] ، Shervin_ST ، Brooklyn Baby ، P!nk Directioner ، رجب 12354 ، Avril. ، عطرینا ، ḲℑℳℐÅ ، [ :: Sмιℓєу Gιяℓ# :: ] ، yeganeh malik ، Mαяѕє ، Spell † ، گریس ، نفس گل ، _ʀᴇᴠᴇʀsᴇ sᴇɴsᴇ_ ، M.AMIN13 ، ѕтяong ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב
آگهی
بعضی از زین گرلــا که این کــارو میکنن ،فقط احســاس زین  رو بــه خودشــون بــد میکنن!
پاسخ
 سپاس شده توسط ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، P!nk Directioner ، عطرینا
فکر میکنن با این کار به چی میرسن ته ش
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
LIFE
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  پیشبینی نامزد های احتمالی مراسم گرمی اواردز ۲۰۲۱
  دختری که جوایز گرمی 2020 را درو کرد + عکس
  خیانت زین مالیک به پری ادواردز و علاقه اش به سلنا..؟!؟!؟!
  پری ادواردز : از سوال هاتون خسته شدم!
  آیا تیلور سویفت در تور Revival حضور خواهد داشت؟؟
  نابود شُدن زندگی شغلی دختری بخوآطر شبیه بودن بهـ کیتی پری + عکس !!!
  نامزد شدن یک اهنگ ساز ایرانی در مراسم گرمی 2016 :|
  دختری که سعی کرد شبیه زین مالیک بشه!!
  زین مالیک نامزد سابقش پری ادواردز و لیتل میکس رو دیس کرد !!
  فهرست کامل نامزد های MTV VMA 2015

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان