امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

منچستر سیتی 0- بارسلونا 2؛ آبی اناری پوشان تیم 10 نفره من سیتی را شکست دادند/ صعود با

مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان اروپا
تیم بارسلونا با نتیجه 2 بر صفر منچستر سیتی را شکست داد و به مرحله یک چهارم نهایی صعود کرد.
منچستر سیتی 0- بارسلونا 2؛ آبی اناری پوشان تیم 10 نفره من سیتی را شکست دادند/ صعود با 1
به گزارش دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فوتبال آنلاین،  شب گذشته در اولین روز از مسابقات مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا دو دیدار برگزار شد و در مهمترین دیدار تیم منچستر سیتی میزبان بارسلونا بود.

[rtl]این بازی با نتیجه دو بر صفر به یود آبی اناری پوشان به پایان رسید. ابتدا لیونل مسی به دلیل خطای دیمکلیس در محوطه جریمه از روی نقطه پنالتی گل بارسا را به ثمر رساند. در ادامه نیز دنی آلوز در دقیقه 90 دومین گل را به ثمر رساند.[/rtl]
[rtl]دمیکلیس از تیم منچستر سیتی در دقیقه 53 از زمین بازی اخراج شد و من سیتی‌ها 10 نفره به ادامه بازی پرداختند.[/rtl]
[rtl]در دیگر بازی امشب نیز تیم بایرلورکوزن و پاری سن‌ژرمننن   به مصاف هم رفتند. این بازی نیز با نتیجه 4 بر صفر به سود پاریسی‌ها به پایان رسید.[/rtl]
[rtl]گل‌های این تیم را ماتوئیدی، ابراهیموویچ و یوهان کابایه در دقایق 3، 39، 42 و 88 به ثمر رساندند.[/rtl]

نباید زندگی را سخت گرفت چون هیچکس از ان زنده بیرود نمی آد.
پاسخ
 سپاس شده توسط Frozen ، GreenBoy ، LastArny
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  بارسا 3-3 سیتی: 6 گل به افتخار اونسوئه
  ژاوی هنوز آماده هدایت بارسلونا نیست!
  واکنش آگوئرو به شایعه جدایی از بارسلونا (عکس)
  تکذیب شد؛ مدافع‌آلمانی راهی منچستر‌یونایتد نمی‌شود
  مخالفت هافبک ناکام با جدایی از بارسلونا
  دومین شکست جوانان بسکتبال ایران در جام‌جهانی
  ستاره برزیلی بارسلونا راهی میلان می شود؟
  خلاصہ فینال لیگ اروپا (منچستر یونایتد - ویارئال)
  یحیی به دنبال انتقام تنها شکست لیگ نوزدهم
  طلسم عجیب گواردیولا بالاخره شکست (عکس)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان