امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بی قانونی پسر امیر قطر(دلم خنک شد)

بی قانونی بسیار جالب پسران امیر قطر

عادت شاهزاده های عرب است که دوست دارند خودروی خود را هر جا که رسیدند پارک کنند و چون در کشور خودشان، همه دست به سینه آنها هستند فکر می کنند در بقیه کشورهای جهان هم چنین است.

قانون، قانون است. فرقی ندارد که ما باشیم یا شما. این هم مهم نیست که خودروی شما چقدر ارزش داشته باشد. وقتی خلاف می‌کنید باید منتظر جریمه باشید. به این عکس ها خوب دقت کنید.

به نوشته مجله تاکسی دو پسر حاکم قطر که اخیرا فروشگاه های زنجیره ای Harrods را در انگلستان به ارزش یک و نیم میلیارد دلار خریداری کرده اند برای سرکشی به یکی از شعب فروشگاه رفته بودند که خودروهای گرانقیمتشان را در جای ممنوع پارک می کنند و پلیس هم خودروهایشان را قفل چرخ می زند!

این دو خودرو Koenigsegg CCXR و لامبورگینی Murcielago SuperVeloce هستند که Koenigsegg CCXR یک میلیون و 900 هزار دلار قیمت و تنها 6 نمونه از آن در دنیا وجود دارد. این خودرو می تواند با سرعت بالای 400 کیلومتر در ساعت حرکت کند

عتیاد این خانم به مسابقه های بخت آزمایی (عکس)

همه با مسابقات که در روزنامه های و تلویزیون های وجود دارند آشنا هستیم و شاید در بسیاری از آن ها نیز شرکت کرده باشیم اما شرکت کردن یک طرف قضیه است، زیرا برنده شدن در این برنامه ها کار هر کسی نیست.

مسابقات بسیاری در تلویزیون وجود دارد که شرکت کردن در آن ها میتواند لحظاتی خوش را به همراه داشته باشد اما نیاز به وقت آزاد و خالی دارد تا برنامه ها را دنبال کرده و در آن ها شرکت کنید. از این مسابقات می تواند در روزنامه و مجله ها نیز مشاهده کرد. با همه این توصیف ها بازهم شانس باید همراه هر کسی باشد تا در مسابقات برنده شود.

(اعتیاد این خانم ب مسابقه بخت آزمایی
"کیم سرال" که به همراه شوهر خود کتاب فروشی می کند یکی از افرادی است که اعتیاد خاصی به مسابقات بخت آزمایی و تلویزیونی دارد او تمام اوقات فراغت خود را در حال مسابفه دادن در تلویزیون یا پر کردن جدول های مجلات است و در بیشتر مواقع هم برنده این مسابقات بوده است! این خانم 50ساله برای اولین بار در سال 1989 در یک مسابقه تلویزیونی شرکت کرد و توانست جایزه اصلی آن را به دست آورد و از همان زمان اعتیاد عجیبی به این مسابقات گرفته است.

او روزانه در 100 مسابقه و رقابت و بخت آزمایی شرکت می کند این کار برای او بسیار جالب و هیجان انگیز است. شرکت کردن در همه این مسابقات برای این خانم در کنار عنصر شانس است زیرا او در بسیاری از مسابقات برنده هم می شود. او تابه حال جوایزی مانند: سفر به هاوایی، سفر به شهردیزنی، تلویزیون، کنسول بازی و مقداری پول نقد و ... کسب کرده است.

خانمر "سرال" می گوید از سال 1989 تا به حال جوایزی که دریافت کرده است ارزشی 100 هزار پوندی داشته اند. او تمامی جوایز خود را نیز به خوبی نگه داری میکند برای مثال قهوه سازی که 20 سال پیش برنده شده است را هنوز استفاده می کند. او قصد دارد تا انتهای عمرش شرکت در مسابفات را ادامه دهد.
بی قانونی پسر امیر قطر(دلم خنک شد) 1
پاسخ
 سپاس شده توسط ţђę ɱąŋ wђǫ şǫɭd ţђę wǫŗɭd ، شکوفه2 ، سورنا فاول ، ƒяσzєη ℓσνє
آگهی
این قدر بدم میاد از آدم های ÷ول دار بی قانون
وقتی خدا مشکلات تو رو حل می کنه تو به توانایی های او ایمان داری...
وقتی خدا مشکلاتت رو حل نمی کنه او به توانایی های تو باور داره...
پاسخ
از دومی موضوع چی خوشت اومد داداش؟HeartHeart
پاسخ
ممنونم.
اینم کلاه کاسکت کراسی خودمه.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آنقدر دوستت دارم و بهت عشق میورزم که گاهی وقتا فراموش میکنم که
.
.
.
دوستم نداری...
پاسخ
سپاس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Heart
پاسخ
ممنـون !

(08-03-2014، 21:22)(نیرو وحش) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بی کیفیت. تکراری. اشغال مزخرف .اصلا میمیری پست نزاری AngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngry

گــزآرش ؟؟
پاسخ
آگهی
(09-03-2014، 16:53)♥ LoVeLy G!Яl ♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممنـون !

(08-03-2014، 21:22)(نیرو وحش) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بی کیفیت. تکراری. اشغال مزخرف .اصلا میمیری پست نزاری AngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngry

گــزآرش ؟؟

خواهش
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  معنی اسم امیر(اسم پسر)
  چالش انفجار تتلیتی(من هم یک زیر زمینی هستم)تتلیتیا واس خاطر امیر بیاید
  عینک دودی با برند امیر تتلو به بازار اومد!
  "دختر امیر قلعه نویی در کنار خواننده معروف + عکس"
  تنبیه دردناک و غیر قانونی این خانم معلم! (عکس)
  طنز بسیار جالب: نه قانونی نه منطقی!!!
  راهیابی امیر مهدی ژوله به مرحله نهایی خنداننده برتر
Shocked امیر تتلو دردادگاه انقلاب+عکس
Video امیر تتلو آزاد شد!!!!!.+کلیپ
  از امیر تتلو تا محمود کریمی در «#پیامی آورده‌اند»

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان