نظرسنجی: خوشتان امد؟
نظردهید
نظردهید
[نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

حادثه2012(نوستراداموس)پیشگوی بزرگ

آذر اومد و هیچی به هیچیUndecidedDodgy
ولی 21 سپتامبر نزدیکهSadConfused
پاسخ
 سپاس شده توسط mahdi_k
آگهی
اولن 3012 دنیا به اخر میرسهAngry
دومن خوشبحال اونا ای که به سن تکلیف نرسیدن نمی شهAngry
...AngryAngryAngry
ولی با این همه غلط بازم باحال بود.:29dz:
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حادثه2012(نوستراداموس)پیشگوی بزرگ 3 [/img]
پاسخ
[color=#FF0000]افراد نابالغ دوباره روحشان در جهان بعدي در جسم ديگري دميده ميشودولي به هرحال منتظر اول دي هستم.[/color]
پاسخ
من به اینا اعتقاد ندارم ولی خوب بود
پاسخ
 سپاس شده توسط محمد ابراهیم62
[size=large]
(20-06-2012، 11:19)AmItiSe نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بچه ها دنیا داره تموم میشه تو این دنیا نشد همدیگرو ببینیم

ایشاالله تو جهنم همدیگرو میبینیم
ایشاالله روز شنبه صحیح و سالم ببینمت cryingcrying

(15-12-2012، 11:49)رزایتا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من به اینا اعتقاد ندارم ولی خوب بود

خوب که چه عرض کنم واسه من عالی بود Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
پاسخ
(18-06-2012، 21:37)امیررضاجی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درزمانی که دنیاکاملابه هم بریزد زمانی است که عمرزمین به پایان میرسد.این گفته ای از گفته های نوسترا داموس پیشگوی بزرگ است.

داستان مرگ نوستراداموس:
اوپس ازمدتی پیرمیشودهنگامی که روی تخت است چیزهایی راجب اینده میگوید که یکی ازاین گفته هاکه مهم ترین آن ها است همان حادثه2012است که26شهریوردنیا نابودخواهدشد.

زمانی که به پایان میرسد ومیمرداورادرزیرخاک دفن میکنندبعدازچندروزدزدانی بدجنس برای برداشت جسد او میروند اما هنگامی که شروع به کار میکنند تیرقیب میخورند ودرجامیمیرند

درزمانی که دنیانابودشودبه نفع کسانی میشودکه هنوزبه سن تکلیف نریسیدند.آیا میدانید چرا؟به من ارسال کنید دراین صورت به هرکس که درست جواب بدهدبدون قرعه کشی وچیزی دیگر5عکس زیبابرای اوارسال میشود.

شاید بعضی هااین هاراقبول ندارند خوب فکرمیکنند که هنوز امام زمان حضرت مهدی(عج)ظهورنکرده. اما بدانید که حضرت مهدی(عج)پس از مرگ هرکس اورابازدید میکنند.

من به گفته ی نوستراداموس اعتقاد دارم.

نوستراداموس پیشگوی بزرگ درزمانی که جوان بود گفت که در....سال جنگ جهانی دوم خواهدشد که این اتف ق افتاد آیا شما هم به نوستراداموس اعتقاددارید؟
خوش حال میشم از ارسال نظرتون.

بعضی هامیگویندحضرت عیسی گفته زمانی امام زمان ظهورمیکندکه قیمت 1قرص نان به اندازه ی مزدیک روزکارگراست.
ولی اگربخواهیم قبول کنیم نوستراداموس درست میگویددیگراین فرضیه درست نیست هرچندهمین حالاهم قیمت نان خیلی گران شده.

امامنظورحضرت عیسی این نبوده که فقط قیمت نان گران میشودبلکه منظورآن این است که کسی قدرت خریدنداردومردم زیادی گرسنه می مانند.
پاسخ
آگهی
cryingTongueنوستراداموس غلط کرده من هزارتا ارزو دارم
پاسخ
ديديم كه 2012 و هممون هم زنده ايم:494:
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  لکه سرخ بزرگ
  500 میلیون سال بعد از انفجار بزرگ
  ۹ راز بزرگ حل نشده در فیزیک
  حتی “مرگ بزرگ” نیز نتوانست حیات را از بین ببرد!
  ♥ دانشمندان بزرگ (GREAT SCIENTISTS)♥
  کشف تالارهای پنهان در هرم بزرگ جیزه
  بزرگ‌ترین پشت‌بام سبز جهان
  بزرگ ترین نیروگاه «انرژی خورشیدی متمرکز» دنیا در دبی احداث می شود
  7 آباלּ روز جهانے کــــوروش بزرگ
  تاثیر خوردن نشاسته در بزرگ شدن مغز انسان

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان