امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ویسنته دل بوسکه : پویول داخل و خارج از زمین الگو است .

دل بوسکه : پویول داخل و خارج از زمین الگو است

ویسنته دل بوسکه : پویول داخل و خارج از زمین الگو است . 1

ویسنته دل بوسکه در نشست خبری پیش از دیدار دوستانه تیمش مقابل ایتالیا اظهار داشت: انتظار نداریم به مصاف ایتالیایی شبیه به تیمی که در یورو 2012 ملاقات کردیم، برویم بلکه این تیم بیشتر شبیه به ایتالیایی است که در دور مقدماتی جام کنفدراسیون‌ها با آنها به تساوی رسیدیم؛ تیمی بسیار قدرتمند و خطرناک. ایتالیا در فینال تیم ضعیف‌تری بود. فکر می‌ کنم بازی برابری را از دو تیم شاهد باشیم.

وی ادامه داد: دیگو کاستا خیلی راحت با تیم ملی هماهنگ شد و هیچ مشکلی با کسی ندارد. از اتفاقاتی که در دیدار مقابل گینه استوایی و آفریقای جنوبی افتاد، ناراضی نیستم اما وقتی می‌خواهیم مسابقه‌ای را جدی بگیریم، هیچ پیغام تحریک کننده‌ای نمی‌دهم و جدی هستم.

سرمربی تیم ملی اسپانیا خاطرنشان کرد: فکر نمی‌کنم نتیجه این مسابقه تأثیری روی جام‌جهانی داشته باشد. ما مقابل قهرمان دو دوره گذشته جهان مسابقه داریم و امیدواریم آنها در همان سطح گذشته باشند.

وی اضافه کرد: فکر نمی‌کنم پراندلی برای کنار گذاشتن دروسی تصمیم اشتباهی گرفته باشد؛ او از قوانین فوتبال اطاعت می‌ کند و یک الگو برای بقیه شد.

دل بوسکه گفت: زمان زیادی برای آماده شدن نداریم. قبل از جام‌جهانی دو بازی انجام خواهیم داد؛ یکی در سویل و دیگری در واشنگتن .

وی در خصوص خداحافظی کارلوس پویول گفت : پویول یک الگو در داخل و خارج از زمین مسابقه است .
Goodbye Flashkhor...
پاسخ
 سپاس شده توسط ★☆✩ aℱ﹩ℋi₦ ℛℯⓐℒⓘ★☆✩
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  یک زمین کریکت در هند، میزبان پرسپولیس! (عکس)
  حواشی ۳ ماهه اخیر شهرخودرو/ از غیبت ادامه‌دار خارجی‌ها تا مشخص نبودن زمین تمرین
  حضور کوراش در بازی‌های داخل سالن آسیا
  کارت زرد برای تف کردن در زمین فوتبال!
  زمین شماره ۲ آزادی انحصاری برای استقلال است
  کامیابی‌نیا: به جای جنگیدن در زمین به پرسپولیس تهمت می‌زنند
  "آدیداس" با بطری‌های پلاستیکی زمین فوتبال ساخت
  دل‌نوشته حسینی پس از شکست در دربی؛ بدشانس‌ترین آدم روی زمین بودم
  استقلالیا پرسپولیسیا بدویین داخل(حالگیری از استقلالیا)
  قطر از گردونه خارج شد/ ازبکستان به صعود مستقیم امیدوار ماند

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان