امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نامه خداحافظی جرارد پیکه به کارلوس پویول : تو فرشته نجات من بودی !

Wink 
نامه خداحافظی پیکه به پویول : تو فرشته نجات من بودی 

نامه خداحافظی جرارد پیکه به کارلوس پویول : تو فرشته نجات من بودی ! 1

پس از اعلام جدایی کارلس پویول از باشگاه بارسلونا در پایان فصل، جرارد پیکه با انتشار نامه ای در شبکه های اجتماعی به ستایش از این کاپیتان جاودانه آبی اناری ها پرداخت.

" فرشته نجات من
بالاخره روز رفتن تو فرا رسید. نمی دانم شاید این هم قسمتی از راه طولانی زندگی باشد اما برای من تصور بارسلونا بدون تو غیرممکن است. وقتی به گذشته در رم و پاریس نگاه می کنم اولین چیزی که به ذهنم می رسد تصویر تو هنگام بلند کردن جام قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا است و در ویمبلی تو این افتخار را به آبیدال سپردی. کاری که تو را حتی از چیزی که بودی بزرگتر کرد. نسل من که بعد از تو به بارسا آمدند هیچگاه نمی توانند که بارسا را بدون تو با پیراهن شماره 5 و بازوبند کاپیتانیت تصور کنند.
تو را برای اولین بار 6 سال پیش دیدم. در آن زمان تو کاپیتان و نماد تیم بودی و من نوجوانی تازه وارد که به دنبال پیشرفت است. از اولین دیدارمان ما رابطه بسیار خوبی داشتیم، چه در بیرون و داخل زمین. با بودن تو من همواره احساس امنیت می کردم و می دانستم که اگر روزی اشتباه کنم تو برای محافظت و نجات من حاضر خواهی بود. تو واقعا فرشته نجات من در بارسلونا بودی!
می خواهم بدانی که ما به طور قطع در رختکن تیممان دلتنگت خواهیم شد. دلتنگ نصیحت هایت، شوخی هایت و حتی سرزنش ها و غر زدن هایت. تو برای من و بارسا تکرار نشدنی هستی. واقعا می خندم وقتی مردم از خریدن یک پویول جدید برای باشگاه حرف می زنند. آن ها می توانند به گشتن خود برای یافتن یک پویول جدید ادامه دهند ولی اطمینان دارم که هیچگاه نخواهند توانست که آن را پیدا کنند.
ممنون برای همه چیز "
Goodbye Flashkhor...
پاسخ
 سپاس شده توسط KA☂MIN CASILLAS ، . . . P oo R ! A . . . ، bieber fan ، ★☆✩ aℱ﹩ℋi₦ ℛℯⓐℒⓘ★☆✩
آگهی
خیلی دلم واسه پویول تنگ میشه
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  خداحافظی بغض‌آلود حاج‌رضایی با رفیق دیرینه
  نامه النصر به AFC برای بخشش عبدالرزاق حمدالله
  خداحافظی غیرمنتظره بازیکن مطرح تیم ملی والیبال
Clocket خودزنی عجیب گرانقیمت‌ترین بازیکن تاریخ ایران/ آینده‌ات را نجات بده!
  واکنش جرارد پیکه به توقف تلخ و لحظه آخری بارسا
  شرایط خداحافظی
Heart نامه تند یک فوتبالی به جهانگیری؛ پاسخگوی عملکرد فدراسیون تاج باشید!
  مردی که جان ستاره های رئال مادرید را نجات داد!
  بسته شدن پرونده خداحافظی و مربیگری سیدجلال
  مرتجی: بعید می‌دانم هندبالیستی با این شیوه‌نامه لژیونر شود

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان