امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کارلو آنچلوتی : اتلتیکو مادرید سعی کرد بازی را خشن کند !

آنچلوتی : اتلتیکو سعی کرد بازی را خشن کند !

کارلو آنچلوتی : اتلتیکو مادرید سعی کرد بازی را خشن کند ! 1

کارلو آنچلوتی پس از تساوی شب گذشته تیمش در دربی مادرید اظهار داشت: بازی سختی بود. تیم من تلاش کرد تا بازی کند اما کار آسانی نبود زیرا اتلتیکو مادرید عملکرد بسیار خشنی داشت. از اینکه چه طور به بازی پایان دادیم، خوشحالم. وقتی بازی شروع شد، موقعیت‌های زیادی خلق کردیم. اتلتیکو تلاش کرد بازی خشنی به نمایش بگذارد اما ما نتوانستیم اینگونه بازی کنیم.

وی ادامه داد: پس از گل کریم بنزما، تلاش کردیم تا از گلمان دفاع کنیم و مالکیت توپ را از دست دادیم. همین به اتلتیکو اجازه داد تا نتیجه را برگرداند. آربلوا و کوئنترائو هر دو سر حال بودند. در 30 دقیقه پایانی وقتی نیاز داشتیم که از جناحین فشار بیشتری وارد کنیم، کارواخال و مارسلو را به زمین آوردم. فکر می‌کنم اتلتیکو کار را برای دفاع سخت‌تر می‌دید زیرا ما مدام زاویه حملاتمان را تغییر می‌دادیم. همچنین شکیبایی ما بیشتر بود. در دقایق پایانی اتلتیکو کمی خسته شد.

سرمربی رئال مادرید خاطرنشان کرد: بازی آسانی برای داور نبود؛ با این حال فکر می‌کنم روی‌هم رفته داور کارش را خوب انجام داد. خیلی راحت توپ را از دست می‌دادیم که برای ما طبیعی نیست.

وی اضافه کرد: طبیعی است که بعضی‌ها فکر کنند در انتخاب بازیکنان اصلی اشتباه کردم اما بیشتر از هر کسی به ترکیب تیمم فکر کردم و به همین دلیل نگران نبودم. بازی بسیار سختی بود و بازیکنان در نیمه دوم عالی واکنش نشان دادند. فکر می‌کنم در مجموع می‌توانیم از نتیجه راضی باشیم زیرا اتلتیکو تیم بسیار خوبی است اما ما هنوز صدرنشینیم. هفت بازی در برنابئو باقی مانده است که پنج بازی خارج از خانه است .

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://8pic.ir/viewer.php?file=70586049642298999645.png

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://8pic.ir/viewer.php?file=33686582217691285642.png
Goodbye Flashkhor...
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  مرگ هوادار نوجوان اتلتیکو در جشن قهرمانی
  مذاکرات راموس و مادرید به بن‌بست رسید
  پیشنهاد ۸۰ میلیونی منچستر یونایتد به ستاره اتلتیکو مادرید
Clocket رونالدو و رئال مادرید با هم در ارتباط هستند (عکس)
  کریس رونالدو و عملیات بازگشت به رئال مادرید
  کار دربی مادرید به زد و خورد کشید! (عکس)
  شوک به هافبک سابق رئال مادرید؛ فوت ناگهانی برادر
  رئال مادرید و غفلت عجیب در مورد ارلینگ هالند
  طارمی: بازی با ریوآوه برای من بازی خاصی بود.
  رئال مادرید این فصل فقط یک ستاره داشت!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان