امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گران*قيمت ترين دسرهاي جواهر نشان دنيا/ عکس

گران*ترين دسرهاي دنيا صرفاً خوراكي*هايي هستند كه با انواع جواهرات، سنگ*هاي قيمتي و برخي مواد اوليه كمياب تهيه شده*اند.

كيك دياموند كريسمس: يك ميليون و 720 هزار دلار
اين كيك دو طبقه شش ضلعي از 223 قطعه الماس (حدود 170 قيراط) تشكيل شده است. روكش قرمز آن جلوه ويژه*اي به اين كيك داده است.
گران*قيمت ترين دسرهاي جواهر نشان دنيا/ عکس 1
آرنود توت*فرنگي: يك ميليون و 400 هزار دلار
رستوران فرانسوي آرنود در نيواورلئان آمريكا اين دسر را در منوي خود قرار داده است. «آرنود توت*فرنگي» از قطعات مركبات در كنار توت*فرنگي كامل كه در شراب قرمز غوطه*ور است، تشكيل مي*شود. از تزئينات آن مي*توان به الماس صورتي 7/4 قيراطي كه «سرارنست كسل» بزرگ*ترين سرمايه*گذار جواهرات در بريتانيا آنها را تأمين مي*كند اشاره كرد. اين دسر با شراب سفيد 24 هزار دلاري «چالز ايكس كريستال» سرو مي*شود.

كيك پلاتيني: 130 هزار دلار
       ميزان پلاتين و طلاي به كار رفته در اين دسر، هر بانويي را به وجد مي*آورد. اين كيك سفيد رنگ با انواع زنجير، آويز، سنجاق و گردنبند پلاتيني تزئين شده است.

هايت شكلاتي: 25 هزار دلار
رستوران سرندپيتي با همكاري شركت طلاسازي يوفوريا در نيويورك اين دسر را طراحي كرده*اند. «هايت شكلاتي» كه ركورددار گينس در سال 2007 نيز مي*باشد از 28 قطعه شكلات كه 14 قطعه آن جزء كمياب*ترين شكلات*هاي دنيا مي*باشند تشكيل شده است. از ديگر خصوصيات آن تزئينات رويه و زير آن با طلاي خوراكي است و اين دسر با قاشقي از طلا سرو مي*شود.

دسر استيلت ماهيگير: 14 هزار و 500 دلار
يك هتل در سريلانكا براي نخستين بار اين دسر ميوه را طراحي كرده است. «دسر استيلت ماهيگير» از برگ كاساتا (گياه محلي) كمپوت انبه و انار تشكيل شده است. از تزئينات ويژه آن مي*توان به شكلات كنده*كاري شده يك ماهيگير و 80 قيراط زمرد كبود اشاره كرد.
دسر ماكارون هايت: هر جعبه7 هزار و 414 دلار
اين دسر توسط آشپز معروفي به نام «پيرهرمه» طراحي شده است. دسر «ماكارون هايت» از تركيبات شربت قرمز، نمك دريا، رازيانه، فلفل و قارچ شانترل» پخته شده است
كيك طلايي سلطان: 1000 دلار
رستوراني در استانبول براي نخستين بار اين دسر را طراحي كرده است. اين دسر از انجير، به، زردآلو و گلابي خيسانده شده 2 ساله در نوعي شربت تهيه شده است. از تزئينات آن مي*توان به كارامل، ترفل سياه و لايه روكش طلاي خوراكي اشاره كرد.
پاسخ
 سپاس شده توسط pink devil ، frozen✘girl ، sp_go ، M.K.N ، Magical Girl ، βΑllεяiηΑ♡ ، Sieiry ، ^gĥàŻáĽ^ ، PISHY ، MAHTA .S ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، noosha joon
آگهی
عکسا نیومد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
وطن دانلود AngryAngry
خبر از من داری؟

خبر از دلتنگی های من چطور؟

و آن پروانه های شادی که در نگاهم بودند

خبرش رسیده که مرده اند؟

هیچ سراغ دلم را میگیری؟

کسی خبر داده که آب رفته ام از خستگی؟

مچاله ام از دلتنگی؟

آه….. که هیچ کلاغی نساختیم میان هم

وجدانت راحت….

خبرهای من به تو نمیرسد
پاسخ
عکس هاش وطن دانلودAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngry
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پاسخ
چند دقیقه صبر کنید عکسا رو دارم دوباره اپ میکنم Smile

حالا عکسا میاد
اگه تاپیکای من اینجوری شده به خودم بگین درستش میکنم لارم نی مثه ایم نویسنده که معلوم نی کی نویسندش کرده بیاید هم اعصاب خودتونو خورد کنید هم منو
سپاس
پاسخ
بعضیاشون واقعا ارزش نداره
پاسخ
آگهی
منم میخوامcryingcryingcryingابلبته اگه پول داشتمTongueTongueTongue
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گران قیمت ترین فلزات
  کشف شواهد علمی که نشان میدهد "هوش" انسان میتواند بعد از مرگ به صورت روح ادامه یابد
  پژوهش ها نشان می دهند انسان های قدرتمند در کنار هم عملکرد خوبی ندارند
  نانو آدم برفی با روکش جواهر
Thumbs Up فلسفه ی نشان دادن انگشت وسط چیه؟!
Thumbs Up زنبور سرخ؛مخوف ترين شکارچي دنياي حشرات
  قديمي‌ترين پيام دريايي جهان پس از ۹۸ سال سرگرداني در اقيانوس
  قیمت باور نکردنی گران ترین عطر جهان !!
  گران‌ترین میوه‌های دنیا
  گران‏ ترین سگ دنیا با 1.5 میلیارد قیمت

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان