امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دروغ های پسرا به دخترا و معانی ان!!!نبینین از دستون رفته!

Tongue 
:29dz::29dz::29dz::29dz::29dz::29dz:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دروغ های پسرا به دخترا و معانی ان!!!نبینین از دستون رفته! 1

دروغ : بعدا باهات تماس مي گيرم
معني : ديگه هيچ وقت منو نمي بيني
دروغ : تو قسمتي از وجود مني- نمي دوني تا چه اندازه دوستت دارم
معني : تو براي من به اندازه کافي زيبا، باهوش و پولدار نيستي ميزارمت کنار
دروغ : اون دختر هيچ تيريپي با من نداره – ما فقط دوست معمولي هستيم
معني : عاشقشم
دروغ : من ترو براي وجود خودت دوست دارم
معني : من فقط دنبال سکس هستم
دروغ : آخر اين هفته با دوستام داريم ميريم کوه
معني : داريم ميريم دختر بازي.
دروغ : مي توني ? هزار تومن بهم قرض بدي؟ تا آخر هفته بهت برميگردونم
معني : پولتو ببوس و باهاش خداحافظي کن.

اين هم شايد بزرگترين دروغي باشد که تا بحال گفته شده :
دروغ : قول ميدم تا زمانيکه مرگ مارو از هم جدا نکرده عاشقت باشم، باهات صادق باشم و ازت نگهداري کنم.
معني : ازت ميخوام لباسامو بشوري، خونمو تميز کني، غذا برام بپزي، وقتي مريض ميشم ازم پرستاري کني، از بچه هام مراقبت کني، به دوستام و خـانوادم سـرويـس بدي . هر وقت بخوام ميـرم با دوسـتــام و دخـتـراي ديـگـه گـردش، هيچوقت پول بـهت نمي دم و هيچ کلمه خوشـحال کنـنده اي بـهت نخواهم گفت و هيچ کاري که براي تو جالب باشه انجام نخواهم داد.
نوشته شده در یکشنبه سی ام مهر 1391ساعت 15:37 توسط اتنا و مریم| 10 نظر |
تو کی هستی کدوم خری هستی؟
هان؟ چطور جرعت کردی وبمو Hک کنی ؟دیدی ازت گرفتم صب کن ای پیت دستمه پیدات کنم یه بلایی سرت میارم که نفهمی چطور شد هالا برو روزای خوبته حال کن
توجه توجه
هیشکی نمیتونه وبمو Hک کنه اگه هم یه گوهی خوردو هکید ازش میگیرم تو ۱۰ دقیقه پس خر نشین و بی خی

نوشته شده در سه شنبه بیست و پنجم مهر 1391ساعت 18:44 توسط اتنا و مریم| 6 نظر |
هههههههههههههههههههههههه

گفتم هکت میکنم هههههههههههههههههههههههه

دیدی Hک شدی خانوم ههههههههههههههههه

هاهاها

حالا ببینم کی میخواد این وبلاگ رو از دست من پس بگیره!
هاها
نوشته شده در دوشنبه بیست و چهارم مهر 1391ساعت 15:58 توسط اتنا و مریم| 2 نظر |
طرز ضایع کردن پسخرای منگول
اگه سر جلسه امتحان پسري از شما تقلب خواست جواب سوال اشتباه بدين.
::
تو دانشگاه ماشين پسر مورد نظرتون رو پنچر کنيد.
اگه يه پسري جلوش دوستاش يه شاخه گل هديه داد ، جلوي بيني خود رو بگيرين و بگين به اين بو آلرژي دارين…
اگه سر کلاس يه پسري اصرار داشت که امتحان کنسل بشه شما مصر باشين که امتحان برگزار بشه…
در جلوي پسري که سرش خلوته از کاشت و زيبايي موهاي پسر همسايه تعريف کنيد.
به پسر مورد نظر يه هديه بدين ، بعد بگين اشتباه شده اين مال اون يکيه !
توي جمع دانشجويي هنگام عکس گرفتن پسرا رو از کادرخارج کنيد.
توي جمعي که يه عده پسر دارن فوتبال ميبينند ، در لحظه حساس تلويزيون رو خاموش کنيد.
توي يه مهموني تو چاي پسر مورد نظرتون ? قاشق نمک بريزيد.
شيشه نوشابه تان را به پسر مورد نظرتون بدين تا باز کنيد، سپس بگين که ميل ندارين.
اگه يه پسر ازتون ساعت پرسيد به ساعت نگاه کنيد و بگين عجله کن قرارات دير شده !
به يه پسري که موهاش رو مدل جديد درست کرده اشاره کنيد و بلند بگين ، اين رو به برق وصل کردن ؟
اگه يه پسر با موهاي ژل زده از کنار خونه شما عبور کرد از پنجره يه سطل آب روش بريزيد.
قبل از اجراي زنده خوندن يه پسر سيم ميکروفون رو قطع کنيد.
نوشته شده در پنجشنبه بیستم مهر 1391ساعت 16:19 توسط اتنا و مریم| 4 نظر |
چرا وقتی پسخرا یه خوشگل میبینن زوداسگل میشن؟؟؟؟

بیچاره ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه دلم سوخت برااااااااات کاظم

امان از دسته این دختراااا بابا کاظم ای عسل خرت کرده میخواد سوارت بشه هااااااااا از من گفتن بزنین اون دستو هر چه دختر زرنگهHeart

24ساعت از زندگی پسخراااا
۲۴ ساعت از زندگی پسرها چگونه می گذرد؟؟؟!!!
8 صبح: تو رخت خواب…..
9 صبح: یکم وول میخوره یه لنگه از پاشو از زیر پتو میده بیرون کفش های مارک دارش هنوز پاشه از پارتی دیشب اومده زحمت در آوردنشم نکشیده….
10 صبح: مامان در و باز میکنه میبینه پسرش خوابه(الهی مادر فدات شه بچه ام تا صبح خونه دوستش کارای پایان نامه اش رو میدیده گناه داره صداش نکنم یکم دیگه بخوابه!)
۱۱ صبح : از جا میپره سمت دستشویی………….(اگه نه که باز خوابه)
12 صبح یا ظهر: موبایلشو میبینه 99 تا میس کال 199 تا اس ام اس سرش گیج میره سونیا - رزا- سارا-بهناز -نازی-ژیلا- الناز- بیتا و………اقدس و شوکت هم آخریاشن اوه باز زنگ میخوره؟ سایلنت بهترین راه حله!

میشه یه ساعت دیگه هم خوابید!
۱ ظهر: مامان اومد دم در باز خوابه؟ پسر گلم علی جان بیدار شو مادر لنگه ظهر پاشو ضعف می کنیا! خوشگلم مامانت قوربونه ابروهای شمشیریت بره ….علی جاااااان عللللللللللللی (پتو رو میکشه)….ا…مامان!! بزار بخوابم پاشو دیگه پرتش میکنه
2 ظهر:ماماااااااااااااان …..ناهار
3 ظهر:مامااااان جورابام کو؟
4عصر: مامااااااااااان ….سوییچ؟؟
5 عصر: اولین اتو…(مسافرکشی صلواتی پسرا بیشتر برا ثوابش این عمل انسان دوستانه رو انجام میدن)
6 عصر:به دستور مامان میره دنبال آبجی کوچیکه کلاس زبان البته این کار هم فقط از روی علاقه به خواهر انجام میده نه برای دید زنی چشم ها مثل چراغ پلیس میگرده که کسی از قلم نیوفته البته این کار هم برای نظارت وحس انسان دوستی انجام میده و فقط کافیه یک پسر 10 ساله بیاد بیرون از کلاس خواهر پشت کنکوریشو خفه میکنه که ..آره کلاس مختلطه تو هم این همه کلاس حتما باید بیای اینجا! حالا باشه خونه حسابتو میرسم به لیدا بگو بیاد برسونیمش دیر وقته زشته..(داداش آخه اون که خونه اش 2ساعت با ما فاصله است….امان از این خواهر ها که درد برادراشونو نمی فهمن نمی دونن برادر ضون بیچاره کمک و امداد…)
7 عصر: لیدا خانم شما تشنه تون نیست آبجی؟ تو چی؟ با یه آب زرشک چطورین؟
(زود خودش میخوره دوتا هم میاره میده به خواهرش و لیدا جون سریع راه میوفته یه ترمز شدید که لیدا جان نیازمند به دستمال کاغذی علی آقا هم که نقشه اش گرفت دستمال حاوی شماره موبایل رو تقدیم میکنه ….)با یه عالمه شرمندگی لیدا که خشکش زده ترجیح میده با مانتوش پاک کنه …
8 غروب: دم خونه لیدا و لحظه فراق ….چه زود دیر می شود….!!!
9 شب: آقا این خانم برسونین به این آدرس با آژانس خواهرو پیچوند…..
10شب: یه مهمونی کوچیک طرفای کامرانیه حیلی خلوت فقط از دور شبیه تظاهرات میمونه…
2شب:مادر کجا بودی؟ دلم هزار راه رفت …. چقدر برای پایان نامه ات زحمت میکشی دیگه جون نمونده برات بیا یه لقمه غذا بخور جون بگیری؟ نه مامان خسته ام با لباس تو رختخواب ولو میشه (مادر: الهی مادرت بمیره باز بی غذا خوابید خدا لعنت کنه هر چی دانشگاه بچه های مردم اسیرن برا یه درس هر شب تحقیق!!!

Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط javad1dell ، rval ، mo0ozhi ، تنها خـــودم ، shawkila ، ✘ 2gнєтєя4єνєя ✘ ، palangsorati ، PARTO.18 ، bieber fan ، پری خانم ، ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖ ، Mιѕѕ UηυѕυαL ، کلوپاترا ، noosha joon ، teen555 ، @mahsa078@ ، نیلوفر جوووووووووون ، armin2afm.... ، ㄎムÐ Ǥノ尺レ ، N مثل نفیس ، ✖ ̶̶ℬ̶̶Å̶̶Ð̶̶ ̶̶Ш̶̶ϴ̶̶Ḻ̶̶ℱ̶̶ ✖ ، Sara_h80 ، *!hasti!* ، حنانه ام یکی یه دونم ، طهورا84 ، maryam goly ، sahel azari ، _بانوی سرخ_ ، تینا45 ، SOOOOHAAAA ، mr.destiny ، み£∂ɨע£ ، saba 3 ، Mob.q
آگهی
وای وای وای چه عقده ای از پسرا دارین شماTongue
معلم میدانست که فاصله هاچه به روزمان می آورند که به خط فاصله میگفت :خط تیره
پاسخ
بسی متنت زیـــــــآد بود |:
پاسخ
واقعاSleepy
این که می دونم ازم دوری ناراحتم نمی کنه ...ولی این که بدونم کنارم هستی و مال من نیستی بیش تر ناراحتم می کنهcrying
پاسخ
واقعا راسته ها > میسی
پاسخ
SleepySleepySleepySleepySleepySleepySleepySleepySleepySleepySleepySleepySleepy
پاسخ
آگهی
AngryAngryAngryنه اصلانم اینجوری نیسAngryAngryAngry
می دانی..؟ آدم های ِ ساده.. ساده هم عاشق می شوند.. ساده صبوری می کنند.. ساده عشق می وَرزَند.. ساده می مانند.. اما سَخت دِل می کنند.. آن وقت که دل ِ می کنند.. جان می دَهند.. سخت میشکنند.. سخت فراموش میکنند.. آدم های ِ ساده…..
پاسخ
 سپاس شده توسط ✿viℴℓℯt
(03-03-2014، 18:57)palangsorati نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

AngryAngryAngryنه اصلانم اینجوری نیسAngryAngryAngry

اینو نگی چی بگیBig Grin

NEVER LOOK BACK          
پاسخ
thank you
پاسخ
راست میگی
خدایا نمیریم تا زنده ایم
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  فرق پسرا و دخترا دقیقا تو همین مسئله هس !!! باز شمام نظرتون رو بدید
  چند روش برای خر کردن پسرا (ببخشید مخ زدن)طنز
  وقتی دختر پسرا دور هم خلوت کنن!! مجموعه : مطالب طنز وقتی دختر پسرا دور هم خلوت کنن!!
Heart روش حال گیری از دخترا .. پسرا بدویین بیایین تو تا دیر نشده ...
Big Grin وقتی محمدامین کریم پور جای علیشمس خواننده بشه..(اخــــــــر خندس...نیای از دستت رفته)
  جوک خفن>نیای از دست رفته .خوددانی<
  انواع جک های ضد پسرا(ورود پسرا مطلقا ممنوعههه)
  راه های مخ زدن دخترا
  طرز فکر دخترا ها و پسرا:|
  قابل توجه کسانی که میگن تنها راه تشخیص دخترا و پسرا کلیپسه!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان