امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درآمدزایی با استفاده از پیامک

با سلام به همه دوستان
اینجا می خوام با کمک شما و بحث هایی که میشه در مورد درآمدزایی سرویس های اس ام اس توضیح بدم تا شما هم مثل خیلی های دیگه از این بازار داغ استفاده کنید و از پیامک ها موجود در این انجمن و اطلاعات خودتون استفاده کنید
حتما اسم سامانه های پیامک یا پنل های پیام کوتاه رو شنیدید... شاید هم خیلی از شما با این پنل ها کار کرده باشید و تابه حال به موضوع درآمد زایی از طریق اون فکر نکرده باشید.
سامانه های پیامک تنها یک دسترسی برای ارسال پیامک از بستر اینترنت است و راه استفاده از آن به شما بستگی دارد. شما می توانید با استفاده از ذهن خود از این سامانه ها استفاده کنید
در سامانه ای که من معرفی می کنم شما امکان اعتبار دادن به کاربران خود هستید یعنی مشتری شما می تواند یک اعتبار در سامانه شما داشته باشد و شما می توانید با ارسال پیامک از اعتبار این کاربر کسر کنید. یک مثال بزنم. شما سایتی دارید که خدمات یا سرویسی را در آن ارائه می کنید می توانید از بازدید کنندگان بخواهید تا با هزینه ماهیانه مبلغی، از این خدمات به صورت پیامکی استفاده کنند. مثلا ارسال قیمت طلا و یا مثلا ارسال جک های پیامکی و ...
این یکی از موضوع های قابل بحث است و استفاده های خیلی زیادی می توان از این سامانه انجام داد. اینها به جز کارهایی است که این روزها خیلی ها با سامانه های پیامک انجام می دهند که از جمله آن تبلیغات ، اطلاع رسانی و ارسال انبوه پیامک به عموم مردم و مشاغل است.
به جز موارد بالا تازه شما می توانید با داشتن دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نمایندگی از یک شرکت معتبر خودتان نیز این خدمات را ارائه دهید و سود خود را چندین برابر کنید. 

سامانه ای که تمامی موارد بالارو برای شما ارائه میده و پیشنهاد من است چیاکو نام داره که آدرسش اینه : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سامانه پیام کوتاه چیاکو
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سامانه ارسال پیامک ویژه ( بیش از 80 نوع امکانات - 2 خط رایگان با شماره انتخابی - 7 شماره اشتراکی و ... )
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پنل های نمایندگی ( ریبرندیگ کامل - دامنه رایگان - طراحی سایت حرفه ای ارزان )
:29dz:123
www.Chiako.Com
با دست های چیاکو بزرگ شوید
پاسخ
 سپاس شده توسط ღ✿❤ پـرنیـــــــان ❤✿ღ ، اشکان پیشرو
آگهی
ممنون از راهنماييتSmile

پاسخ
 سپاس شده توسط ღ✿❤ پـرنیـــــــان ❤✿ღ ، moienv
مشتاق بودم بخونم ...... ولی حوصله م نکشـــــــید!Undecided
پاسخ
 سپاس شده توسط moienv
ز/روطمکرمطرطرطTongue
پاسخ
مرسی 0حوب بود
درآمدزایی با استفاده از پیامک 1
پاسخ
یعنی چی؟
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان