امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

رضا نوروزی : امیدوارم در تیم ملی باقی بمانم !

رضا نوروزی : امیدوارم در تیم ملی باقی بمانم ! 1

قبل از آنکه رضا نوروزی دچار پارگی رباط صلیبی شود، خیالش بابت فیکس بودن در تیم ملی راحت بود اما حالا بعد از یک‌سال دوری و با وجود هم پست‌هایی چون کریم انصاری‌فرد و قوچان نژاد، اوضاع کمی فرق کرده. رضا نوروزی درباره دعوت شدنش به تیم ملی و قرار گرفتن در ترکیب می‌گوید: « امیدوارم بتوانم عملکرد خوبی داشته باشم و در تیم باقی بمانم. از هم‌اکنون به بعد این موضوع دست خود من است.»
مهاجم نفت در مورد رقابتش با سایر بازیکنان در تیم ملی می‌گوید: «انصاری فرد و قوچان‌نژاد هم‌پستی‌های من هستند پیش از اینکه رباط صلیبی‌ام پاره شود داشتم در ترکیب اصلی تیم ملی قرار می‌گرفتم به هر حال هم‌اکنون شرایط خوبی دارم و تلاش می‌‌کنم در کنار بازیکنان رقابت خوبی داشته باشم.»
 نوروزی در مورد شرایط نفت و شانس قهرمانی این تیم تأکید می‌کند : « ما تلاش می‌کنیم عنوان قهرمانی را از آن خود کنیم و این شانس را هم برای خود قایلیم . کسب این عنوان به دست خودمان است زیرا بازی‌های رودررویی داریم که می‌توانیم با نتیجه‌ گیری در این مسابقات به هدف خود برسیم . »
 او در مورد اینکه در بحث آقای گلی دو گل از رضا عنایتی عقب افتاده، توضیح می‌دهد: «دو گل زیاد مهم نیست. قبل از اینکه من مصدوم شوم 7 گله بودم و 6 بازی به میدان نرفتم. در آن زمان 4 گل فاصله داشتم که در 2 بازی توانستم این فاصله را جبران کنم. پس از آن هم اگر بشود به فکر آقای گلی هستم . »
Goodbye Flashkhor...
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  سوپر لیگ روسیه تنها جام باقی مانده برای آلکنو
  کاظمی: لیگ بسکتبال با ۱۰ تیم خوب نیست/ دوست دارم در مهرام بمانم
  نبی: امیدوارم در پرونده ویلموتس ضرر نکنیم
  نوروزی: برای لیگ بسکتبال هیچ برنامه‌ای نداریم
  شفر: امیدوارم هدایت تیم ملی امارات را برعهده بگیرم
  توافق تیم‌های سری آ برای از سرگیری بازی‌های باقی مانده
  هاشمی: امیدوارم با آغاز اردوها مشکلی از بابت مهمات نداشته باشیم
  بارسلونا نمی‌خواهد بازی‌های باقی مانده فصل را انجام دهد
  این مدافع ایرانی همچنان لژیونر باقی می‌ماند
  برهانی: امیدوارم فرهاد اسیر حاشیه‌ها نشود

پرش به انجمن: