امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

خاویر زانتی: مورینیو را دوست دارم، اما به چلسی نمی‌روم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خاویر زانتی: مورینیو را دوست دارم، اما به چلسی نمی‌روم 1

رسانه‌های انگلیسی در روزهای گذشته از علاقه [b]ژوزه مورینیو، سرمربی چلسی برای به خدمت گرفتن خاویر زانتی، مدافع با تجربه اینتر میلان به عنوان بازیکن – مربی خبر دادند.[/b]

[b]خاویر زانتی، مدافع آرژانتینی اینتر در واکنش به خبر پیوستنش به چلسی به شبکه باشگاهش، گفت: صادقانه باید بگویم که رابطه بسیار خوبی با ژوزه مورینیو دارم. ما همیشه با هم صحبت می‌کنیم، اما هیچ وقت درباره این جور مسائل صحبتی نکرده‌ایم. مطمئنم هواداران اینتر می‌دانند من چه حسی نسبت به پیراهن باشگاه دارم. همیشه‌ گفته‌ام که اینتر زندگی من است و آرزویم این است که همیشه در اینجا بمانم.[/b]

زانتی در ادامه گفت: بحث رفتنم به تیم چلسی تنها گمانه‌زنی رسانه‌هاست و هیچ صحبتی بین من و مورینیو درباره پیوستن من به اینتر نشده و دوستم ندارم از اینتر جدا شوم.

توهیر، مالک اندونزیایی باشگاه اینتر نیز در واکنش به شایعه پیوستن زانتی به چلسی به "گازتا دلا اسپورت"، گفت: زانتی به معنای واقعی یک اسطوره برای اینتر محسوب می‌شود و او هر تصمیمی که بگیرد ما آن را عملی خواهیم کرد، اما از صمیم قلب دوست دارم که او در اینتر بماند و پس از پایان فوتبالش به عنوان مدیر یا مربی در خدمت تیم باشد. قطعا در هفته‌های آینده با خود زانتی در مورد این موضوع صحبت خواهم کرد. نمی‌خواهم او را به این سادگی از دست بدهم، زیرا می‌دانم که هواداران چه حسی نسبت به ماندن زانتی در اینتر دارند.

مدافع آرژانتینی اینتر که موفق شده 145 بازی برای آرژانتین در جام ملت‌ها انجام دهد، بیش از 700 بازی برای باشگاه اینتر انجام داده است.

اینتر در هفته‌ بیست و پنجم سری A ایتالیا فردا (یکشنبه) در ورزشگاه جوزپه مه‌آتسا از کالیاری پذیرایی خواهد کرد. آنها در حال حاضر در رده پنجم جدول رده‌بندی قرار دارند و رقابت سختی برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا با فیورنتینا دارند.
خاویر زانتی: مورینیو را دوست دارم، اما به چلسی نمی‌روم 1
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  مورینیو: به خاطر کریم بنزما ناراحت شدم
  مورینیو ستون‌نویس جدید سان در مسابقات یورو
  فوری: ژوزه مورینیو از تاتنهام اخراج شد
  استقلال، معدن دو گله‌های دوست داشتنی
  گواردیولا و برابری با رکورد ویژه ژوزه مورینیو(عکس)
  طارمی: چلسی را بردیم اما این کافی نبود
  بی انصافی بزرگ سرمربی چلسی در مورد مهدی طارمی!
  سون، سولسشر و مورینیو را به جان هم انداخت(عکس)
  هزینه 40 میلیون یورویی برای اخراج مورینیو
  مورینیو: بازیکنانم فکر کردند من دیوانه ام

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان