امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

روني قراردادش را تمديد کرد

روني قراردادش را تمديد کرد

وين روني قراردادش را با منچستريونايتد تمديد کرد تا پر درآمدترين بازيکن تاريخ اين باشگاه لقب گيرد.
روني قراردادش را تمديد کرد 1

وين روني، مهاجم شياطين سرخ از زماني که سرآلکس فرگوسن از منچستر رفته در آستانه جدايي از اين تيم بوده و با پيشنهادات زيادي براي ترک منچستر روبرو بوده است. او در نهايت تصميم گرفت تا در اين باشگاه بماند و قراردادش را به مدت چهار سال ديگر تمديد کند تا به پردرآمدترين بازيکن تاريخ منچستريونايتد تبديل شود.

از قرارداد فعلي روني با منچستريونايتد تنها 18 ماه باقي مانده بود که زمزمه جدايي او از يونايتد به گوش مي‌رسيد، اما روني با تمديد قراردادش به اين شايعات پايان داد.

گفته مي‌شود وين روني قرار است ساليانه مبلغ 14.4 ميليون پوند از يونايتد دريافت خواهد کرد.

به اين ترتيب او به ثروتمندترين فوتباليست ليگ جزيره و باشگاه منچستريونايتد تبديل مي‌شود.

وين روني همچنين هفته‌اي 300 هزار پوند دريافت خواهد کرد که تا پايان سال 2019 ، 82.5 ميليون پوند خواهد شد.

ديويد مويس، سرمربي منچستريونايتد پس از تمديد قرارداد وين روني در گفت‌وگو با سايت اين باشگاه گفت: روني از زماني که من او را در سال 2003 در تيم اورتون کشف کردم، بهترين بازيکن فوتبال انگليس بوده است. او استعداد زيادي دارد و از بودن در منچستريونايتد نيز لذت مي‌برد. او توانسته در طول اين سال‌ها سطح فوتبالش را به خوبي افزايش دهد. با توانايي، تجربه و انگيزه‌اش براي موفقيت، وين روني بازيکن بسيار مهمي براي ما محسوب مي‌شود. واقعا خوشحالم از اين که روني پيشنهاد تمديد قرارداد را پذيرفت. او فرصت بسيار خوبي دارد تا بتواند به اسطوره اين باشگاه تبديل شود. او تنها 42 گل تا رسيدن به تعداد گل‌هاي سربابي چارلتون فاصله دارد و مي‌تواند با رسيدن به آن رکورد گلزني در تاريخ منچستريونايتد را به نام خود ثبت کند. روني بازيکن خاصي براي ما محسوب مي‌شود و از اين که او را در تيمم مي‌بينم خوشحالم.

مهاجم تيم ملي انگليس نيز پس از تمديد قراردادش با منچستريونايتد، گفت: در طول چند هفته‌ گذشته تصميمم را گرفتم تا در منچستر باقي بمانم. 10 سال از حضور من در منچستر مي‌گذرد و در طول اين سال‌ها با بازيکنان زيادي بازي کرده‌ام و به هر افتخاري که مي خواستم رسيدم. در حال حاضر شانس اين را دارم تا به عنوان بازيکن با تجربه در باشگاه منچستر به جوان‌ها کمک کنم تا آنها نيز بتوانند به بازيکنان بزرگي تبديل شوند.

روني در ادامه گفت: هواداران منچستريونايتد نقش مهمي در تمديد قراردادم با اين تيم داشتند. آنها هميشه از اولين بازي من در اين باشگاه که برابر فنر باغچه بود حمايت کردند. از همه آنها تشکر مي‌کنم. از اين که عضوي از باشگاه منچستر هستم به خودم مي بالم. از ديويد مويس نيز که از من حمايت کرد، تشکر مي‌کنم و مطمئنم که اين مي‌تواند آغازي باشد براي شروع قدرتمند منچستريونايتد.
روني قراردادش را تمديد کرد 1
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  زلاتان امروز قراردادش با میلان را تمدید می‌کند؟
  حواشی زمان حضور آلکنو در ایران و آپشن‌های قراردادش
  مدافع برزیلی تراکتور قراردادش را فسخ کرد
Shocked شیخ دیاباته و آپشن های قراردادش ، نگرانی جدید علی فتح الله زاده
  منصوریان برای تمدید قراردادش با نفت تهران ۳ شرط گذاشت
  عكس - درخشش فرزند وين روني در سواحل برزيل
  قلعه نویی پیشنهاد تمدید قراردادش با استقلال را رد کرد!
  قرارداد دني آلوس با بارسا تمديد نمي شود!
  چرا رئال به تمديد قرار داد کارلتو علاقمند است؟
  تمديد قرارداد سرمربي استون‌ويلا تا سال 2018

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان