امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ميناوند: پرسپوليس به کورس برگشت

ميناوند: پرسپوليس به کورس برگشت

بازيکن اسبق تيم فوتبال پرسپوليس گفت: معتقدم اگر انتقادي از پرسپوليس صورت مي‌گيرد بايد براي پيشرفت تيم باشد.
ميناوند: پرسپوليس به کورس برگشت 1

مهرداد ميناوند پس از پيروزي 3 بر يک پرسپوليس مقابل صبا اظهار داشت: پرسپوليس خوب بازي کرد و حملات خوبي انجام داد. انتقاداتي از مدت‌ها پيش صورت مي‌گرفت و علي دايي هم حسني دارد که به اين مسائل گوش مي‌دهد. بازيکنان هم با تمام دل و جان بازي کردند و نشان دادند که براي پول بازي نمي‌کنند.

وي ادامه داد: اين پيروزي خط قرمزي به همه افرادي بود که انتقاد مي‌کردند. از روي حب و بغض خودشان اين کار را انجام مي‌دادند تا تيم نتيجه نگيرد. اين افراد از خودمان هم هستند و پيشکسوتان پرسپوليس‌ محسوب مي شوند. بازيکنان از لحاظ روحي آماده شدند و شک ندارم که آنها به کورس برگشتند.

بازيکن اسبق پرسپوليس در مورد انتقادهاي محمد مايلي‌کهن تصريح کرد: من احترام خاصي براي او قائلم‌ او سرمربي من بوده و من کوچک او هستم. فقط مي‌گويم در مورد پرسپوليس مسائل شخصي خود را دخيل نکنيم. اگر پرسپوليس را دوست داريد براي موفقيت اين تيم تلاش کنيد. من نه حقوق‌بگير اين باشگاه هستم و نه سمتي دارم، به عنوان يک طرفدار مي‌گويم که بايد در کنار تيم باشيم. بازيکنان با غيرت خود توانستند در اين بازي به برتري برسند. روحيه از همه چيز مهم‌تر است و اين تعطيلات مي‌تواند به تيم کمک کند.
ميناوند: پرسپوليس به کورس برگشت 1
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گواردیولا: در بازی برگشت فقط یک چیز می خواهم
  مجیدی دیدار برگشت با ادحیل را از دست داد
  عقاب به آشیانه اش برگشت(عکس)
  لبخند به لب فرهاد برگشت (عکس)
  KGB به جای ATM ؛ ورق اینطور برگشت!
  عکس/ هافبک سابق پرسپولیس با ماشین و پیراهن لوکس به اصفهان برگشت
  پرسپوليس پاسوز استقلال
  درگيري فيزيكي دوباره خانزاده دراردوي پرسپوليس/بازيكني درراه صادقيان
  علی علیپور؛ اسمم را بگذاريد پسر پرسپوليس!
  داور بازی برگشت بایرن و بارسلونا مشخص شد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان