امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دهنوي: خيلي خوش‌شانس هستيم

دهنوي: خيلي خوش‌شانس هستيم

بازيکن تيم فوتبال پرسپوليس گفت: ما خيلي خوش‌شانس هستيم و اميدواريم در ادامه مسابقات نتيجه بگيريم و رقيبان امتياز از دست دهند.
دهنوي: خيلي خوش‌شانس هستيم 1

قاسم دهنوي پس از پيروزي 3 بر صفر پرسپوليس مقابل صبا در مورد اينکه پيش از بازي اعلام شده بود او حق شرکت در اين ديدار را ندارد اما اين موضوع تغيير پيدا کرد و اجازه حضور در ميدان را يافت اظهار داشت: در اين فصل از رقابت‌ها اين داستان‌ها براي من پياده شده است و مشکلي ندارم. اين موضوع مربوط به مالياتم در زمان حضور در تراکتورسازي بود که به اجبار آنها پرداخت کرده اما رسيد آن را نگرفته بودم.

وي ادامه داد: بازي پاياپايي بود و موقعيت‌هايي خوبي داشتيم. نيمه اول 2 بر صفر تمام شد اما در نيمه دوم تمام بازي در اختيار ما بود. حق ما اين پيروزي بود و از اينکه سه امتياز را گرفتيم خوشحال هستم.

بازيکن پرسپوليس در مورد اينکه با توجه به شرايط اين تيم از اينکه اين تيم را براي اين فصل انتخاب کرده پشيمان نيست گفت: من از ابتدا هم مشکلي با پرسپوليس نداشتم. با علي آقا صحبت کردم و به اين تيم آمدم. در هر تيمي که بازي کنم با تمام تلاش خود ظاهر خواهم شد.

دهنوي در مورد اينکه آيا مشکلات مالي روي عملکرد بازيکنان تاثير نگذاشته تصريح کرد: به هر حال مشکلات مالي تاثيرگذار است. مسائل مالي جز برنامه‌ريزي همه افراد است. اميدوارم اين مسائل تاثيري نداشته باشد و اتفاقي بيفتد که هم به نفع پرسپوليس و به نفع فوتبال ايران باشد.

وي در مورد اينکه پرسپوليس چقدر شانس قهرماني دارد تاکيد کرد: اميدوارم همين روند ادامه داشته باشد. رقيبان ما هم امتياز از دست بدهند.

دهنوي در مورد اينکه آيا پرسپوليس خوش‌شانس است يا خير گفت: ما خيلي خوش‌شانس هستيم.
دهنوي: خيلي خوش‌شانس هستيم 1
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  حسین عبدی: شانس زیادی برای کسب سهمیه جام جهانی داریم
  ملی پوش واترپلو: شانس کسب سهمیه ایران با سایر حریفان برابر است
  بونوچی مدافع یوونتوس: من خوش شانس هستم که به کرونا مبتلا نشدم
Wink اعتراف اسطوره محبوب استقلال : پرسپولیس شانس اصلی قهرمانی است
  پله: مسی با کمی شانس می تواند قهرمان جهان شود
  شانس بالای والیبال برای المپیک
  کاهش شانس رئال برای جذب لواندوفسکی
  مسی هنوز برای کفش طلا شانس دارد
  شانس مهاجم ایرانی برای حضور در رئال مادرید
  شاگردان کواچ چقدر شانس صعود دارند؟

پرش به انجمن: