امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

فن‌خال:منچستر به فن‌پرسي سخت مي‌گيرد

فن‌خال:منچستر به فن‌پرسي سخت مي‌گيرد

سرمربي تيم ملي هلند ادعا کرد شرايط مهاجم منچستريونايتد در تيم ملي هلند بهتر از تيم باشگاهي او خواهد بود.
فن‌خال:منچستر به فن‌پرسي سخت مي‌گيرد 1

لوئيز فن‌خال ادعا کرد روبين فن‌پرسي با وجود فصل کم‌فروغي که در منچستريونايتد گذرانده در جام جهاني 2014 برزيل خواهد درخشيد چرا که شرايط تيم ملي هلند با شيوه بازي و توانايي‌هايش همخواني بيشتري دارد.

به نقل از تسنيم، سرمربي تيم ملي هلند اظهار داشت: من فکر مي‌کنم که فن‌پرسي در جام جهاني فوق‌العاده خواهد بود چون او عاشق بازي براي کشورش است. او در تمام باز‌‌هاي مرحله انتخابي (جام جهاني) بهتر از هر زمان ديگري نشان داد که بازي براي تيم ملي هلند براي او چقدر اهميت دارد چون بهترين گلزن ما بود و اميدوارم همين روند را ادامه دهد. به نظر من شيوه بازي کنوني منچستريونايتد براي فن‌پرسي ممکن است دشوار باشد اما او مي‌خواهد توانايي‌هايش را در اين شرايط هم نشان دهد، ضمن اينکه سطح تيم ملي هلند از نظر تکنيکي از منچستريونايتد بالاتر است. کسي چه مي‌داند؟ شايد تيم ملي هلند موفق شود.

فن‌خال در ادامه درباره شايعاتي که در مورد احتمال مربيگري او در تاتنهام مطرح شده و همچنين ملاقاتش با دانيل لوي، رئيس اين باشگاه عنوان کرد: من به فوتبال انگليس علاقه فراواني دارم چرا که در اسپانيا، آلمان و هلند مربيگري کرده‌ام و فکر مي‌کنم نوبت آن رسيده است که در انگليس هم مربيگري کنم. تاتنهام مي‌تواند تيم بعدي‌ام باشد اما همه چيز به اين بستگي دارد که در کدام باشگاه جاي خالي وجود داشته باشد. در حال حاضر ترجيح مي‌دهم روي جام جهاني تمرکز کنم، ضمن اينکه تاتنهام در حال حاضر سرمربي دارد.
فن‌خال:منچستر به فن‌پرسي سخت مي‌گيرد 1
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  تکذیب شد؛ مدافع‌آلمانی راهی منچستر‌یونایتد نمی‌شود
  خلاصہ فینال لیگ اروپا (منچستر یونایتد - ویارئال)
  پیشنهاد ۸۰ میلیونی منچستر یونایتد به ستاره اتلتیکو مادرید
  اعتراف تلخ سولسشر بعد از پیروزی در دربی منچستر
  بیرانوند در کنار دروازه‌بان افسانه‌ای منچستر
  علی دایی مقابل دروازه بان افسانه‌ای منچستر/عکس
  تاریخچه منچستر
  بازگشت رونالدو به منچستر‌یونایتد: هفت پرسش
  دی ماریا: نمی خواهم خاطرات حضور در منچستر یونایتد را به یاد بیاورم
  مورینیو به دنبال سه بازیکن رئال مادرید برای منچستر یونایتد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان