امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

رمان در آرزوی شهرت(وان دایرکشن)5

قلبم داشت از جاش کنده می شد"، اون سگه هم پارس می کرد و دنبالم می دوید...
تا این که دیوار نسبتا کوتاهی رو دیدم... خدارو شکر از بچگی کارم بالا رفتن از دیوار صاف بود! سریع پریدم بالای دیوار ... میدونستم با اون هیکلی که اون سگه ... نه... بهتره بگم هیولا داره تا چند دیقه دیگه می پره بالای دیوار .... واسه همون خواستم بپرم تو خونه مردم که ... وای نه! ... چرا این شهر اینهمه سگ داره آخه؟!
اینو دیگه کجای دلم بزارم!؟!
دیگه رسما تسلیم شدم... چشمام رو بستم و خودم رو تیکه تیکه تصور کردم ...
صدای یه سوت رو شنیدم ، حس کردم اون سگه که دنبالم بود دست از تقلا برداشت ... یه صدای آشنا شنیدم که گفت:
- آروم باش دختر! مگه تو نمیدونی که وقتی یه سگ رو می بینی نباید بدویی؟؟ بدتر تحریک میشه....

تو اون موقعیت داشت منو نصیحت می کرد... پسره ی وقت نشناس ! انتظار داشت بمونم سگه بیاد منو درسته قورت بده...
هنوز هم چشمام بسته بود و داشتم از ترس پس می افتادم...
فقط صدای چند تا سوت دیگه و پارس سگه رو شنیدم که با قدم های اون آدم ناشناس داشت ازم دور می شد...
چشمام رو یواش یواش باز کردم و یه نفس راحت کشیدم که صدای پارس سگه اون خونه ها همانا و گاز گرفتن پام همانا...
با یه جیغ بلند پریدم تو خیابون خداییش خیلی درد داشت... دندون نبود که ساطور قصابی بود ، 2 ثانیه دیرتر جنبیده بودم ، الان از نعمت پا بی بهره شده بودم... "
صدای جیغ سارا باعث شد از فکر گذشته بیام بیرون. المیرا بغل سارا بود منم پریدم پانیذ رو بغل کردم... فکر می کردم خیلی تغییر کرده باشن و همش قیافه هاشونو توی ذهنم فتوشاپ می کردم تا بتونم الانشونو تشخیص بدم ولی اصلاً تغییر نکرده بودن...
4 تاییمون هم محکم هم دیگه و بغل کردیم ، دلم اونقدر براشون تنگ شده بود که نمی تونستن تصورشو بکنن...
اصلا باورم نمی شد که الان رو به روم وایستاده باشن ... خیلی دوستشون داشتم... خیلــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی زیاد...
آسنا رو بهشون معرفی کردم اونا هم با هم کلی سلام و احوال پرسی کردن...
حالا مونده بودن شب رو کجا برن ؟! گفتم بریم هتل خودمون شاید اتاق خالی داشته باشه. ولی متاسفانه هتل ما فقط یه اتاق خالی داشت که اونم یه نفره بود.
به یه چند تا از هتل های اطراف هم سر زدیم ولی همشون پر بودن ، آخرش تصمیم گرفتیم که برگردیم هتل خودمون و المیرا و پانیذ برن همون اتاقه که تو هتل ما بود...
از دلمون نمی اومد از هم جدا بشیم ولی مطمئن بودم که خیلی خسته ان واسه همون زود شب به خیر گفتم و باهاشون خداحافظی کردم . آسنا و سارا هم پشت سر من ازشون خداحافظی کردن و اون شب هم گذشت.
صبح با صدای کوبیده شدن در از خواب پریدم، اول فکر کردم شاید زلزله اومده ولی بعد فهمیدم صدای دره...
با خواب آلودگی داد زدم:
- آسنا برو اون در کو/ف/تی رو باز کن ببین این خروس بی محل کیه؟
بعدش هم سرم رو گذاشتم روی بالش که یهو لپم به شدت سوخت...
یه لگد محکم بهش زدم و در حالی که دستش رو از روی صورتم برمی داشتم با خواب آلودگی گفتم:
- چرا می زنی مریض؟
چشمام رو نیمه باز کردم که دیدم پاش داره میاد رو شکمم ، فوراً جا خالی دادم و از تخت پریدم بیرون. این در هم که داشت می شکست...
همینطور که چشمام رو می خواروندم و به سمت در می رفتم داد زدم: کدوم خَری پشت دره؟
- خَر خودتی... بدو الییییییییییییییییییییییییی
با داد غر زدم:
- الی و درد... الی و مرض... الی و کوفت... الی بمیره همه از دستش راحت بشن... آخه آدم این همه وقط نشناس میشه؟؟ 2 دیقه نمی زاری کپه مرگمو بزارم...
در رو باز کردم و حرفم رو ادامه دادم:
- جرعت داری بیا جلو همچین بزنمت که...
بقیه حرفم رو قورت دادم، خدایا دارم درست می بینم؟؟ چشمام رو کاملا باز کردم و دوباره بستمشون و بعد از چند ثانیه دوباره بازشون کردم وباز هم نگاه کردم...
نایل درست کنار سارا وایستاده بود و باخنده نگاهم می کرد... پاک آبروم رفت.
حالا میگه چقدر خوابالو وخشنه...
همینطور که موهامو پشت گوشم می دادم با شرمندگی گفتم:

سلام!
جواب سلامم رو داد ومنم یه تعارف الکی زدم که : "بفرمایید تو" اونام جدی گرفتن و اومدن!
فقط داشتم نقشه می کشیدم که چطور بزنم سارا رو ناکار کنم...
همین که اومدن تو، یکی محکم زدم تو سرم...
تمام لباسامون روی زمین پخش بود، وسایل آرایش آسنا روی میزو... وای! تا حالا از این زاویه به اتاق نگاه نکرده بودم! چشمم به لباس توی تنم افتاد... یا خدا اینا چیه من پوشیدم؟!
یه شلوارک و آستین کوتاه صورتی که روی آستین کوتاهم یه میمون کارتونی با مزه بود... ولی درکل خیلی ضایع بود...
یه ببخشید گفتم و سریع پریدم توی اون یکی اتاق. یه لباس بهتر پوشیدم. وقتی به خودم تو آیینه نگاه کردم رنگم پرید! این دیگه چه قیافه ای بود! وای خوبه نایل منو با این قیافه دید فرار نکرد!
موهام ژولیده پخش شده بود دورم ، یه قسمتیشم داده بودم پشت گوشم ولی بقیش همش جلوی صورتم بود...
یه دستی به سر و صورتم کشیدم و بلند سارا رو صدا کردم

HeartHeartHeartHeartسپاس و نظرBig GrinBig Grin
رمان در آرزوی شهرت(وان دایرکشن)5 1
پاسخ
 سپاس شده توسط ~KiAηA~ ، rana m ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، DiReCtIoNeR GiRl ، Mr.Ehsan ، -Nᴇɢᴀʀ- ، First Star ، Brave Girls ، عطرینا ، مگان ، stynehorlikson
آگهی
اجی یه کم مهلت بده من یه داستان رو تموم کنم بعد نسخه بعدی رو بده!!!!
خدایی خیلی باحاله داستانش!!!من که یه ضرب میخونم!!Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ
میزارم وایسید .HeartHeartHeartHeartممنون از نظراتون
پاسخ
مـن ایـن رو تو وان دی فن فیکشن خـونـدم|=

لـدفـن مـنـبـعت رو هـم در آخـر موضوع ذکر کن

آدم چـشـم هاش در میاد لدفن یکم فونتش اینا هم تغییر بده جون اینجوری اشتیاق برای خوندن ادامش بیشتر میشه!
پاسخ
اینو من نوشتم و تو اون سایت گذاشتمBlush
پاسخ
کارتتتت خیللییی زشته که فن فیک یکی دیگه رو میدزدی و به اسم خودت بقیه جاها میذاریش....
واقعا نمیدونم بهت چی بگم....کارت واقععععا زشتو مسخرست......
همگییی منبع اصلی اینه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://harrystyles-zayn.blogfa.com/

کاش حداقل ادعا نمیکردی که ماله خودتو و خودت نوشتی...
واسه ادم هایی مثل تو متاسفم......
DodgyDodgyDodgyDodgyDodgyDodgyDodgyDodgyDodgyDodgyDodgy
پاسخ
آگهی
این توی سایت طرفداران زری استایلیک بود
پاسخ
قسمت بعد چی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  کدوم عضو وان دایرکشن رو بیشتر دوس داری ؟
Heart آپارتمان وان دی ها(داستان درباره وان دایرکشن)
  فن فیکشن "خاطرات مـُـرده نـآیل" وان دایرکشن (خیلی غم انگیزه)
Heart رابطه های اجباری و دروغی اعضای وان دایرکشن
Star فکت های وان دایرکشن
Music با کدوم آهنگ وان دایرکشن تو عروسیتون می رقصید ؟ ( + کیس آیفون نایل ♥ )
Music پنج چهره خبرساز موسیقی ۹۷/ وقتی شهرت با حاشیه همراه می‌شود
Music آرزوی خواننده‌ی شناخته شده محقق شد
Heart قسمت4 فن فیکشن وان دایرکشن ور شکسته میشود؟؟!!
  تاریخ انتشار آلبوم جدید سلنا گومز، دمی لواتو، آریانا گرنده، جاستین بیبر و وان دایرکشن

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان