امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 4.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

» سـوتـیـکده «

یه دفعه یه خاستگاراومده بود چایی بردم
برداشت گفت دستتون دردنکنه منم هول شدم گفتم اشکال نداره.بنده خدا رفت پشت سرشم نگاه نکردBig Grin
خدایا این روزا خیلی ها دلم رو شکستن دیگه طاقت ندارم بیا باهم بریم سراغشون من نشونت بدم تو ببخششونcrying
پاسخ
 سپاس شده توسط تیلور خوشگله ، Berserk ، فاطمه خانم ، شکوفه2 ، هیوا1 ، پری خانم ، ❤ஜelenaaஜ❤ ، D E N I Z ، M.AMIN13 ، み£∂ɨע£
آگهی
چند روز پیش زنگ زدم گوشی دوستم ^ ــــــــــــــــــــــــــ ^
دیدم یه پسره بردآشت * ـــــــــــــــــ *
خیلی هول شدم گفتم : ببخشید مثل اینکه معذرت میخوآم !! :|
×ــــــــــــــــــــــــــــ×
بد بختی تو پآرک هم بودیم همه دوستآم آبرومو بردن از بس خندیدن :| !!
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘v!☻lent girl✘ ، an idiot ، Interstellar ، ḲℑℳℐÅ ، First Star ، ըoφsիīkα ، TurK WolF ، ☠CrAzY✘G!Яl☠ ، Berserk ، anita299 ، فاطمه خانم ، شکوفه2 ، هیوا1 ، پری خانم ، Roxanna ، ❤ஜelenaaஜ❤ ، ترانه 13 ، funny girl... ، ღSηow Princessღ ، D E N I Z ، M.AMIN13 ، Faust ، †cυяɪøυs† ، Magical Girl ، み£∂ɨע£ ، جوجه کوچول موچولو
تولدم بود دوستمو دعوت کرده بودم بعد رفته بودم دره خونشون دنبالش بعد مامانش اومد پاین بهم گفت ارمین تولدت مبارک... منم گفتم مرسی تولده شما هم مبارکBig Grin

یه بار دیگه هم اومدم به گوشیه یه بنده خدایی اس بدم 
بعد نوشتم سلام عزیزم
بعد اشتباهی فرستادم برای مامانم
هیچی دیگه اون روز مامانم کشت مارو انقدر هی گفت زیره سرت کی بلند شده و اینا و انقدر تیکه بارمون کرد که خدا میدونهDodgyBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘v!☻lent girl✘ ، Y.a.S.a.M.i.N ، Interstellar ، an idiot ، ḲℑℳℐÅ ، First Star ، TurK WolF ، ☠CrAzY✘G!Яl☠ ، Berserk ، anita299 ، شکوفه2 ، hanie directioner ، هیوا1 ، پری خانم ، mahru ، ❤ஜelenaaஜ❤ ، ღSηow Princessღ ، D E N I Z ، M.AMIN13 ، †cυяɪøυs† ، ستایش*** ، جوجه کوچول موچولو ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، melika_26
من بیشتر سوتی آم سره کلاسه .. :|

یه بار زنگ ادبیات ..

زِنــدِگانی رو گفتم :

زِنــدَگـــانی :|||
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘v!☻lent girl✘ ، Interstellar ، ըoφsիīkα ، Berserk ، هیوا1 ، پری خانم ، ❤ஜelenaaஜ❤ ، D E N I Z ، M.AMIN13
/
پاسخ
 سپاس شده توسط an idiot ، تیلور خوشگله ، ✘v!☻lent girl✘ ، ḲℑℳℐÅ ، ☠CrAzY✘G!Яl☠ ، Berserk ، سوزان 14 ، anita299 ، شکوفه2 ، هیوا1 ، پری خانم ، ^gĥàŻáĽ^ ، mahru ، Directioner_kimia ، ❤ஜelenaaஜ❤ ، bakhi ، D E N I Z ، Nike 2 ، Mason ، Spell † ، M.AMIN13 ، ÆҐÆŠĦ ، Faust ، †cυяɪøυs†
ی بار خونه مادر بزرگم اینا بودیم تلویزیون داشت عمو پورنگ رو پخش میکرد منم اومدم به پسرعمه م بگم بیا عمو پورنگ نگا کن اشتباهی گفتم بیا عمو سُرنگ نگاکن....
دیگه کل خونه رفت رو هوا.....|:
همه میگن عمو سُرنگ نگا کنیم یا عمو آمپول..؟!
دیگه اعصابم خورد شده بودConfused

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
» سـوتـیـکده « 7

پاسخ
 سپاس شده توسط تیلور خوشگله ، ✘v!☻lent girl✘ ، Interstellar ، TurK WolF ، Berserk ، anita299 ، فاطمه خانم ، شکوفه2 ، هیوا1 ، پری خانم ، ^gĥàŻáĽ^ ، ❤ஜelenaaஜ❤ ، D E N I Z ، Nike 2 ، ستایش*** ، み£∂ɨע£
آگهی
وایساده بودم می خواستم تاکسی بگیرم .
موبایلم و در آوردم ساعت و نگاه کردم .

تاکسی که بوق زد هول شدم و گفتم 10 و 33 دقیقه !
پاسخ
 سپاس شده توسط ըoφsիīkα ، تیلور خوشگله ، ☠CrAzY✘G!Яl☠ ، Interstellar ، Berserk ، سوزان 14 ، RєƖαx gнσѕт ، anita299 ، ŁŪ¢ĩƒ£Ŕ ، فاطمه خانم ، هیوا1 ، sahar6 ، پری خانم ، Y.a.S.a.M.i.N ، Roxanna ، ^gĥàŻáĽ^ ، **Hi** ، ❤ஜelenaaஜ❤ ، به ما نمیخوری ، funny girl... ، D E N I Z ، bari ، Mason ، mayda ، み£∂ɨע£ ، єη∂ℓєѕѕღ
من يه بار رفتم شريني سرا ميخواستم داد بزنم اقا ببخشيد گفتم مامان ببخشيد مرده يعني زمينو گاز نزد از خنده
يه بار به كاترين اشتن گفتم كاترين هشتم

يه بار از كلاس زبان داشتم برميگشتم از بس ذهنم در گير زبان بود سوار تاكسي شدم مرده گفت فلان جا ميريد گفتم yes yesيه لحظه سكوتي برقرار شد بين تمومي مسافرانBig Grin

يه بار سر زنگ علوم رفتم برا معلم توضيح بدم با اعتماد به سقف بلند شدم با صداي بلند گفتم سلول هاي جنده(سلوي هاي زنده)جمعش كردم ولي كلاس منفجر شد

پاسخ
 سپاس شده توسط arbab1376 ، تیلور خوشگله ، Interstellar ، Berserk ، سوزان 14 ، RєƖαx gнσѕт ، anita299 ، شکوفه2 ، hanie directioner ، هیوا1 ، sahar6 ، پری خانم ، ρѕуcнσραтн ، ^gĥàŻáĽ^ ، mahru ، **Hi** ، ❤ஜelenaaஜ❤ ، zahra160 ، f.z.13 ، D E N I Z ، bari ، †cυяɪøυs† ، み£∂ɨע£ ، جوجه کوچول موچولو ، melika_26 ، єη∂ℓєѕѕღ
يه روز مخاطب خاصم گف كجايي-.-
قاطي كردم^.^
گفتم حالا دروغا0.0
خنديد گف سوتي دادي حالا بچه اي تا بزرگ شي زياد سوتي ميدي-.-
منم بش فحش دادم قطع كردم^.^

I just want to feel
that l'm important to someone
پاسخ
 سپاس شده توسط تیلور خوشگله ، TurK WolF ، ☠CrAzY✘G!Яl☠ ، Interstellar ، هیوا1 ، ^gĥàŻáĽ^ ، ❤ஜelenaaஜ❤ ، み£∂ɨע£ ، جوجه کوچول موچولو ، єη∂ℓєѕѕღ
یه بار اومدم به پسر داییم بگم عربی بلد نیستم گفتم علوی بلد نیستمBlushBlush
we don’t care what them people say.
پاسخ
 سپاس شده توسط Interstellar ، هیوا1 ، ^gĥàŻáĽ^ ، ❤ஜelenaaஜ❤ ، جوجه کوچول موچولو ، єη∂ℓєѕѕღ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان