امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 4.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

» سـوتـیـکده «

یه بار داشتم با یکی از معلم هام میحرفیدم
بعد کار به دعوا کشید
بعد این معلمم به جای این که درس بده
چرت میزد سر کلاس

بعد بهم گفت تو سر کلاس به من گوش نمیدی
منم میخواستم بگم شما ر×دی ینی تا اومدم اینو بگم یکی از دوستام پرید وسط حرفم
سوتیمو جمع کرد وگرنه خدا میدونه چی شده بود!Big Grin
» سـوتـیـکده « 5

پاسخ
 سپاس شده توسط ✘v!☻lent girl✘ ، Dead Silence ، تیلور خوشگله ، rezaak ، † αƖιєη † ، [χσℓσνєѕтєя] ، First Star ، hanie directioner ، هیوا1 ، پری خانم ، mahru ، ❤ஜelenaaஜ❤ ، D E N I Z ، Faust ، ѕтяong ، み£∂ɨע£ ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، єη∂ℓєѕѕღ
آگهی
هـییعی :|

یـه بـار زنگ تاریخ بـود ! معلمــمون هـم تازه اومـده بود کلاس !

پـاچه خوارایه سمــت دیـوار میـز معلمــمونو کشیـدن سمـت دیوار !

بعـــد من برگشتم گفتم خانـــوم بیاین وسـط :||||||||||||

برگشت گفت O_o بیام وسط ؟ :| بیام وسط قـر بدم ؟ :||||||

مـن ~~> $_$

بچه های کلاس ~~> :|

معلم تاریخ ~~> d:
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘v!☻lent girl✘ ، تیلور خوشگله ، rezaak ، ըoφsիīkα ، † αƖιєη † ، ☠CrAzY✘G!Яl☠ ، Berserk ، [χσℓσνєѕтєя] ، شکوفه2 ، هیوا1 ، پری خانم ، ❤ஜelenaaஜ❤ ، f.z.13 ، ترانه 13 ، Interstellar ، S @ H @ R ، D E N I Z ، M.AMIN13 ، ѕтяong ، み£∂ɨע£ ، جوجه کوچول موچولو
یه بار خواستم بگم فلانی تو دستشوییه،گفتم توی ماشین لباسشویی یه....!!!!!!!
ینی شده بودم سوژه مجلس تا یه یه مدت درازی...

یه بار هم یکی خواست بگه خوشه انگور...گفت شوخه انگور...!!!
میگویند مرگ حق است.....خدایا!
من حقم را میخواهم...!!
♥♥♥♥
اجازه خدا؟!
میشه من ورقمو بدم؟!میدونم وقت امتحان هنوز تموم نشده،ولی من خسته شدم...

خسته..
.!!!
پاسخ
 سپاس شده توسط rezaak ، [χσℓσνєѕтєя] ، sadaf++ ، hanie directioner ، Berserk ، هیوا1 ، ❤ஜelenaaஜ❤ ، ترانه 13 ، D E N I Z ، ѕтяong ، єη∂ℓєѕѕღ
میخواستم فندک بخرم به فروشنده گفتم این چندکا فنده
پاسخ
 سپاس شده توسط hanie directioner ، Berserk ، [χσℓσνєѕтєя] ، ♥غوغا♥ ، هیوا1 ، پری خانم ، ترانه 13 ، شیرین بلا ، KiCK $TAR ، ѕтяong ، み£∂ɨע£ ، єη∂ℓєѕѕღ
یه روز زنگیدم به داروخونه کسی بر نداشت دو دقیقه بعد تلفن زنگ خورد منم داد زدم مادر شاید داروخونه باشه کل خونه رفت هوا

» سـوتـیـکده « 5

پاسخ
 سپاس شده توسط sadaf++ ، Medusa ، ♕ρяιηcєѕѕღsαяαh♕ ، parastou styles ، [χσℓσνєѕтєя] ، هیوا1 ، ترانه 13 ، D E N I Z ، ѕтяong ، み£∂ɨע£ ، جوجه کوچول موچولو ، єη∂ℓєѕѕღ
یه بار از دست پسر خالم عصبانی شده (بچه است )بودم بعدش هی به من میگفت چی کار کنم به من چه
من دیگه جو ش اوردم گفتم در ار هوا کن بد گفت : من هنوز ندارم که هوا کنم
اونم خودش نفهمید چی گفته ولی منو اون یکی خالم یه ربع تو شوک بودم داشتیم به هم نگا میکردیم
Tongue یه سپاس لطفا ☻☺☻☺
پاسخ
 سپاس شده توسط rezaak ، [χσℓσνєѕтєя] ، negin23 ، kimia kimia1378 ، شکوفه2 ، هیوا1 ، پری خانم ، ❤уαѕαмιη❤ ، Roz77 ، D E N I Z ، نفس پارسافر ، IM JUST TIRED ، M.AMIN13 ، ستایش*** ، ѕтяong ، み£∂ɨע£ ، جوجه کوچول موچولو ، αԃηєѕ
آگهی
salam bache ha chjori post bezaram
Sad
پاسخ
 سپاس شده توسط rezaak ، [χσℓσνєѕтєя] ، ѕтяong
یادمه یه باربه توجمع(سرسفره)به جای شربت گفتم یه یه لیوان شرت بدهConfusedخاکبرسرم چه سوتی دادمHuh
オコッテノセカイワイチバンキレイナデス .. 
پاسخ
 سپاس شده توسط rezaak ، تیلور خوشگله ، Mohammad 77 ، sadaf++ ، First Star ، hanie directioner ، Berserk ، شکوفه2 ، هیوا1 ، پری خانم ، ❤ஜelenaaஜ❤ ، ترانه 13 ، S @ H @ R ، ღSηow Princessღ ، D E N I Z ، M.AMIN13 ، ѕтяong ، み£∂ɨע£ ، جوجه کوچول موچولو ، єη∂ℓєѕѕღ
زنگ زدم دوستم تولدشو تبریک بگم بهش گفتم:تولد گرفتی؟؟؟^_^

گفت:نه نتونستم داییم سکته کرده.

گفتم:خب خدا رحمتش کنه!

گفت:نه هنوز نمرده تو کما!!!!

مونده بودم چی بگم0_o
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
» سـوتـیـکده « 5
پاسخ
 سپاس شده توسط ☠CrAzY✘G!Яl☠ ، شکوفه2 ، هیوا1 ، ❤ஜelenaaஜ❤ ، D E N I Z ، M.AMIN13 ، ѕтяong ، み£∂ɨע£ ، جوجه کوچول موچولو ، єη∂ℓєѕѕღ
رفته بودم واسه دوستم یه کاری انجام بدم عاقاعه گفت امروز مشغول هست گفت هر وقت ازاد شد بهت زنگ میزنم(دیگه کنجکاو نشو چه کاری) گفتم پس وقتی ازاد شد اگه شماره دوستمو نداری زنگ اون بزن!!! (:
پاسخ
 سپاس شده توسط First Star ، [χσℓσνєѕтєя] ، هیوا1 ، ❤ஜelenaaஜ❤ ، Interstellar ، IM JUST TIRED ، M.AMIN13

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان