امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

قهقهه خنده..نکاتی راجع به دخترایه ایرانی:) (بیا تو فقط واسه خنده)

**قهقهه خنده..نکاتی راجع به دخترایه ایرانی:) (بیا تو فقط واسه خنده) 1**قهقهه خنده..نکاتی راجع به دخترایه ایرانی:) (بیا تو فقط واسه خنده) 1**

بهانه ی دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دختر ا: 1 - فاصله سنی مون خیلی زیاده(یعنی خیلی از مرحله پرتی) 2 - من به تو علاقه به اون صورت ندارم (یعنی خیلی بد هیکلی) 3 - من الان تو موقعیت بدی هستم (یعنی دلم یه جا دیگه گیره) 4 - تقصیر تو نیست تقصیر منه (یعنی عجب غلطی کردم با تو دوست شدم) 5 - من تو دوستیمون از هیچ کدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ا ری دریغ نکردم (یعنی هر غلطی خواستم کردم) 6 - دیروز یه خواستگار دکتر داشتم (یعنی زودتر بیا منو بگیر ) 

قهقهه خنده..نکاتی راجع به دخترایه ایرانی:) (بیا تو فقط واسه خنده) 1 

تشخیص دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دختر دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ایران ی !: هرگز بینی هایشان عمل کرده نیست . - موهایشان خدادادی طلائی است و مادر زادی مش داره . - وقتی از کنار هم رد میشن هرگز به هم چپ چپ نگاه نمی کنند. - تمام زیور آلاتشان طلاوجواهرات اصل است. - تا قبل از ازدواج هر گز ابروهایشان را بر نمی دارند. - بدون اجازه خانواده شان هیچ جا نمیرن . - وقتی باهاشون دوست شدی هفته دوم باید بری خواستگاری . - همیشه سر به زیر هستن و به هیچ غریبه ای نگاه نمی کنند  

قهقهه خنده..نکاتی راجع به دخترایه ایرانی:) (بیا تو فقط واسه خنده) 1                                              قهقهه خنده..نکاتی راجع به دخترایه ایرانی:) (بیا تو فقط واسه خنده) 1 

قلب پسرها مثل پارکینگی است که هیچ وقت تابلوی ظرفیت تکمیل بر در آن دیده نمیشود و اما دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قلب دخترها مانند فرودگاهی است که مدت ماندن یک هواپیما در آن بستگی به فرود هواپیمای بعدی دارد 

زن مثل ویروس می‌مونه، وقتی وارد زندگیت بشه، جیبت رو اسدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ک ن می‌کنه، لبخند رو دیلیت می‌کنه، مخت رو ادیت می‌کنه، برنامه‌هات رو دانلود می‌کنه، آخرش هم هنگ می‌کنی 

مذیت مذکر بودن 1: - دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دختر نیستید 2 - همیشه خودتون هستید(100 مدل آرایش نمی کنید) 3 - فقط شما می تونید رئیس جمهور بشید 4 - فقط شما می تونید برید ورزشگاه آزادی و فوتبال ببینید 5 - برای دعوا کردن به بابا یا داداش بزرگتر احتیاج ندارید 6 - توی اتوبوس جای بیشتری نسبت به دخترا دارید دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
7 - در کمتر از 10 دقیقه می تونید دوش بگیرید 8 - هر جور که حال کنید لباس می پوشید 9 - در کمتر از 2 دقیقه لباس می پوشید و آماده می شید 10 - و مهمتر از همه اینکه شما هیچ وقت نمی ترشید  

دخترا خیلی موجودات عجیبی هستن : اگه بهشون محل نذاری میگن سردی اگه بذاری مرد نیستی ، اگه به حرفش گوش کنی دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
زن ذلیلی اگه گوش نکنی خود خواهی ، اگه بوسش نکنی خائنی اگه بوسش کنی میگن داری سوء استفاده میکنی ، اگه به یه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دختر دیگه نگاه کنی چشم چرونی ولی اگه اون به پسر نگادیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ه کنه قصدی نداره ، اگه تو دیر کنی بد قولی ولی اگه اون دیر کنه بهت میگه زنها رو نمی شناسی اینجوری شیرین تر میشن 

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قهقهه خنده..نکاتی راجع به دخترایه ایرانی:) (بیا تو فقط واسه خنده) 1                            دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دخترا به پنج گروه اصلی تقسیم میشن : ‌گروه اول دخترائی هستند که پسرا رو بدبخت میکنن! گروه دوم دخترائی هستند که اشک پسرا رو در میارن! گروه سوم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دختر ائی هستند که جوون پسرا رو به لبشون میرسونن! گروه چهارم دخترائی هستند که کاری میکنن پسرا روزی 18 بار‌آرزوی مرگ کنن! گروه 5 دخترائی هستند که به اشتباه فکر میکنن جزو هیچکدوم از گروههای بالا نیستن 

انواع مرد: اروپایی:یه زن داره یه دوست دختر(زنشو بیشتر از دوست دخترش دوست داره) امریکایی: یه زن داره یه دوست دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دختر (دوست دخترشو بیشتراز زنش دوست داره) ایرانی:یه زن داره سی تا دوست دختر(ننه اش رو از همه بیشتر دوست داره)

بچه ها سپاس نشه

فراموش

سپاس شده توسط MAHDI 190 ، bella vampire ، 9090ZAZ ، atish78 ، علیرضا جذاب ، SabaSadra ، محمد یا ضد گرز ، .. ReZa .. ، benj@min ، نیلوفر جوووووووووون ، hasti♥♥♥ ، De Sciglio ، MR.FARZAM ، ♥farbod♥ ، غزل حمیدی ، ×●SomeOne●× ، elena.sadr ، ✘ӍДЯЈДл✘ ، ʂհმოἶო ، اشکان پیشرو ، Navisa. ، ▪неизвестный▪ ، pesare_e_bad ، Zakie76 ، fatima1378 ، Sara2014 ، batika ، صوصن ، Dragon_FM ، Elena ♥♥♥♥♥♥♥ ، sara-ice girl ، 7383 ، parisa16 ، nahal:o ، ×~parand~× ، REYHANEH JOON ، شهرام تتلو ، M456 ، ☆รคђคг★ ، میم بده ، ຖēŞค๑໓ ، clara ، ملیسا خوشگله ، ♥bahar♥ ، farzguee ، ark ، OnLy-HiDdEn ، mahdi1441 ، سانا50 ، poorzoor ، L²evi ، نازنین زیودار ، ✔جـودے آبـ✿ـوت✔ ، نگین15 ، فاطی کرجی ، eɴιɢмαтιc ، mina-2mrp ، HediVampire ، نفس. ، ♣yas♣ ، Ati-74 ، farzad0 ، ᖇᗩᕼᗩ➷Ḱᓰᔕᔕ ، hokm ، جونmahsa ، ᴄʜᴀʀɪsᴍᴀ ، P e D i ، ✖ ̶̶ℬ̶̶Å̶̶Ð̶̶ ̶̶Ш̶̶ϴ̶̶Ḻ̶̶ℱ̶̶ ✖ ، #marya# ، زهرا رسولی ، M@HrOkh ، نازلی=997664$%$%^4 ، ش ش ش شیطونک 16 ، عاطی جوجو ، darya78 ، katayoon79 ، pegah jb ، parmida11 ، Archangelg!le ، zolale qasemi ، minajoooooon ، یسنا1374 ، اشا ، جوجه طلاz ، بنستا خوشگله ، امیر خفن ، فرزین جون نفیس ، 7 sina ، mohsen30man ، رونیتا ، aliali321 ، سونری ، ~__~ ، ᖇᗩᖺᗩ ، farnam22 ، nanali ، Lee Min Hoo ، "تنها" ، king lord ، r.hadis ، ℬʟ∀¢Ḱ~ℬøÅяÐ ، K33 ، @sina@ ، α∂ ρяιηcєѕѕ∂ ، lovely m ، **zeinab** ، Modern Thinking ، spark T ، mr.destiny ، z800rr ، نفس♥♥♥ ، mohammad1254 ، adminSurd Girl # ، *KING* ، girl of chaos ، **setare ، دریای بی موج ، mahali ، Sadaf 2014 ، taran08 ، negooli ، خوشگل خانوووم ، Yekta tatality ، dokhi khoooooooobi ، Parisa 78 ، bieber fan ، MAHSA~ ، *!hasti!* ، نیمارعشقمه ، T@NNAZ ، !...@dors ، @پوریا@ ، مهدی {: ، mahya . m ، ***darya*** ، ...Maryam... ، kiana-khanoomi ، ***lili ، ✘Nina✘ ، یلدا930 ، nooooshin ، ♡ J◯乙丹 ♡ ، ☮ VENOM VΛDΞR ☮ ، ÆҐÆŠĦ ، ali@amiri.com ، باران20 ، mohammad234 ، ♪neGar♪ ، پرهام 15 ، AعطریناA ، سمیرا۸۰ ، Haneh 2014 ، ♫terme♫ ، فاطما تیر انداز ، hasti-a ، Sina 007 ، آراگل ، √ ΙΔΙΞΗ SΤΙF √ . ، Mania. ، nazanin-a ، M.AMIN13 ، ناز خوشگله ، mohadese iglesias ، Cute+Girl ، هدیه 20 ، 021nima021
آگهی
به نظر من اصلا مسخره کردن خنده نداره واصلا هم باحال نیستDodgyDodgy

دخترا به پنج گروه اصلی تقسیم میشن : ‌گروه اول دخترائی هستند که پسرا رو بدبخت میکنن! گروه دوم دخترائی هستند که اشک پسرا رو در میارن! گروه سوم دخترائی هستند که جوون پسرا رو به لبشون میرسونن! گروه چهارم دخترائی هستند که کاری میکنن پسرا روزی 18 بار‌آرزوی مرگ کنن! گروه 5 دخترائی هستند که به اشتباه فکر میکنن جزو هیچکدوم از گروههای بالا نیستن

این پسرا هستند که اشک دخترارو در میارن Dodgyنه دختراUndecided
راستی شما که گریه نمی کنیدBig Grin
خدایا غم خوردم به مقدار کافی… ممنون… میل ندارم دیگر…
میشود یک استکان مـرگ برایم بریزی ؟Heart
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=89604
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=90235

سپاس شده توسط نازنین* ، ملیسا خوشگله ، M@HrOkh ، رونیتا ، آراگل ، DORSA~Z
مرسی خیلی باحال بود مخصوصا اونی که دخترا نمیتونن برن ورزشگاه ازادی مرسییییییییییییییییییHeart
Big Grin
 سپاس شده توسط mahdi1441 ، دریای بی موج
نه كه پسراي ايراني فرشته هستنSleepy
 سپاس شده توسط mahdi1441 ، رونیتا ، Misha 1 ، دریای بی موج ، یاس گل
cryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingناراحت......ناراحت..شد....شد.......شدی که گریه میکنم؟به خاطر متنا نیست.به حال پسرا گریه میکنم...گناه دارن طفلیا
یه خر بوست کنه بهتر از اینه که یه بوس خرت کنه

سپاس شده توسط mahdi1441 ، آراگل
زورت به دخترا رسیده؟!!!!!!!!!!داشتیم نه واقعا داشتیم .دخملا رو مسخره میکنی؟!!!!!!!!!!!!! واقعا که...........HuhSadHuh
..

[ ᴇvɪʟ ]
사람들의 수용을 위해 사는 경우, 거절로 죽을거야 

..
 سپاس شده توسط یلدا930 ، آراگل ، # αпGεʟ
آگهی
ممنونم
اما شخصیت دخترا رو بردی زیر سوال
لطفا دیگه مطالبی که مثل این هست و به ما دخترا توهین میکنه رو نذاز.
شوخی هم حدی داره.
وگرنه به مدیرا گزارش میکنم
خود دانی..........................
AngryAngryAngry
LIFE is a LiaR GaMe......SoooOOoO.......NEveR TruSt enYOne Angel
 سپاس شده توسط Cute+Girl
ههههههههههه...بی مزه .ExclamationDodgy
مزخرفAngry
مسخرعUndecided

داداش اینجا رو اشتباه اومدی
مذیت مذکر بودن 1: - دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دختر نیستید 2 - همیشه خودتون هستید(100 مدل آرایش نمی کنید)

الان پسرای امروزی از هر دختری بیشتر آرایش میکنن .چی فک کردی خودشون هم ی نوع دخترن .
 سپاس شده توسط DORSA~Z
همشو قبول دارم جون حقيقته ولي بسرا هم دس كمي ندارن

ديوار كوتاه تر از ما دختر بيدا نكردين اه Angry
 سپاس شده توسط Cute+Girl ، DORSA~Z

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  تفاوتهای مردهای ایرانی :در حال حاضر وسی سال قبل
  خبر مهم|کمپانی کشتی کج ایرانی(IWG)در عصر جدید!
  اینجا از خنده میمیری
  یه سوال واسه کامپیوتر
  یه رمان توپ واسه تون آوردم
  سیر تکامل مقنعه دختران ایرانی (تصویری)
  سوتی خنده دار خانم مجری حین پخش اخبار! +تصاویر
  کلیپ خیلییییییییییی خنده دار ......اگه میتونی خودتو نگه دار
  من ایجوری نیستما ( بیا تو ببینی قش کنی از خنده
  نظرت راجع ب من چیه؟؟؟؟؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان