امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اوزيل: مشتاق بازي مقابل بايرن‌مونيخ هستم

اوزيل: مشتاق بازي مقابل بايرن‌مونيخ هستم

مسوت اوزيل ستاره آلماني تيم فوتبال آرسنال انگليس اعلام کرده است بي صبرانه منتظر ديدار با بايرن مونيخ است.
اوزيل: مشتاق بازي مقابل بايرن‌مونيخ هستم 1

تيم‌هاي آرسنال و بايرن‌مونيخ در دور رفت مرحله شک شانزدهم ليگ قهرمانان اروپا به مصاف يکديگر خواهند رفت. اين بازي در خانه آرسنال برگزار مي شود.

هافبک 25 ساله توپچي هاي لندني در گفتگو با نشريه بيلد آلمان گفت:« ما بازيکن هستم که اين گونه بازي ها را دوست دارم. احترام زيادي براي بايرن قائلم.»

اوزيل همچنين گفت:« عملکرد آنها در مقايسه با سال گذشته بسيار بهتر شده است اما ما هم عملکرد خوبي داشت ايم. طي دو بازي امکان دارد هر چيزي اتفاق بيفتد.»

بايرن مونيخ - با کسب سه جام در فصل گذشته - به لندن مي رود تا از رکورد شکست ناپذيري در 46 بازي خود دفاع کند. اين در حالي است که بازي برگشت دو تيم در روز 11 ماه مارس در مونيخ برگزار خواهد شد.

اوزيل - که در گلزن کرشن آلمان متولد شده است - در اين ديدار به مصاف چندين هم تيمي خود در تيم ملي آلمان مي رود.

در هفته هاي اخير عملکرد ضعيف اوزيل انتقادهايي را از او در پي داشته است اما خود اوزيل مي گويد بايد نهايت رشد خود را به عنوان بيک بازيکن ثابت کند.

او گفت:« اين بازي آزموني براي من محسوب مي شود. من به عنوان يک بازيکن اعتماد به نفس بالايي دارم و در حال حاضر آماده برداشتن گام بعدي هستم. »

جدا از اشتياق اوزيل براي قهرماني با آرسنال درليگ برتر انگليس و همچنين ليگ قهرمانان اروپا، هدف شخصي اوزيل قهرماني با آلمان در رقابت هاي جام جهاني برزيل است.

او در اين‌باره گفت:« هر بازيکني که در زماني در رئال مادريد بازي کرده است همواره قهرماني در رقابت هاي مختلف است.»

او افزود:« اما زماني که رقابت هاي جام جهاني پيش رو است ، هدف من به عنوان يک بازيکن دوم يا سوم شدن در اين رقابت ها نيست.»
اوزيل: مشتاق بازي مقابل بايرن‌مونيخ هستم 1
پاسخ
آگهی
بایرن مونیخ میترکونه
پاسخ
 سپاس شده توسط Ѧℳℐℝ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  مسابقات WWE | ری میستریو مقابل تاجیری
  بحرین با یک تیم جدید مقابل ایران !
Wink شجاع مقابل پرسپولیس نیمکت‌نشین می‌شود؟
  باخت «تاریخی» الاهلی مقابل استقلال در حضور وزیر ورزش عربستان
  دست برتری الاهلی مقابل رقبای ایرانی
  زیدان: کلوپ در رئال؟ فعلا من سرمربی این تیم هستم
  شجاع می‌خواهد مقابل پرسپولیس «سوپرمن» شود!
  نصف رئال مقابل سه‌چهارم لیورپول
  سریال ناکامی سعید ملایی با شکست مقابل نفر سوم آسیا
  رونمایی از ترکیب تیم ملی مقابل سوریه

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان