امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

چاهی وحشتناک در راه مکه

چاهی وحشتناک در راه مکه 1

چاهى وحشتناك در راه مكه

مهدى عباسى (سومين خليفه مقتدر عباسى) سالى با همراهان از بغداد عازم مكه براى انجام مناسك حج شد وقتى كه به بيابان ريگستان فتق العبادى (در شمال عربستان) رسيدند، آبشان تمام شده بود و شدت گرما و تشنگى آنها را درمانده كرده بود بگونه اى كه بعضى صدا به گريه بلند كردند.

مهدى دستور داد در همان بيابان چاهى حفر كنند، كارگرها با شتاب مشغول كندن چاه شدند، وقتى كه به نزديك آب رسيدند، بادى از چاه آنها را فرا گرفت ، آنها از ترس بيرون آمدند. على بن يقطين در آنجا حاضر بود، براى دو نفر مزد زياد تعيين كرد، آنها حاضر شدند كه چاه را حفر كنند تا به آب برسد . آنها وارد چاه شدند، ولى به سرنوشت كارگران اول دچار شده وحشت زده از چاه بيرون آمدند در حالى كه رنگشان پريده بود . على بن يقطين از آنها پرسيد: چه خبر؟ آنها گفتند: ما در درون چاه ، اثاثيه خانه و جسد چند مرد و زن را ديديم ، همين كه به چيزى از جسد آنها اشاره مى كرديم (بر اثر پوسيدگى) مثل پودر مى شد و در هوا منتشر مى گشت .

مهدى عباسى از علت اين موضوع از حاضران پرسيد، هيچ كس نتوانست جواب بدهد تا اينكه امام كاظم عليه السلام (كه به حج مى رفت و در آنجا حاضر شده بود) فرمود: اين جسدها، مربوط به اصحاب احقاف (قوم عاد) هست كه خداوند بر آنها به خاطر گناهانشان غضب كرد و آنها و خانه ها و اموالشان را در اين سرزمين (ريگستان) فرود برد.
پاسخ
 سپاس شده توسط Sara stayles♥ ، ♣♦♠l♥k♠♦♣ ، ρѕуcнσραтн ، M . S ، HediVampire ، mahdi1441 ، ✘ ßαÐ-þʘy ✘ ، Sir Arshia
آگهی
خدآ عجب چیزایی خلق میکنه Smile
You keep making me weakYeah,
frozen and can't breathe
پاسخ
 سپاس شده توسط Mιѕѕ UηυѕυαL
خلقت خدا تو حلللللللللللقم ب سبک شاهین بخونید////Smile
اگر با گذشت کوچک میشدیم خدا انقدر بزرگ نبودHeartHeart
پاسخ
عجب چاهیه
من یه عاشقم که هیچ وقت به عشقم نمیرسم
پاسخ
عكساشودرست كن نيومد!
دارم دِغ ميكنم!
چــِِِِِِِِـ ـ ـ ـــرآ تـــــ ـ ـ ــــوكـِِِِِِِِِِـــ ـ ـ ـــدِِِِِِِِِري دآيـــــ ـ ـ ــــي؟!
پاسخ
(16-02-2014، 17:26)♣♦♠l♥k♠♦♣ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عكساشودرست كن نيومد!
دارم دِغ ميكنم!

عزیزم همین شکلیه :| !!
پاسخ
 سپاس شده توسط M . S
آگهی
یا ابوالفضل.اگه من اونجا بودم در جا سکته می زدم.crying
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چاهی وحشتناک در راه مکه 1
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان