امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

عادت دختراااا (+۱۸)

Music 
این صفحه میتونه جایی باشه برای گلایه های عاشقانه ...میتونه جایی باشه برای نوشتن عادت بد. نه فقط دخترااا بلکه بعضی از پسرا توی رابطه ی عاشقانه....

ﺍﯾﻨ دخترایی ﮐﻪ ﯾﻬﻮﯾﯽ ﻧﺴﺒﺖ ﺑﻬﺖ ﺳﺮﺩ ﻭ ﺑﯽ ﺗﻔﺎﻭﺕ ﻣﯿﺸﻦ...
ﯾﻬﻮﯾﯽﺩﯾﮕﻪ ﺩﻟﺸﻮﻥ ﻭﺍﺳﺖ ﺗﻨﮓ ﻧﻤﯿﺸﻪ... ﯾﻬﻮﯾﯽ ﺣﺮﻑ ﺍﺯ ﺭﻓﺘﻦ ﻣﯿﺰﻥ ﺍﯾﻨﺎ...
ﺩﺳﺖ ﺧﻮﺩﺷﻮﻥ ﻧﯿﺴﺖ
ﯾﻬﻮﯾﯽ ﯾﻪ ﻧﻔﺮ ﺩﯾﮕﻪ ﺍﻭﻣﺪﻩ ﺗﻮ ﺯﻧﺪﮔﯿﺸﻮﻥ... ﯾﻬﻮﯾﯽ ﺩﯾﮕﻪ ﻋﺎﺷﻖ ﺍﻭﻥ ﺷﺪﻥUndecided

یک رابطه به معنای تلفن صحبت کردن . . .قرار گذاشتن . . .بوسیدن و یا . . . . نیست .
به معنای اینه که به طرفت آرامش بدی . . . آرامش . . .
اینو بفهم . . .
بهتون پیشنهاد میکنم :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=89483
پاسخ
 سپاس شده توسط Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ ، maryamam ، I LOVE YOU FARHAD ، bella vampire ، ✘ 2gнєтєя4єνєя ✘ ، سایه22 ، dokhmal khoshkele ، mo0ozhi ، ★~Ѕдула~★ ، ✘v!☻lent girl✘ ، نگین..... ، ملاهت ، -м α є ∂ є- ، ~× like nOboDy ×~ ، along boy ، عاشق الکترونیک ، رومینا اتیش پاره 2 ، melisajon ، ×●SomeOne●× ، خانومي ، !~IмДи~! ، ensi ، Navisa. ، sobhan76 ، -Edgar ، sara mehrani ، ᴄʜᴀʀɪsᴍᴀ ، ღ✿❤ پـرنیـــــــان ❤✿ღ ، یکتا 911 ، hasti … ، ♥farbod♥ ، ღ ツ setareh ツ ღ ، √ ΙΔΙΞΗ SΤΙF √ ، شهرام تتلو ، asalbano.... ، سیما سارا ، "K!nd~G!Яl" ، melina 14 ، ᖇᗩᕼᗩ➷Ḱᓰᔕᔕ ، hanieyh ، aCrimoniouSs ، sara جووووون ، rana m ، کیان444 ، Elena ♥♥♥♥♥ ، elly73 ، شکوفه2 ، امیرحسین خفن(قبلیم بابا) ، First Star ، yujymy ، armin2afm.... ، $hanane$ ، نازنین زیودار ، hava 50 ، ☆รคђคг★ ، shawkila ، n1379sh ، mahdi1441 ، Andrea ، ♥سارا ، D.I.Z.E.R.E ، єη∂ℓєѕѕღ
آگهی
ترســو بودی ،
جاده خیانت را برایت تنگ و تاریک و ترسناک کرده ام
امـــا . . .
چه شجـــاع شده ای .
all falling stars one day will land
all broken hearts one day will mend
and the end is still the end whether you want it or not
پاسخ
 سپاس شده توسط farhad74 ، I LOVE YOU FARHAD ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، عاشق الکترونیک ، Navisa. ، ღ✿❤ پـرنیـــــــان ❤✿ღ ، "K!nd~G!Яl" ، aCrimoniouSs ، pink lady
چرانوشتی عادت دخترا؟؟
این طوری معنیش بدخطاب میشه.
عادت دختراااا (+۱۸) 1
پاسخ
 سپاس شده توسط farhad74 ، ★~Ѕдула~★ ، عاشق الکترونیک ، خانومي ، ღ✿❤ پـرنیـــــــان ❤✿ღ ، "K!nd~G!Яl"
(17-02-2014، 15:36)pardis11 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرانوشتی عادت دخترا؟؟
این طوری معنیش بدخطاب میشه.

چه ذهنای منحرفی داریناااا!
قشنگ بخونید،اولش نوشتم عادات بد در عشق و عاشقی و....
این دخترا عادتای خیلی بدی دارن.... هر روز با یکی حال میکنن و هر روز از یکی خوششون میاد،هرکی پولش بیشتر عشقش عمیق تر و...

چاقوي مهربانيم راخوردم،
توهم اگرمهربان باشي شك نكن كه يكروزخنجري فروميرود...
يابه احساست،يابه غرورت،يابه آبرويت،يابه پشتت،
من همينجااعلام ميكنم هركس بسوي من مي آيد،بايدآنقدر دستهايش رابازكند تامن به آغوشش اعتمادكنم،من ازترس پشت سر،نمازخواندن را هم ترك كرده ام..... !
بهتون پیشنهاد میکنم :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، ★~Ѕдула~★ ، melisajon ، عاشق الکترونیک ، ღ✿❤ پـرنیـــــــان ❤✿ღ ، "K!nd~G!Яl" ، aCrimoniouSs ، احمد رضا 666 ، روزيتا
عاقاااااا خب همه اشتباه فک میکنن.... Big Grin
دخترا این همه عادت بد دارن،چرا شماها همون یدونرو بلدین و هی میگین؟!Big Grin

این واسه چندتا از دخترا ست : هــــــــــــــــه باشه مـــــــــــــــــــــــا لاشــــــــــــــــي...اما يادت نره ما همونيــــــــــــــــــــــــــــــــــم که آرزوت بود باهاش باشي ... ولي دستت نرسيد بهش حالا واس مـــــــــــــــــــــــــا زدي تو حـــــــــــــــــــــواشــــــــــي بـــــــــــــــــــــــــــدوووووووووو عمو قاطي اوسکولــــــــــــــــــاشي

باید به این دخترا- که وقتی بهش میگی،چرا با چند نفری جواب میدن ما دوست معمولی و اجتماعی هستیم ولی تو عشقمی!(پسرای دیگه دوستای معمولین ولی تو عشقمی!) -گفت:

ﺑﻪ ﺑــﻌﻀﯿـــﺎ ﺑــﺎﺱ ﮔﻔﺘــ :
ﺗﻮ ﺑــﻬــﺶ ﻣــــﯿﮕﯽ :ﺩﻭﺳﺖ ﺍﺟــﺘﻤــــﺎﻋــﯽ....
ﻣﺎ ﺑــﻬــﺶ ﻣﯿﮕـــــــــﯿﻢﻟــــــــــﺎﺱِ ﻣـــﺨﻔــﯽ...
بهتون پیشنهاد میکنم :
پاسخ
 سپاس شده توسط یلدا عبدی ، ţђę ɱąŋ wђǫ şǫɭd ţђę wǫŗɭd ، عاشق الکترونیک ، melisajon ، ღ✿❤ پـرنیـــــــان ❤✿ღ ، "K!nd~G!Яl" ، aCrimoniouSs ، روزيتا
تو ڪـہ با همـہ میلاسے

گـُـہ میخورے رو ما פساسے !

اینم واس پسراع!
پاسخ
 سپاس شده توسط farhad74 ، عاشق الکترونیک ، F A R ! N ، ღ✿❤ پـرنیـــــــان ❤✿ღ ، "K!nd~G!Яl" ، aCrimoniouSs ، pink lady ، روزيتا
آگهی
ببین،من لاشی ...تو هم میتونی شاگردم باشی....
اینم واسع دختراااااSleepy
بهتون پیشنهاد میکنم :
پاسخ
 سپاس شده توسط Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ ، عاشق الکترونیک ، اریتان ، aCrimoniouSs
اگـــﮧ کسے بهتــ گُفتــ دوست دارهــ !!!
اروم بغلش کُنـــ !!
بפּ سش کُن!

نازش کُن!
آرפּ م تפּ گפּ شش بگو خوب دیهـــ خیلی خندیدم!

بسهــ پاشפּ !اونجایی که تפּ درس میخوندی ما مدیر مدرسه بودیم!!

پاسخ
 سپاس شده توسط farhad74 ، عاشق الکترونیک ، aCrimoniouSs ، نیلوفر جوووووووووون ، pink lady ، ☆รคђคг★ ، جوجه طلاz
هی فلانی! میدانی؟
میگویند رسم زمانه چنین است!می آیند،میمانند، عادتت میدهند و میروند؟
و تو تنها میمانی.
راستی رسم تو چیست؟مثل فلانی هاست؟
پاسخ
 سپاس شده توسط farhad74 ، عاشق الکترونیک ، aCrimoniouSs ، єη∂ℓєѕѕღ
داداش من ذهنم یه جای دیگه رفت هههههههههههه
عادت دختراااا (+۱۸) 1

ما که اخر پروانه خواهیم شد بگذاردیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هرچه می خواهد روزگار پیله کند.

.
.
.
.
.
دلتنگــــی پـیــچـیـــــــــده نـیـســتــــــــ . . . !

یــــکـــــــدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دل . . . !

یــکـــــــ آســـــمـــــان . . . !

یــکـــ بــــــغـــــض . . . !

و آرزو هـای تـــرکـــــــ خـــــــورده . . . !

بــه هـمــیـــن ســـــــادگـــــــی
پاسخ
 سپاس شده توسط farhad74 ، عاشق الکترونیک

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  عادت کرده ام
  >> شعر عادت رودها<<

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان