امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کلاه‌برداری از بازیگران به بهانه «گلریزان»

ستاره اسکندری از جمله‌ی هنرمندانی است که این فرد با او تماس گرفته است. اسکندری در یک گفت‌وگوی تلفنی که 20 بهمن‌ماه از خبر 20:30 پخش شد، اظهار کرد: فردی با من تماس گرفت و گفت که از دفتر آقای ضرغامی تماس می‌گیرد و قصد دارد از هنرمندان برای «گلریزان» کمک‌های نقدی دریافت کند.

فردی که به بهانه‌ی «دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گلریزان
» از بازیگران و فوتبالیست‌ها دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کلاه‌برداری
می‌کرد، دستگیر شد.
فردی که با تهیه‌ی شماره‌های تلفن تعدادی از بازیگران و فوتبالیست‌ها برای دریافت کمک‌های نقدی با هدف «گلریزان» با آن‌ها تماس می‌گرفت، بعد از آن‌که رفت‌وآمدهای پی‌در‌پی در مقابل دفتر عزت‌الله ضرغامی - رییس سازمان صداوسیما - داشت، دستگیر شد.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ستاره اسکندری
از جمله‌ی هنرمندانی است که این فرد با او تماس گرفته است. اسکندری در یک گفت‌وگوی تلفنی که 20 بهمن‌ماه از خبر 20:30 پخش شد، اظهار کرد: فردی با من تماس گرفت و گفت که از دفتر آقای ضرغامی تماس می‌گیرد و قصد دارد از هنرمندان برای «گلریزان» کمک‌های نقدی دریافت کند.
او افزود: این فرد حتی عنوان کرد که آقای ضرغامی تا کنون دو میلیون تومان کمک کرده است و هنرمندان دیگر مانند آقای عبدی نیز مبالغی را کمک کرده‌اند، من نیز به او گفتم که 500 هزار تومان می‌توانم کمک کنم و از او شماره‌ی حساب و شماره‌ی دفتر آقای ضرغامی را خواستم.
 براساس اطلاعات اعلام‌شده نام هنرمندان دیگری از جمله پوریا پورسرخ، مهدی پاکدل و فرهاد آییش نیز در فهرست این فرد کلاه‌بردار دیده می‌شد.
ایسنا
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  ماجرای پیاده کردن یک دکتر از هواپیما به بهانه کرونا+پاسخ ایرلاین و اظهارات مسافر
  ترکیه: اروپا از پناهجویان بهره‌برداری سیاسی می‌کند
  کلاه قرمزی قطعا پخش نمی‌شود
  کلاهبرداری به بهانه بازی های المپیک/ هشدار پلیس فتا به کاربران
  فابیوس:برای نخستین بار همه بازیگران اصلی دور یک میز جمع شده اند
  کلاهبرداری به بهانه نجات یک زن از پای چوبه‌دار
  مفتی عرب:جرثقیلی که در مکه افتاد به کعبه سجده کرد.(کمی پرده برداری از واقعیتOMG)
  بهانه‌جویی قصاب‌ها برای گرانی گوشت
  کلاه کاسکت های شیطانی وحشتناک + عکس
  گران‌فروشی دارو به بهانه مالیات

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان