امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

آیاماهنوزم مردمی نوع دوست هستیم یادعاست؟؟؟؟؟

گدا:

داشتم بر می گشتم خونه، مسیرم جوریه که از وسط یه پارک... رد میشم بعد میرسم به ایستگاه اتوبوس، توی پارک که بودم یه زن خیلی جوون با چادر مشکی رنگ و رو رفته و لباس های کهنه یه پیرمرد رو که روی یه چشمش کاور سفید رنگی بود همراه خودش راه میبرد رسید به من و گفت سلام!
من فکر کردم الان میخواد بگه من پول میخوام که بابام رو ببرم دکتر و از این حرفا اول خواستم برم بعد گفتم منکه عجله ندارم بذار واستم شاید کار دیگه ای داشته باشه منم همینطور که اخمام تو هم بود سرم رو به علامت جواب سلام تکون دادم و نگاهش کردم،
گفت آقا من باید بابام ( بعد پیرمرده رو نشون داد) رو ببرم مجتمع پزشکی نور آدرسش نوشته توی خیابان ولیعصر، خیابان اسفندیاری!
گفتم خب؟!
با یه لحن بغض آلود گفت خوب بلد نیستیم کجاست توی این شهر خراب شده از هر کی هم می پرسیم اصلا به حرفمون گوش نمیده! بیشعورا جوابمونو نمیدن (اشک تو چشماش جمع شده بود)
بهش آدرس دادم و گفتم تو این شهر خراب شده وقتی آدرس میخوای باید بی مقدمه بپرسی فلان جا کجاست اگر سلام کنی یا چیز دیگه بگی فکر میکنن میخوای ازشون پول بگیری!
بعد از اینکه رفت گفتم چقدر سنگ دل شدیم، چقدر بد شدیم وچقدر زود قضاوت میکنیم، خود من تا حالا به چند نفر همینجوری بی محلی کردم و رفتم چون گفتم خوب معلومه دیگه پول میخواد!
طفلی زن بیچاره خیلی دلم براش سوخت که فقط به خاطر اینکه فقیر بود و ظاهرش فقرش رو نشون میداد دلش رو شکسته بودیم...
بعد گوش دنیا را با این دروغ کر کردیم که ما اصالتا مردم نوع دوست و با فرهنگی هستیم و اینقدر این دروغ را تکرار کردیم که خودمون والبته فقط خودمون باورمون شده اما...
آیا واقعا ما ایرانی ها انسانهای نوع دوستی هستیم یا فقط ادعاش واسمون مونده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوسال وهشت ماهه که کنارهمیم Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط deymon 20 ، night vampire ، SABER ، FARID.SHOMPET ، 1939 ، sasan1 ، سایه2 ، BIG-DARK ، Prometheus
آگهی
خیلی زیبا بوووودSleepySleepySleepy
آیاماهنوزم مردمی نوع دوست هستیم یادعاست؟؟؟؟؟ 1
❤ alone girl ❤
پاسخ
 سپاس شده توسط خانوم گل ، 1939
ولی خیلی هامون اینجوری نیستیم
پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، خانوم گل
از زمان های قدیم ایرانی ها رو به خون ګرمی و مهمان نواز بودن و محبت نسبت می دادن!!! خیلی از تاریخ نویسان و انسان های بزرګی که در زمان های قدیم به ایران امدن این خون ګرمی و محبت و مهمان نوازی رو ستایش کردند و توی کتاب هاشون هم نوشتن. ولی الان این سه مورد کم تر شده. ولی هنوز باقی است.
اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

پاسخ
 سپاس شده توسط deymon 20 ، خانوم گل
این عصیان ، مربوط به همه انسان هاست، و این قضیه نوع دوستی در ایرانی ها درصد قابل قبول تری هم وجود داره.
ولی خب ، زمان خیلی چیزارو کم رنگ می کنه.
خانه را دزد می زند، کو خانه؟!
پاسخ
فقط ادعاس..
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس بگو (;

هَمِعٕ فاٰز گَنّگِستِر وَلّی تآ شَب نَشُدِح باٰس خٖونِع بآشَن♂❤

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آیاماهنوزم مردمی نوع دوست هستیم یادعاست؟؟؟؟؟ 1
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  این چهار کتاب را بخوانید و خودتان را بیشتر دوست داشته باشید
  گوله دوست دارم های دروغو نخورید اجی هاا
Star سعدی مردمی‌ترین شاعر ماست
Star تو را در روزگاری دوست دارم ...
  ببین چگونه تو را دوست دارم
Bug مرا آرام دوست بدار
  جملات ناب و دوست داشتنی
Star وقتی یکی رو دوست داری...!
  عاشق شدن پیرمردی سرحال، هیز و زن دوست
  من همه ی داستان ها را دوست دارم

پرش به انجمن: