امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

الان اینجاست که منحرفای فلش مشخص میشه...(عکس)بیا ببینم مثبتی یا نه؟؟؟

الان اینجاست که منحرفای فلش مشخص میشه...(عکس)بیا ببینم مثبتی یا نه؟؟؟ 1

به نظرت تصویر بالا داره چیو نشون میده؟؟؟
وقتی تصمیمتون رو گرفتید، توضیح رو مطالعه کنید.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

لابد 2 نفر رو در حال عشقبازی دیدید؟!
جالبه بدونید که تحقیقات نشون داده که بچه ها به هیچ عنوان اون 2 نفر رو که شما دیدید پیدا نمی کنن چون اونا هیچ تجربه مشابهی رو نداشتن.

بچه ها در عکس بالا 9 دلفین کوچیک و بزرگ رو دیدن. پس اینجا به شما ثابت شد که خیلی هم آدم بی گناهی نیستی.
اما اگر در 6 ثانیه نتونستی دلفین ها رو تشخیص بدی مخت بد جوری داغونه و احتیاج به کمک داری!

نچ . نچ . نچ ....شما هم؟؟؟از شما دیگه بعید بود...Big Grin

نظر و سپاس فراموش نشه...Big Grin
 سپاس شده توسط تارا گوگولی ، T@¥loor$wift*** ، روناز ، شکوفه2 ، ✘PETER✘ ، n1379sh ، ×ThundeRBolT× ، Samaneh77 ، -khoRshid ، rana m ، ~~SARA:HIVA~~ ، poorzoor ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، تآج آسیا ، мя ąℓï ، saeed25/12 ، mo0ozhi ، an idiot ، . . . P oo R ! A . . . ، kian007 ، ☠CrAzY✘G!Яl☠ ، مریم14 ، samira 409 ، love 2012 ، (^_^)Negar Styles ، AALLI ، هاناجون ، ✘v!☻lent girl✘ ، khanomekhone ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، Esmi ، امیرحسین خفن(قبلیم بابا) ، இFATEMEHஇ ، RedSparrow ، I am the Queen ، sweet love ، نگین..... ، ηἔ∂Δ ، ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖ ، Ana Hita ، بهار* ، sara-ice girl ، Magical Girl ، shawkila ، sefidbarfy ، ✿♥нα৳є ...ℓσνє✿♥ ، ~HiSssh~ ، عاشق(ali) ، شهرام تتلو ، PeRFeKT G!Rl ، Shervin_ST ، maryamam ، دوست داشتني ، Wanton ، میم بده ، -м α є ∂ є- ، mustafa ceceli ، alireza..... ، negin2000 ، sara1112 ، صوصن ، زیبا دخت ، _ʀᴇᴠᴇʀsᴇ sᴇɴsᴇ_ ، بنفشه501 ، parsa mo ، Sir Arshia ، SEL♥♥♥ ، ariana* ، Negin_1379 ، azary ، کیارش% ، baran 18 ، First Star ، ♫♪ RoZa ♪♫ ، MOMER ، natalia ، زهرا10000 ، ESSE BLACK ، @پوریا@ ، ناز خوشگله ، mahdi f.m ، I LOVE YOU FARHAD ، bella vampire ، @adrian@ ، Elena ♥♥♥♥♥ ، Navisa. ، ×fteя LifE∀× ، نیلوفر جوووووووووون ، † αƖιєη † ، asal.hz ، hanieyh ، بهاره222 ، اریتان ، maryam007 ، ♥هستی♥ ، Ma30h *_* ، tavsa ، mohammad31 ، sara جووووون ، جوجو15 ، pedig ، √ ΙΔΙΞΗ SΤΙF √ ، عاشق دل شکسته ، rangin kamoon ، golbarg00 ، r.hadis ، rval ، ☆รคђคг★ ، noosha joon ، پریا 2014 ، زهراجون80 ، ❤R@TA❤ ، mobina bieber ، AL2 ، رومینا اتیش پاره 2 ، ㄎムÐ Ǥノ尺レ ، ♥farbod♥ ، ✘ 2gнєтєя4єνєя ✘ ، سارا اتیشپاره= نازنین خوشگله ، mahdi1441 ، زیزی گلو4 ، jangolo ، گریس ، هیوای ، ندا2000 ، حانی خوشگله. ، *KING* ، dj erfan ، سووگند ، حامد-M- ، ɱʀ ЭℓψÅя ، pesare_e_bad ، ♥♥خشگل خانوم♥♥ ، tms ، Mr.Robot ، *Armila* ، Ayda khoshgele ، The Darkest Light ، marjan74 ، nightwing ، ✘ӍДЯЈДл✘ ، ZAHRA LOVE 1D ، jojooooooo21 ، Ƒαкє ѕмιƖє ، ♀✘ دُختَــ♥ـر بَهــآرے ♀✘ ، sogol15 ، Elena ♥♥♥♥♥♥♥ ، Blązing~Ŝtąr ، šhεïdα ، parisa16 ، vma001 ، taha75 ، نیما جان ، محمد26 ، حسن CR7 ، sina008 ، .maryam. ، spent † ، خانومي ، محمد2000 ، Jack Daniel'ѕ ، دوست مهربان ، AuTuMn ، Mahish ، فلورانس ، arbab1376 ، bahare_021 ، ♥bahar♥ ، Minehminmin ، ρяіηcεss~Αιοηε ، OnLy-HiDdEn ، bahar labeouf ، ッツ محمـב هـاבے ツッ ، Mason ، mohadese iglesias ، zeoo ، tekvando ، 5555Melika ، ربیکا ، پارسا79 ، m016 ، # αпGεʟ ، دخترک ، بیتا55 ، 7383 ، D.I.Z.E.R.E ، aaarrreeef ، چشم رنگارنگ ، *MAHYA ، яᎧмιиα ، maryamB ، ✖ ̶̶ℬ̶̶Å̶̶Ð̶̶ ̶̶Ш̶̶ϴ̶̶Ḻ̶̶ℱ̶̶ ✖ ، melodi+ ، キム尺刀ム乙 ، mordad ، سیدپویا ، Meteorite ، نگین15 ، ////ghazal ، SAMI ALONE ، karona ، alireza-1377 ، ( DEYABLO ) ، mehdi76 ، کیاندخت ، ezioo7 ، βΑllεяiηΑ♡ ، ♫ ღ Sweety G!rl ღ♫ ، Arwin* ، Dilan ، مامان بزرگ ، L²evi ، گل شکر ، 77 امیر ، ▪неизвестный▪ ، Vampire2 ، Y.a.S.a.M.i.N ، narges 021 ، پسر شاد ، esiesi ، ♫♪M.J.X♪♫ ، Avril. ، tyjtfhdhr ، 2356890 ، negooli ، ❤ஜelenaaஜ❤ ، alireza-7 ، سروشا ، pink girl45 ، $yamna$ ، ZAHRAKHANOOOOM ، ℬʟ∀¢Ḱ~ℬøÅяÐ ، االنا ، オスイン ، roya15 ، نرسا
آگهی
من 8تا دلفین پیدا کردم؟؟؟Big Grin

ولی خب اولش فکر بد کردم Big Grin
??☜ ﺁﺳِﻤﻮﻥْ ﺁﺑﻴِـــــﮧْ
?? ﺟﺎٓﯼِِ ↜ ﺍُﻭْﻥْ ↝ ْ ﺧﺎٓﻟﻴِـــــﮧْ??
?? ﮐِﻪ ﺑﺎٓﺷـــــِﮧ ﻭُ ﺑِﺒﻴﻨـــــﮧ ??
ﺍﻳﻨْﻘَﺪْ ☜ ﺣﺎٓﻟِﻤـﻮﻥ ☞ ْ ﻋﺎٓﻟﻴِــــ
 سپاس شده توسط ★~Ѕдула~★ ، تآج آسیا ، ♣♦♠l♥k♠♦♣ ، maryamam ، sasa. ، roya15
منحرفمون کردی رفت ِD
 سپاس شده توسط ★~Ѕдула~★ ، تآج آسیا ، -м α є ∂ є- ، bahare_021 ، α∂ ρяιηcєѕѕ∂ ، L²evi ، ℬʟ∀¢Ḱ~ℬøÅяÐ
Big GrinBig Grin
من بازم دلفینا رو پیدا نکردم :|
 سپاس شده توسط تآج آسیا ، √ ΙΔΙΞΗ SΤΙF √ ، ★~Ѕдула~★ ، -м α є ∂ є- ، سیما سارا ، حسن CR7
فهميدم هر كس بود يه جور ديگه فك مي كرد

سپاس شده توسط تآج آسیا ، ★~Ѕдула~★ ، -м α є ∂ є-
خاک بر سر منحرفمBig Grin
 سپاس شده توسط تآج آسیا ، AALLI ، ★~Ѕдула~★ ، -м α є ∂ є- ، bahare_021 ، sasa.
آگهی
من اخر منحرفم...Big Grin
سه ساعت دارم دنیال دلفینا میگردم پیداشون نکردم...
خخخخ
 سپاس شده توسط تآج آسیا ، ★~Ѕдула~★ ، shawkila ، -м α є ∂ є- ، ♥h@di$♥ ، ~~SARA:HIVA~~ ، پریا 2014 ، سامینا اصل استقلال 4 ، *Armila* ، bahare_021
مرسى. دىده بودم
CN.BLUE
eshgham
monharefam badjoOr(:
انحراف هم به فضایل اخلاقیمون اضافه شدAngel
BYE
 سپاس شده توسط ★~Ѕдула~★ ، -м α є ∂ є- ، Blązing~Ŝtąr ، bahare_021 ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، னιSs~டεனσή ، sasa.

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  وقتی اینترنت قطع میشه چیکار کنیم؟ (طنز)
  5 تا از خفن ترین فیلم هایی که تا الان تو عمرتون دیدین
Heart اسمتو بنویس ببین چه شعری ساخته میشه*.^
  سخت ترین سوال دنیا اگه کسی بتونه جواب بده سپاس میشه
  این جا معلوم میشه چقدر منحرفی!
  اسمتون به کره ای چی میشه؟
  ضایع ترین کاری که تو بچگیت کردی و الان بهش فکر میکنی میخوای گریه کنی چیه؟
  من الان 15 حقیقت رو راجب شما میـــــــــــــــــــــــــــــدونم!!!بیاید تو تا بگم!
Rainbow اسمت به ژاپنی چی میشه؟
Tongue اینجاس که معلوم میشه دخترای خشکل فقط با آرایش خوشکلن!!وگرنه.......!!؟؟(عکس)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان