امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تخمين زمان مرگ!(بياتوببين كي ميميري)

قبول نیس من 51 سالگی میمیرم...SadSadSadBig Grin
پاسخ
آگهی
زمان مرگ شما : روز چهارشنبه ، 24 ام فروردین ماه سال 1446 ساعت 15 و 58 دقيقه و 45 ثانيه است. شما تا آن زمان 53 سال 2 ماه و 18 روز و 17 ساعت و 25 دقیقه و 46 ثانیه فرصت دارید. ترک رفتارهای مخرب مانند سیگار کشیدن می توانید این مدت را بیشتر کند.
من سیگار نمیکشم به قران
تازه میگه کمبود وزنم دارم
پاسخ
(06-02-2014، 21:50)پسر تنها نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

زمان مرگ شما : روز دوشنبه ، 8 ام شهریور ماه سال 1457 ساعت 06 و 06 دقيقه و 39 ثانيه است. شما تا آن زمان 64 سال 7 ماه و 9 روز و 7 ساعت و 52 دقیقه و 27 ثانیه فرصت دارید. ترک رفتارهای مخرب مانند سیگار کشیدن می توانید این مدت را بیشتر کندBig GrinBig GrinBig Grin هنوز وقت دارم نیکی من از تو بیشتر عمر میکنمBig GrinBig GrinBig Grin

پز نده حامد
من که دوست دارم زودتر بمیرم
Tell these girls
they don’t need men
-to feel like -women
پاسخ
روز سه شنبه ، 3 ام مهر ماه سال 1448 ساعت 07 و 09 دقيقه و 16 ثانيه است. شما تا آن زمان 55 سال 8 ماه و 3 روز و 8 ساعت و 31 دقیقه و 16 ثانیه
Wнαтever I вecoмe , I decιde
.I нαve ɴo reɢreтѕ 
پاسخ
زمان مرگ شما : روز یکشنبه ، 12 ام اردیبهشت ماه سال 1440 ساعت 03 و 06 دقيقه و 54 ثانيه است. شما تا آن زمان 47 سال 3 ماه و 5 روز و 4 ساعت و 21 دقیقه و 47 ثانیه فرصت دارید. ترک رفتارهای مخرب مانند سیگار کشیدن می توانید این مدت را بیشتر کند.

شما اکنون حدود 13 سال سن دارید که معادل 4999 روز می باشد همچنین 119987 ساعت از عمر شما سپری شده است.

قد : 170

Nobody Nobody
! Nobody can drag me down

پاسخ
يني انقدركنج كاوين كه كي ميميدينا
چــِِِِِِِِـ ـ ـ ـــرآ تـــــ ـ ـ ــــوكـِِِِِِِِِِـــ ـ ـ ـــدِِِِِِِِِري دآيـــــ ـ ـ ــــي؟!
پاسخ
آگهی
عزیزم چاخان تااین حد من 13 سالمه زد تو10سالگی میمیری خخخخخخخخخخخخخخخخBig Grin
Sami_tzd
پاسخ
روز سه شنبه ، 21 ام مرداد ماه سال 1438 ساعت 19 و 39 دقيقه و 05 ثانيه است. شما تا آن زمان 45 سال 6 ماه و 17 روز و 20 ساعت و 22 دقیقه و 48 ثانیه فرصت دارید

تخمين زمان مرگ!(بياتوببين كي ميميري) 3
Oreb#
پاسخ
من 12 اسفند سال 1440 می میرم!!!crying
crying
crying
باران کـه می بـارد
دلـم تنـگ تـر می شـود
راه می افـتم بـدون چـتـر
من بـغض می کنـم آسمـان گـریـه
پاسخ
(06-02-2014، 22:47)نازنین* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عزیزم چاخان تااین حد من 13 سالمه زد تو10سالگی میمیری خخخخخخخخخخخخخخخخBig Grin
غيرممكنه@_@
شايدرتوسنت رواشتباه واردكردي*_*
شايدم هنگ كرده^_^
چــِِِِِِِِـ ـ ـ ـــرآ تـــــ ـ ـ ــــوكـِِِِِِِِِِـــ ـ ـ ـــدِِِِِِِِِري دآيـــــ ـ ـ ــــي؟!
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Music • ꒱ سابلیمینال اتاق زمان ☆ ・ྀ༊ ꒰ •
Rainbow صبح بخیر . ظهر بخیر در کدام مدت زمان از خواب پا میشی!؟
  بیا زمان مرگتو ببین
Lightbulb ایده برای زمان بی حوصله بودن
  ترول زمان محرومیتم ۸___۸
  هوش مصنوعی گوگل زمان و احتمال مرگ بیماران را محاسبه می کند
Question اگه میتونستی زمان و به عقب برگردونی یا تو زمان سفر کنی به چه زمانی میرفتی؟؟
  زمان ورود محصولات جدید ایران خودرو
  شکل ماه در زمان تولدتان
  حمام رفتن زمان پدر هايمان.....

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان