امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بیا بخونش اگه بد بود

داری داخل پیاده رو راه میری یهو هوا بارون میباره یه گروه وقتی میبینن که داره بارون میاد می دوان یه گروه دیگه معمولی قدم میزنن ولی چیزی که بینشون مشترکه هردوشون بازهم خیس میشن چه بخوان ونخوان مرگ هم همینه میتونی کل زندگیتو واسه اینکه نمیری بدویی وهی تلاش زنده موندن بکنی یا اینکه نه میتونی معمولی مثه خیلیا بمیری اونم با خیالی راحت پس هرکاری کنی مرگ منتظرته وانتطارتو میکشه پس بهتره آدم خودشو آماده کنه تا وقتی مرگش فرا میرسه خیالش راحت باشه که یه دنیای بهتری منتظرشه این حرفامو که زدم خیلیا الان مسخره میکنن ومیگن دنیای دوم چیه خدا ودین ایمون چیه ودرآخر هم میگن حرفاش مفته ومزخرفه ولی یه حرفی از من به اونایی که ایمون به خدا وزندگی دوم ندارن ببینید یه اداره همه توش کار میکنن از کارمند گرفته تا آبدارچی و ....اگه ببینی کل اون اداره رو کسی به نام رییس داره میچرخونه پس چطوریه دنیای ما به این عظمت رییسی نداره؟؟؟یا اصلا بگیم یه سلول موجود زنده یه قسمت از سلول بر کارهای تمامی بخش هاش نظارت داره خب اینم از سلول که یه رییسی مثه همون اداره داره که مدیریت میکنه خب حالا دنیای به این بزرگی وعظمت 100درصد کسی هست که کنترلش کنه ونظم بده یه چیزه دیگه یه عکسی تو اینترنت دیده بودم داشت صحبت های بین دوتا جنین رو نشون میداد یکیشون میگفت داداشی تو به وجود مادر ودنیای بعد از از اینجا اعتقاد داری؟داداشه تو جواب میگه نه من یه روشنفکرم من به اینجور چیزا اعتقاد ندارم. جالبه نه صحبتم کجا بود به کجا کشید!!!!خودم توش موندم!!!!هه هه ههBig Grinبیایید پایه های خونه ای که قراره توش زندگی کنیم محکم کنیم تا اگه وقتی طوفانی اومد خرابش نکنه بیایید خودمون رو آماده کنیم تا اگه اتفاقی افتاد بتونیم ازش سربلند بیرون بیاییم خدا یار ویاور همتون باشه
پاسخ
 سپاس شده توسط pegah 13
آگهی
تحت تاثیرقرارگرفتم
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان