امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

روانشناسی/شخصیت:فرزندچندم خانواده هستيد؟

درست بود فرزندان آخر
 سپاس شده توسط mohammadreza...
آگهی
من اخرم و کاملا درست
من از اینکه فرزندانم. در آینده چه مامان باحالی دارن بهشون غبطه میخورمBig Grin
man vasatiyam.."شعار آنها “آرامش به هر قیمتی” است."
perfect...hh
اواتار روانشناسی/شخصیت:فرزندچندم خانواده هستيد؟ 5خلاف قوانین حذف شد دفعه بعداخطار دریافت میکنید
اول خانواده رو عشقس
از افتابگردان پرسیدند:چرا شبها سرت به زیر است گفت: ستاره چشمک میزند نمیخواهم به خورشید خیانت کنم
Heart
Heart
 سپاس شده توسط ☺helia☺ ، mohammadreza...
- فرز-ن-د-ا-ن آخر خانواده
نقاط مثبت: افرادی شاد و سرزنده اند که این شادی و سرخوشی را با خود همه جا می برند و دیگران را نیز از آن بهره مند می کنند. مهارت های مردمی آنها بسیار قوی است و عاشق این هستند که دیگران را با حرف ها و کارهایشان سرگرم کنند. هیچ کس برای آنها غریبه نیست و به سرعت با همه صمیمی می شوند. افرادی برونگرا هستند که از وجود دیگران انرژی می گیرند. از ریسک کردن واهمه ای ندارند.
نقاط منفی: خیلی زود خسته می شوند. از طرد شدن واهمه داشته و افق توجهاتشان کوتاه است. افرادی خود گرا هستند. معمولاً به خاطر توقعات غیر واقعیشان از رابطه، که تصور می کنند در همه ی رابطه ها باید همیشه خوشی و خنده برقرار باشد، رابطه های زیادی را به فنا می دهند. اما نمی دانند که عمر چنین رابطه هایی بسیار کوتاه است
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
روانشناسی/شخصیت:فرزندچندم خانواده هستيد؟ 5
کاملا غلط بود Dodgy
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://purpleshadow.blogfa.com
آپماااااااا
لبخنداتو دوست داشته باش چون دوست داشتنینSmile

خورشید را باور دارم حتی اگر نتابد
به عشق ایمان دارم حتی اگر آن را حس نکنم
به خدا ایمان دارم حتی اگر سکوت کرده باشد
آگهی
من فرزنده آخر
اونـے کـہ واسـہ شُما ادّعا مـے کنـہ
واسـہ بودنِ با مآ دُعا مـے کنـہ!
عآرهـ عزیزم !
- فرز-ن-د-ا-ن اول خانواده
نقاط مثبت: آنها ذاتاً فرمانده به دنیا آمده اند. احتمالاً ر-ئ-ی-س ج-م-ه-و-رها، فضانوردان و مدیرعاملین همه فرز-ن-د-ا-ن اول خانواده هستند. فکر می کنند که همیشه حق و اولویت در هر کاری با آنهاست. فرز-ن-د-ا-ن اول به دو دسته تقسیم می شوند: پرورش دهندگان افراد مطیع یا متحول کنندگانی سلطه جو. هر دو یکسان هستند فقط از متدهای مختلفی استفاده می کنند. معمولاً فرز-ن-د-ا-ن اول خانواده، افرادی ایرادگیر، مشکل پسند، و دقیق هستند و عاشق توجه به جزئیات مسائلند. افرادی وقت شناس، منظم، و با کفایتند که دوست دارند همه چیز به بهترین نحو انجام شود. از مسائل غافلگیر کننده نیز به هیچ وجه خوششان نمی آید.
نقاط منفی: معمولاً این افراد کمی بداخلاق، ترشرو بی احساس به نظر می آیند. گه گاه به خاطر زورگویی و فشاری که بر سایرین می آورند، تهدید کننده و رعب آور هستند. چون فکر می کنند که همیشه حق با آنهاست و فقط خودشان همه چیز را می دانند، به دیگران اطمینان کمی دارند. ریاست مآب، ایرادگیر و نسبت به اشتباهات حساس و نکته سنج هستند.

فقط نقاط منفی ش درست بود . . . Big GrinBig GrinBig Grin Big Grin
Heart صبر کردن دردناکه و فراموش کردن دردناکتر . . .
ولی دردناک تر از این دو تا اینه که ندونی باید صبر کنی یا فراموش Heart
 سپاس شده توسط mohammadreza... ، bahare_021
من فرزند نخست خانواده ام و همش درباره ی من درست بود.
اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

قاط مثبت: این افراد همان ها هستند که دنیا را متحول می کنند. افرادی تکلیف-گرا، مرتب و منظم، با وجدان و وظیفه شناس، و بسیار قابل اطمینان می باشند. آنها عاشق واقعیت، افکار و اندیشه ها، و جزئیات هستند. و از قبول مسئولیت های مختلف واهمه ای ندارند.
نقاط منفی: یکی از خصیصه های منفی این افراد سرسختی و خشونت شدید آنهاست. کمی کینه ای و پرتوقع هستند و معمولاً از قبول اشتباهاتشان سر باز میزنند. به هیچ وجه انتقادپذیر نیستند. در برابر دیگران افرادی بسیار حساس و نفوذ پذیرند که احساساتشان خیلی زود جریحه دار می شود.
درست درست درست بودBig Grin
بی دلیل سایه نشوده ام

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Tongue عکس دیده نشده از خانواده بروسلی
  کویر،جنگل یا دریا؟؟؟(تست روانشناسی)
  تست روانشناسی آیا افسرده اید
  روانشناسی عشق( بدوو بیا خودتو محک بزن)
  شخصیت کارتونی ماه تولدهای فروردین اردیبهشت وخرداد
  دختر 14 ساله، هدیه خانواده به مردی 51 ساله!
  داستام معلم و دانش اموز و خانواده...
  رابطه لباس با شخصیت
  شخصیت شناسی افراد از روی اس​ام​اس
  آیا شخصیت واقعی تان را آشکار می کنید؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان