امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نابودگران جاسمین بیوه عکسای +18

(05-02-2014، 17:08)مینا بهرامی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-02-2014، 16:59)erfan troll نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-02-2014، 16:22)مینا بهرامی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

erfan troll واقعا واست متاسفم.هم حسودی.هم بیشعوری.هم احمقی و هم..........کاش یه خرده انسانیت حالیت بود.فلشخور جای ادمای اشغالی مثه تو نیس.پس لطفا این مزخرفاتو ببر پیش اشغالایی مثه خودتAngry

اشغال میگم کیته ها یه جور میگه فلشخورخور انگار کجا هست 
بعد اگه میخوای فحش بدی بیا خصوصی اونجا جوابتو میدم
فلشخور جاییه ک تو توش جا نداری.بعدشم کم میاری سوت بزن.الکی خصوصی خصوصی نکنAngry
انگار کی هستی تو ازت بترسم
   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیام ناشناس

/ (•◡•) \
پاسخ
آگهی
من به شخصه ازش بدم میاد چون کارهایی که کرده مثل توف کردن وقتی طرفداراش کنارشن دستشویی کردن تو سطل مخصوص رستوران و... نشون داده چه ذاتی داره ابروی پسرارو میبره .
لطفا کسی توهین نکنه اینا نظر شخصیه منه ..اما من اهنگایی که میخونه دوست دارم فقط بعضیاشونو اما درکل از خودش بدم میاد
بهمـ میگفتـ بآ بقیهـ فرقـ دارهـ نمیزآرهـ ضربهـ ایـ ازشـ ببینمـ...
آره بآ بقیهـ فرقـ داشتـ...
بیشتر ادعآ میکرد کهـ خوبهـ امآبدترینـ شد ...
پاسخ
 سپاس شده توسط Ξrιc logιc
ایول با این که دخترم ولی ازششششششششششششششششششششش خیلی بدم میاد چندش
AngryAngryAngryAngryAngry
Heartغار هابه ما اموختند که حتی در دل سنگم راهی استHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط Ξrιc logιc
نمیخوام توهین کنم ولی از الان که فهمیدم طرف هم جنس بازه!!!ExclamationExclamationExclamationExclamationواقعا حق دارن ازش متنفرباشن بعضیا   
از نظر من طرف یکم زیادی تو پول غرق شده وغرور گرفتتش که اینطوری شده منظورم مواد وپرتاب تخم مرغ و....
پاسخ
 سپاس شده توسط Ξrιc logιc
ایول همون بهتر که ابروش بره پسره ی شیطون پرستAngryAngryمنم ازش خوشم میومدولی وقتی فهمیدم چه ادمیه ازش متنفر شدمAngryAngryAngryAngry
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نابودگران جاسمین بیوه عکسای +18 3
پاسخ
 سپاس شده توسط Ξrιc logιc
ببند باباDodgyحسود بدبختDodgy
پاسخ
 سپاس شده توسط noosha joon
آگهی
(05-02-2014، 19:02)bieber fan نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واقعاDodgyDodgy

................::::::::::::;LoVe Heart YoU::::::::::::::...............
پاسخ
 سپاس شده توسط bieber fan
لایک
پاسخ
 سپاس شده توسط Ξrιc logιc
واست متاسفم یعنی اینقد بیشعوری که پسرای نازنین ایرانی را بااین بچه قرطی مقایسه میکنیAngryAngryAngryجواب نوشاجون
پاسخ
 سپاس شده توسط Ξrιc logιc
(05-02-2014، 19:02)bieber fan نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گ** نخور بابا
پیام ناشناس

/ (•◡•) \
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  عکسای گروه وان دایرکشن

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان