امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

هدیه هنرمندانه و جالب مادر خلاق به دخترش! (عکس)

خانم لولاین رابینسون یک هنرمند مینیاتوریست انگلیسی است که با ساختن یک خانه عروسکی داخل یک گیتار یک هدیه منحصر به فرد و یک اثر هنری زیبا خلق کرده و آن را به دختر خود هدیه داده است. به گزارش ایران ناز این زن ۴۹ ساله اکنون ساکن استرالیاست.
 ین خانم خوش ذوق از هر چیزی برای ساخت یکی از پروژه های زیبایش بهره میبرد و این مسئله شامل هدیه ای که او برای دخترش در نظر گرفته است نیز میشود. او میگوید دوست داشتم یک هدیه کارآمد و کاملا متفاوت برای دخترم در نظر بگیرم به همین دلیل هرچیزی که فکر میکردم باعث خوشحالی او میشود و درعین حال یک هدیه خاص است را از نظر گذراندم  و چیزی که به نظرم از همه بهتر بود گیتار بود.
 این گیتار اولین گیتار من است و مطمئن بودم که برای دخترم معنای بسیاری خواهد داشت .این خانه عروسکی در دو طبقه تهیه شده است و شامل همه اسباب و وسایل شخصی زندگی است. این خانم به مدت دو هفته و روزانه بین ۸ تا ۱۰ ساعت روی این هدیه زیبا کار کرده است.او به خبرنگاران گفته است به عنوان پروژه بعدی قصد دارد یک خانه عروسکی درون یک جارو برقی بسازد و امیدوار است که در آن مورد هم به موفقیت برسد.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هدیه هنرمندانه و جالب مادر خلاق به دخترش! (عکس) 1

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امیدوارم خوشتون بیاد من که خیلی خوشم اومد سپاس فراموش نشه لدفا چون خیلی سرعت نت پایینه کلی زحمت کشیدمBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
دری هستم

که می‌توانست به آسمان باز شود

اگر لولایش به زمین

چفت نبود...

پاسخ
 سپاس شده توسط شهرام تتلو
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  چه هدایای صنایع دستی برای روز مادر مناسب است؟
Rainbow بالشت هایی جالب و دیدنی با ایده های نو!!خیلی جالب و باحاله!
Heart مسابقه جالب دختران با سبیل های جالب !! ( تصویری)
  کنسرت جنفر لوپز با دخترش
  *کادو های زیبا برا روز مادر*
  تبلیغات فوق العاده هنرمندانه روی پاکت.....خخخخخ عکسای عالی یه سر بزن
  خدا به پدر و مادر این بچه ها صبر بده (تصویری)
Heart عکس های هنرمندانه از طراحی چهره با حروف لاتین!
Smile هنرنمایی این مادر خلاق برروی صورت فرزندانش (عکس)
  اختراع جالب آبگرمکن ساده و جالب توسط یک ایرانی ! (عکس)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان