امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارزوی ادن هازارد

[rtl]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آرزوی ستاره نوظهور چلسی
[/rtl]

ادن هازارد می‌گوید دوست دارد به سطح فوتبالی لیونل مسی و کریستیانو رونالدو برسد.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ایسنا:  
ادن هازارد هافبک بلژیکی در این فصل توانسته عملکرد خوبی از خود به جای بگذارد و با به ثمر رساندن 9 گل و 5 پاس گل موثر‌ترین بازیکن تیمش بوده است.

ادن هازارد در گفت‌وگو با اسکای اسپورت گفت: البته دوست دارم در فوتبال پیشرفت کنم و به بهترین بازیکن جهان تبدیل شوم. فوتبال قبلا برای من جنبه تفریحی داشت. زمانی که در لیل بازی می‌کردم دوست داشتم خودم را سرگرم کنم و از فوتبال لذت ببرم، اکنون در چلسی که توانایی‌هایم رشد کرده است، نسبت به نقاط ضعف و قدرت خود آگاه شدم و دوست دارم با ادامه همین روند به بهترین بازیکن جهان تبدیل شوم.

هازارد ادامه داد: اکنون فهمیده‌ام که می‌توانم با مسی و رونالدو در آینده نزدیک رقابت کنم. اگر تلاش بیشتری کنم، قطعا بیشتر رشد خواهم کرد. نمی‌دانم که روزی به سطح فوتبال مسی و رونالدو می‌رسم یا خیر، آنها توانایی‌های زیادی دارند اما دوست دارم که تلاشم را بکنم و از این چالش در فوتبالم لذت ببرم. مهمترین نکته برای پیشرفت حفظ روند تیمی‌ است. باید بازی به بازی پیشرفت کنم و بتوانم روند مثبت را در تیم ادامه دهم. فکر می‌کنم اکنون در چلسی نسبت به قبل پخته‌تر شدم.

هازارد در پایان گفت: امسال هم در لیگ و هم در حذفی و هم در لیگ قهرمانان اروپا فرصت درخشش داریم. چلسی باشگاه بزرگی است که به دنبال موفقیت است. به نظرم باید یک یا دو قهرمانی در این فصل کسب کنیم.

چلسی فردا در لیگ برتر انگلیس در خانه خود میزان تیم وستهام است. 
ارزوی ادن هازارد 1
پاسخ
 سپاس شده توسط L²evi
آگهی
بازیکن خیلی خوبیه ولی شاید به پسی برسه ؛ ولی به رونالدو نمی رسه ... Sleepy
Goodbye Flashkhor...
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  بالاتر از مسی و هازارد؛ پادشاه دریبل اروپا کیست؟
  هازارد: چلسی از PSG می ترسد!
  آیا هازارد نسبت به موضع خود عقب نشینی می کند؟
  انتقاد شدید کین از شماره 10 آبی ها: هازارد پسرک لوس چلسی است!
  رئال مادرید، هازارد را قبل از شروع یورو 2016 می خواهد
  هازارد در در رئال، جیمز در چلسی
  بهای گران هازارد برای رئال مادرید
  کمپانی: امیدوارم هازارد دچار اسهال شود
  بنوچی و هازارد در فهرست رئال مادرید
  هازارد: مورینیو با فروش ده‌بروین اشتباه کرد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان