امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بیوگرافی خوانندگان(2afm,rezaya,hichkas,25band

Heartنام: آرمین
ملقب به 2afm
متولد ۵ اردیبهشت۱۳۶۶
تحصیلات: فعلاً دیپلم
ساکن شهرک امید (تهران پارس)
رنگ مورد علاقه: قهوه ای سوخته و سبز ارتشی
مجرد
۴ سالی هست که سبک رپ کار می کنه

اولین آهنگ حرفه ای خودش رو "رقص جامایکایی" می دونه

لقب 2afm رو برای این انتخاب کرده که قبلاً عضو گروهی با همین عنوان بوده که اعضای آنرا: آرمین (A) ، علی (A) ، فرهاد (F) و مهراد (M) تشکیل می دادند.
Heart

نام: امیر رضا

نام خانوادگی: طاری

متولد۱۶ تیر ۱۳۶۵در ساری

و ساکن یوسف آباد در تهران

دو خواهر داره که هردو ازدواج کردند

در حال حاظر دیپلم گرافیک داره

و دانشجوی ترم سوم رشته کنسرواتوار موسیقی(گیتار فلامینگو)

رنگ مورد علاقه : مشکی

اتوموبیل مورد علاقه : پژو ElX

ویژگی های اخلاقی: زود جوش - صادق - خونسرد

آهنگ نازنین رو برای دوست دخترش ((نازنین)) خونده!!

چهار سال پیش در استودیویی در تجریش کار پاپ رو شروع کرده

اولین آهنگ سبک R&B او "بی معرفت" نام داره که با آرمین آنرا اجرا کرده

در یکی از شهرک های شمال با آرمین آشنا شده و کار گروهی رو شروع کردن

قبل از کار موسیقی در پاساژ علاء الدین مغازه ی لوازم جانبی موبایل داشته

خوانندگان مورد علاقه : فرزاد فرزین- محسن نامجو و محسن چاووشی

دوستان صمیمی: آرمین - اردلان طعمه - مهشاد - مهران - امیر تتلو - حسین تهی
Heart
نام خانوادگی : سروش لشکری
- تاریخ تولد : 17 اردیبهشت 1364
- تاریخ شروع به خواندن : 1379
سروش لشکری ، ملقب به هیچکس کار خواندن رپ را از حدود 7 یا 8 سال پیش شروع کرد.
او بیشتر از 40 آهنگ رو خوانده و در حال حاضر 1 آلبوم ( که اولین آلبوم رپ فارسی میشه ) به نام جنگل آسفالت رو آماده کرده که سبک و نوع جدیدی به رپ فارسی داد و باعث پایداری ، رپ فارسی در بین ایرانیان و محبوب شدن این سبک در بین جوانان شد. همیشه سعی کرده کاری نو برای شنوندگان و طرفداران خود ارائه دهد. در حالی که هیچ وقت پشتوانه مالی نداشته است. به نظر او این بزرگترین مشکل خوانندگان زیرزمینی است.با این حال او هیچ وقت رپ کردن را کنار نگذاشته و همیشه دنبال پیشرفت بوده است.وقتی از هیچکس پرسیدیم چرا برای آلبوم خود اسم جنگل آسفالت را انتخاب کرده به ما جواب داد : شهر ما را به عنوان یک جنگل آسفالت میبیند و آلبوم جنگل آسفالت هم یک نمونه از چهره ی شهر من در باب شعر است.
هیچکس علاقه ی خاصی به بکار بردن ساز های ایرانی در آهنگ های خود است و معتقد است که ما چون در ایران هستیم باید اثرات خود را مطابق با فرهنگ ایرانی جمع کنیم.
در این میان مهدیار آقاجانی آهنگساز هیچکس نقش بسزایی دارد که با نواختن ساز های مختلف درون آهنگ هیچکس زیبایی دو چندان به کار میدهد.
هیچکس بجز کارهای خودش به فکر دیگران هم هست !
بوجود آورنده ی تشکل صامت که یکی از قوی ترین تشکل های هیپ - هیپ فارسی هستش ، هیچکس میباشد که در این تشکل به خوانندگان دیگر هم کمک میکند و وظیفه ی سنگینی بدوش میکشد تا بهترین کارها را به شنوندگان معرفی کند.
تشکل صامت از آغاز سال 85 شروع بکار کرد و تا بحال ، اعضایی مانند پیشرو ، قاف ، ساتراپ ، نماینده ، روزبه قائم ، بیداد ، اشراق ، 7خط ، اژدر ، اوج ، قدر و .. را به عنوان اعضای اصلی معرفی کرده.
سروش هیچکس به آینده ی رپ فارسی خوشبین است و میگوید با کمک هم میتونیم سعی کنیم که رپ فارسی جهانی بشه و بتونه شهرت خاصی داشته باشه.

لشکری با وجود داشتن خانواده ای مذهبی برخلاف عقیده و میل خانواده خود با عنوان پدر رپ فارسی به کار خود ادامه می دهد و تا جایی پیش رفته که با چندین رسانه خارجی از جمله بی بی سی فارسی و صدای آمریکا به مصاحبه پرداخته است. سروش لشکری از نظر نسبت فامیلی رابطه ای نیز با آزاده خلبان، سرلشکر لشکری با سابقه ترین آزاده در بند اسارت نیروهای بعثی عراقی دارد تا از این نظر نیز منحصر به فرد باشد. لشکری با داشتن سودای میلیارد شدن به تازگی برنامه های خود را برای خروج از کشور و ادامه فعالیت خوانندگی خود در آنسوی آبها دنبال می کند اما نداشتن کارت پایان خدمت تا این لحظه مانع تحقق آرزوهایش شده است. بر اساس همین گزارش پدر سروش که به مرز 60 سالگی رسیده است شاید تنها دلیلی باشد که به معاف شدن وی از اعزام به خدمت سربازی و دریافت کارت پایان خدمت باشه Heart
Tamin و A-del
یک زوج هنری نسل جوان میباشند که فعالیت هنری خود را از اوایل سال ۸۸ با آهنگ و موزیک ویدئو “وقت پرواز” آغاز کرده اند. کار دوم آنها “از من نگذر” نام دارد. این آهنگ ها در شبکه های تلوزیونی و سایت های اینترنتی در حال پخش میباشد.

۲۵band نام هنری این گروه میباشد.
تاریخ تولد عادل: 19 آبان 1362
تاریخ تولد تهمینه: 17 دی 1363
هم اكنون گروه در دبی به سر میبرند و كار خود را در سال 2007 با حمایت توس رپ آغاز كردند

این گروه از عادل (A-Del) و تهمینه (Tamin) دو خواننده مشهدی که عادل قبلا در گروه 3ZG گروه مشهدی که با یاس و مسعود سعیدی هم قبلا همکاری داشتند فعالیت می کرد و تهمینه هم تا قبل از اون یک البوم پخش کرده و با رضایا نیز همکاری داشته که با مهاجرتشون به دوبی گروه جدیدی به نام 25 تشکیل دادند که اهنگ هاشون رو با ویدئو اماده می کنند . این گروه بخاطر صدای زیبای تهمینه خیلی سریع تونست بین مردم محبوبیت پیدا کنه. اولین کار گروه 25 بنام وقت پرواز یک کار ترنس به همراه ویدئو این اهنگ پخش شد و این بار هم اهنگ از من نگذر یک کار احساسی

Heart

True love does not come by finding the perfect person, but by learning to see an imperfect person perfectly:
پاسخ
 سپاس شده توسط sayna ، AmItiSe ، sara zni ، Apathetic ، عليرضا1 ، Elahe Khojmele ، آیتین ، ^Aytin^ ، ```FATEMEH``` ، ♥h@di$♥ ، ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ
آگهی
من عاشق ارمینم واقعا عاشقشم خیلی رصداش قشنگه اهنگاشم پر از احساسو معنیه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
MADE IN AM
پاسخ
من موندم ارمين 5ارديبهشته يا13؟؟Dodgy:306:
پاسخ
من دیوونه ی آرمینم
بیوگرافی خوانندگان(2afm,rezaya,hichkas,25band 1
پاسخ
من کشته رضایا هستم صداش خیلیییییی خوشگلهHeartHeartHeartHeart
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان