امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

عکس های جدید چیچک در فیلم عشق و جزا

فارغ التحصیل از دانشگاه استانبول، دانشکده وزارت ارتباطات، فیلم و تلویزیون و رادیو. او در دوره های کارشناسی ارشد در دانشگاه مرمره، موسسه هنرهای زیبا، گروه فیلم و تلویزیون حضور داشتند.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عکس های جدید چیچک در فیلم عشق و جزا 1

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اونـــــی ک تـــــــــــــو گــوشی شومـــــــآ عشقم سیوه ..cof

تو گــــوشی ما لوســــتر سیوه .. بس کـــــــــ آویزونه ..Angel
 سپاس شده توسط mohsenniceboy ، sayna ، pink devil ، ♥گل یخ ♥ ، ...Sara SHZ... ، ململ جوجو ، behnaz99 ، love 2012 ، ALA ، னιSs~டεனσή ، نادیا ، fat.k ، T A R A
آگهی
ستاره زدی تو کار ترکا ها !
 سپاس شده توسط AmItiSe
من از چیچک تو فیلم عشق و جزا خوشم میاد چون واقعا مظلوم هست با اون کارایی که ساواش میکنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
سلام لطفا به وبلاگ من سر بزنید و نظر دهید..ممنونم..پشیمون نمیشید
http://www.love39.blogfa.com
من برای شما یک عکس از گلزار هم گذاشتم....لینک زیر را کلیک کنید تا ببینید

[img] دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.picerz.com/photos/farapix_com_70b94b3222278c1b0147791a607e1718_gatl8666jalyn9qxqf90.jpg [/img]
 سپاس شده توسط AmItiSe
خوب بود
 سپاس شده توسط AmItiSe
قيافش بانمكهHeart
یک روز دیگه از عمرم گذشت ...
ولی هنوز از انتگرال و مشتق در زندگیم استفاده نکردم
 سپاس شده توسط AmItiSe

من هرشب فيلم عشق و جزا رو ميبينم خيلي فيلم خوبيهSmile و اين چيچك خيلي خوب نقششو بازي ميكنهSmile
 سپاس شده توسط AmItiSe
مرسی ستاره ترکوندی!
 سپاس شده توسط AmItiSe
من از چیچک بیشتر از یاسمین خوشم میاد میخوام یاسمینو بکشمSleepy
آنان که با زندگی میسازند زندگی را میبازند
 سپاس شده توسط AmItiSe
ولش کنننننن
هر چه بگندد نمکش میزنند *** وای از آن روزی که بگندد نمک
بابا این همه بازیگر خارجی چرا رفتی تو کار ترکیه ول کن این سریالا روConfused
زندگــی ...
به من آموخــــت...
همیشه منتظر حمله ی ....
احتمالیه کسی باشم ..........
که به او...
محبت فراوان کــــــــــردم............
499
 سپاس شده توسط AmItiSe ، Albert wesker

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
balatarin donbaleh cloob Twitter Facebook google

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  عکسهای جدید مگان فاکس سَر صحنهـ فیلمبرداری فیلم "لاک پشتهای نینجا" PISHY 0 49 05-13-2015، 02:34 PM
آخرین ارسال: PISHY
  عکس های نشست خبری فیلم «ناهید» در جشنواره فیلم فجر ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ 0 52 04-20-2015، 06:04 PM
آخرین ارسال: ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀
Star گالری عکسهای جدید و داغ {مـیـترآ حَجـآر} در نقد و بررسی فیلم خـَطِ ویــژه . ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ 0 134 01-07-2015، 03:41 PM
Heart عکس‌های جدید گلاره عباسی و نرگس آبیار در جشنواره فیلم روسیه⊙.☉ ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ 0 120 12-24-2014، 07:11 PM
Star عکس های جدید آرام جعفری در پشت صحنه فیلم جدیدش:\ ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ 0 140 12-24-2014، 07:05 PM
Star عکس فیلم جدید شیطان صفت با بازیه آنجلینا جولی ✯ѕтαя gιяℓ✯ 5 551 10-12-2014، 02:44 PM
آخرین ارسال: ~ArTaBaNoOs~
  عکس های جدید و متفاوتی از سحر قریشی با خواننده مشهور پاپ در پشت صحنه فیلم جدیدشان GαяBagє Gιяℓ 2 473 07-30-2014، 12:54 PM
آخرین ارسال: ღ✿ ДVД ✿ღ
  دختر ایرانی بازیگر فیلم جدید سیلوستر استالونه ☼آریا☼ 5 1,127 07-18-2014، 03:30 PM
آخرین ارسال: ☣kHuN aShAm GiRlS☠
  عکس های جدید آنا نعمتی در جشنواره بین المللی فیلم مسکو GαяBagє Gιяℓ 0 253 06-22-2014، 12:58 AM
آخرین ارسال: GαяBagє Gιяℓ
  عکس های جدید گلاره عباسی در جشنواره فیلم آسیاپاسیفیک لس آنجلس ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ 0 200 05-10-2014، 08:15 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان