امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تبلیغ ضد ایرانی در کالا ایرانی+شکار دلخراش بچه فیل+حبس ابد برای والدین بی رحم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تبلیغ ضدایرانی روی کالای ایرانی + تصاویر

تبلیغ چنین کالایی به صورت قانونی در کشور در خوشبینانه ترین حالت نشان از بی‌توجهی مسئولان نظارتی دارد.

در حالی که کشور با بحران جمعیت روبرو است و آثار زیانبار آن در سالیان نه چندان دور متوجه مردم خواهد شد، یک شرکت محصولات غذایی در اقدامی تعجب آور و تأمل برانگیز شعار تبلیغاتی پشت محصول خود را فرزند کمتر- زندگی بهتر قرار داده است.
در حالی که رسانه ها و موسسات کشور تمام توان خود را برای تبلیغات رشد جمعیت نموده اند، پخش شدن انبوه چنین کالایی به صورت قانونی در کشور در خوشبینانه ترین حالت نشان از بی توجهی مسئولان نظارتی دارد. البته لازم به ذکر است همین کالا بسته بندی های دیگری از این محصول را با شعار تبلیغاتی دیگری نیز روانه بازار کرده است. اما این محصول با تاریخ تولید ذکر شده در تصویر در حال حاضر در بازار موجود می باشد.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تبلیغ ضد ایرانی در کالا ایرانی+شکار دلخراش بچه فیل+حبس ابد برای والدین بی رحم 1
فرهنگ

شکار دلخراش بچه فیل توسط سلطان جنگل + تصاوير

یک بچه فیلِ از مادر دور افتاده، توسط شیر چالاک و جوانی در پارک ملی هوآنگ در زیمباوه مورد حمله قرار گرفت و پس از مدتي فرار اسير چنگال شير شد.

یک بچه فیلِ از مادر دور افتاده، توسط شیر چالاک و جوانی در پارک ملی هوآنگ در زیمباوه مورد حمله قرار گرفت و پس از مدتي فرار اسير چنگال شير شد.
باشگاه

حبس ابد برای بی‌رحم ترین مادر و پدر جهان

براساس حکم دادگاه فلوریدا پدر و مادری بی‌رحمی که پسر 12 ساله را به مدت دو سال در کمد لباس زندانی کرده بودند به 120 سال زندان محکوم شدند.

براساس حکم دادگاه فلوریدا پدر و مادری بی‌رحمی که پسر 12 ساله را به مدت دو سال در کمد لباس زندانی کرده بودند به 120 سال زندان محکوم شدند.
اسوشیتدپرس گزارش داد؛ متهمان پرونده شارون گلاس 49 ساله نامادری و همسرش مایکل مارشال 40 ساله پسر 12 ساله خود را به مدت دو سال در کمد لباس محبوس کرده بودند.

این والدین بی‌‌رحم مایکل را به حدی گرسنگی داده بودند که قادر به ایستادن بر روی پاهای خود نبود و پس از گذشت وی توسط حمله ضربتی ماموران پلیس بسیار لاغر و حدود 18 کیلوگرم از خانه مخوف پدر نجات یافت.

قاضی پرونده ادوارد استوارت به نقل از این خبرگزاری گفت: شارون نامادری شیطان صفت را به 8 فقره سوء استفاده کودکان محکوم کرد و مایکل به خاطر آگاهی داشتن از ماجرا و همدستی با همسرش گنه کار شناخته شد.

شارون متهم ردیف اول پرونده در طول دادرسی در دفاع از خود به قاضی گفت: وی قصد داشت همسرش را ترک کند اما بارها از سوی مایکل تهدید بزرگ شده بوده و به همین خاطر چاره‌ای جز ماندن در آن خانه را نداشت.
این زوج سال 2012 پس از گزارش همسایگان مبنی بر مفقود شدن فرزند آنان به پلیس دستگیر شدند.
پسر مایکل که نامش ذکر نشده به قاضی دادگاه گفت: در زمان اسارت صد بار به دلیل گرسنگی تا پای مرگ رفتم و با وجود التماس‌های بسیار با زهم پدر و نامادری‌ام در قفل شده را باز نمی‌کردند تا به من غذای کافی بدهند و آنقدر مرا سیر می‌کردند تا زنده بمانم و عذاب بکشم.
پاسخ
 سپاس شده توسط سورنا فاول ، ♥ سارا ♥ ، ~HiSssh~ ، نیلوفر19 ، ESSE BLACK ، -Nᴇɢᴀʀ- ، gole_pazhmorde ، ♥♥♥♥♥♥ girl sky ♥♥♥♥♥♥ ، gesooya ، ⓕⓐⓚⓔ ⓛⓘⓕⓔ♰ ، ''HeisEnbErg'' ، rana m ، I LOVE YOU FARHAD ، . . . P oo R ! A . . . ، # αпGεʟ ، mobina bieber ، hokm ، TurK WolF ، sara mobarakd ، نفس هستم ، نفس. ، n1379sh ، ρåяįα..... ، شکوفه2 ، TARA* ، نگین15 ، 7383 ، monire1234 ، Adl!g+ ، parmisa ، L²evi ، ahede ، Mr.Robot
آگهی
چقدر سنگدله اونی که این عکسا را از فیله گرفت و همین طور بهش نگاه کرد
واقعا چی میشه گفت؟؟؟
هَـ ـر چـ ـے ڪـ ـﮧِ هَـ سـ تَـҐ

هَـ ـر چـ ـے ڪـ ـﮧِ مـ ـے گَـ Ґ

هَـ ـر ڪـ آرـے ڪـ ـﮧِ مـ ـے ڪُـ نَـҐ

بـ ـﮧِ פֿُـ و בَҐ مَـ ر بـ وطـ ـﮧِ

پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘ ، نفس.
دلم برای فیله میسوزهcryingروحش شاد یادش گرامیcryingیه همچین زن و شوهری لیاقت جهنمم ندارنAngry
پاسخ
گاهی وقتا دلم میخواد یه تنه برم به جنگ حیوونای وحشیBig Grinفیلم زیاد میبینم:cool:
ممنونHeartHeartHeart
دلگیر شدم از این شبا از هرچی عشقه بعد تو
دستی نبود باور کنه سردی دستای منو
این رابطه تموم شد و روزای خوب یادت نموند
یادت میاد کی با تو بود
کی تو رو تا اینجا رسوند ؟؟؟؟؟؟
پاسخ
خودشون میگن فرزند بیشتر حالا چیشده که میگن فرزند کمتر زندگی بهتر!

پاسخ
چقد مسخره
فرزند کمتر زندگیه بهتر واقعیته نه ضد ایران
این چیزای مزخرف چیه جدیدا افتاده تو دهن مردم¿؟
>__<
Tell these girls
they don’t need men
-to feel like -women
پاسخ
آگهی
(24-01-2014، 12:01)♥ سارا ♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اخی دلم برا فیله سوخت
من بیشتر دلم برا فرزند کمتر سوختUndecided آخه ایشا الله یه زن خوب گیرمون اومید که همه میخوان زنم بشن 4 تا بچه میندازیم بیرونBig Grin
موزیک ویدیو چی شد صدات قطع شد آرمین 2AFM                                         
تبلیغ ضد ایرانی در کالا ایرانی+شکار دلخراش بچه فیل+حبس ابد برای والدین بی رحم 1تبلیغ ضد ایرانی در کالا ایرانی+شکار دلخراش بچه فیل+حبس ابد برای والدین بی رحم 1
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘ ، نفس. ، parmisa ، hastiiii
همسر بیشتر فرزند کمتر زندگی بهتر 
اشتباه نکنم داریوش سوم 3000 تا زن داشته 
یعنی اگه هر روز با یه زنش بوده 8 سال طول میکشه یه دور کامل بشه  : ))
=))
دل مرنـجــان کــــه ز هــــر دل بــــه خــــدا راهـــی هـــســت
پاسخ
(05-04-2014، 18:32)پسر تنها نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-04-2014، 18:29)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خودشون میگن فرزند بیشتر حالا چیشده که میگن فرزند کمتر زندگی بهتر!

ایران میگه فرزند بیشتر ضد ایران میگه کمتر چون جمعیت کمتر باشه پیشرفت کمترهBlush
این نظریه رو قبلا اقتصاددان دیگه ای هم مطرح کرده یا همین الان از ذهن خودت تراوش کرد؟
اگه مال خودته که من میگم نشرش بده نوبل اقتصاد 2014 مال شماست Rolleyes
درد من تنهایی نیست بلکه
درد من مرگ مردمی است که
گدایی را قناعت
بی عرضه گی را صبر
و با تبسمی بر لب این حماقت ها را
حکمت خدا می نامند!
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘ ، نفس. ، Mïņ̃†êR ، Black_Man
ایران فعلا یه کشور جوون این روند ادامه پیدا کنه به پیری میره
تنها دلیل هم که میگن تولید بجه رو زیاد کنید شیعه در اقلیت قرار داره 
: D
دل مرنـجــان کــــه ز هــــر دل بــــه خــــدا راهـــی هـــســت
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  سگی ایرانی سوژه جدید در آمریکا شد (+عکس)
  جو بایدن اصالتا ایرانی است؟
  ایران و ایرانی از تلاش برای رسیدن به تعالی باز نمی‌ایستد
  جنجال عکس عجیب سلبریتی ایرانی با نظامیان آمریکایی (عکس)
  ربات‌های بیمارستانی ایرانی به یاری بیماران عفونی آمدند
  این زن ایرانی به عنوان زن عنکبوتی لقب گرفت
  دستگیری سه پسر ایرانی بخاطر چالش سگ شدن
  عکس معنادار سایت رهبر انقلاب بعد از تهدید ترامپ برای شلیک به شناورهای ایرانی
Exclamation ازدواج دختر جان کری با این مرد ایرانی + عکس
  ترامپ: ایرانی‌ها هم مثل ما آمریکایی‌ها مغرورند

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان