امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مَن هَمینَم

(21-01-2014، 14:23)ツBlack staR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آرمــان و آیــدآ اینقــدر دعــوا نکنین بــاو :|
اومده مچ منو بگیره نمیدونم این پسرا باخودشون چی فکر میکنند انقدر پرووووووو میشن منم کم نمیارم جوابشوم  میدمWinkنظرت کوشcrying

دوستای گلم ممنون ازنظرات ادامه بدین.
پاسخ
آگهی
(21-01-2014، 15:54)Alisaa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-01-2014، 14:23)ツBlack staR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اومده مچ منو بگیره نمیدونم این پسرا باخودشون چی فکر میکنند انقدر پرووووووو میشن منم کم نمیارم جوابشوم  میدمWinkنظرت کوشcrying

من پرووام ؟
پاسخ
(22-01-2014، 1:14)khooroos نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-01-2014، 15:54)Alisaa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من پرووام ؟
نه عمم تو دیگه
پاسخ
خیلی زیبا و خوب  نمی دونم چرا انقدر از این دسته نوشته خوشم میاد...........
دست  درست رفیق....
من واقعا این مدلیم............
پاسخ
WinkTongueTongue
RAFT KE RAFT BE DARAK GHALADASH RO BE SAR YE SAG DIGE MISPARAMHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط Alisaa
خروس چیکار به ایدا داری هان ؟؟؟ چرا باهاش کل کل میکنی ؟
پاسخ
 سپاس شده توسط Alisaa
آگهی
(22-01-2014، 17:41)arwin11 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چون دوست دارم ...اصلا به تو چه ؟
پاسخ
(22-01-2014، 19:04)khooroos نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-01-2014، 17:41)arwin11 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چون دوست دارم ...اصلا به تو چه ربطی داره ؟
خیلیم ربط داره دیگه باهاش کل کل نکن
پاسخ
 سپاس شده توسط Alisaa
(22-01-2014، 19:08)arwin11 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-01-2014، 19:04)khooroos نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خداییش خیلی پرووایAngry
پاسخ
(22-01-2014، 19:13)khooroos نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-01-2014، 19:08)arwin11 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خداییش خیلی پرووایAngry
به خدا اقای خروس یه بار دیگه جواب بدی خودت میدونی ایدا دوست دخترمه
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان