امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

كاريكاتور توهين آميز آمريكايي به ايران

AngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryExclamationExclamationExclamationExclamationExclamation:viki::viki::viki::viki::viki::viki::viki::viki::viki::viki::viki::viki::viki::v​iki:
كاريكاتور توهين آميز آمريكايي  به ايران 4
 سپاس شده توسط gesooya
آگهی
نمی تونن کشوره خودشون رو با اون همه فساد جم کنن اومدن اینو برا ما ساختن:|

مرگ بر آمریکا
كاريكاتور توهين آميز آمريكايي  به ايران 4
 سپاس شده توسط gesooya
(16-01-2014، 9:22)tara h m نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-01-2014، 17:15)gesooya نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-01-2014، 17:05)tara h m نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب راسته هر چی موتاد و گداست تو این جامعه است تازه آدم با فرهنگ تو ایران کمه crying
من میگم مرگ بر هرچی عرب مال مردم خوار و مرگ بر اون بالا بالایی ها که معلوم نیست دارن با این مردم ساده چی می کنن ....:angry2:

ازكجا مي دوني يعني تو ميگه فاسد ترين مملكت دنيا كشور ماستAngry كشورهاي ديگه اينطوري نيستن Dodgyتازه اصن به فرض محال اينطوري باشيم به اونا چه ربطي داره كاريكاتور خودشونو بكشنConfused  بيشتر تقصير خودمونه كه به اينا روداديم
منطور من این نیست ... ولی همین مولا ها تاحالا چه قدر چرت و پت گفتن ... مردم هم سادن جای خوندن قرآن حرفا اینا رو می خونن راست نمی گم بگو راست نمی گی ... من می گم ما آدما ی خوب چرا فقط لعن و نفرین می فرستیم بیاین یه تلاشی برا بهتر کردن جامعمون پیدا کنیم من هیچ کشوری با تمدن تر از ایران ندیدم و هرگز ایران رو ترک نمی کنم ...cryingcryingcryingcrying
بحث سياسي ممنوع تازه تاپيك من به اين چيزايي كه گفتي ربطي نداره Angry
تایپیک بیکیفیت ..

نه موضوع خوبی داره .. نه وجودش لزومی داره .. و باعث اسپم و دعوا هم میشه ):

بسته شد ..
خوب، ولی اشتباه...
 سپاس شده توسط ERF@N ، Dead Silence

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان