امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نقد بازی Assassins Creed : Revelations

آيا بازي هايي که داراي سبک “پرش از سقف خانه ها” براي شما جالب هستند؟ پس حتمي از سري جديد Assassins Creed: Revelations خوشتان ميايد!

گيم پلي اصلي بازي تغييري نکرده و شما هنوز به عنوان اساسين قرن شانزدهم يعني Ezio Auditore بازي ميکنيد, وقت زيادي رو صرف بالا رفتن از ديوار ها, حرکت بر روي پشت بام ها, پريدن از خانه ها و نابود کردن دشمنان با اسلحه هاي بيشتر ميکنيد.
حرکات مخفيانه به ندرت نياز است, فرصت براي اذيت و آزار ديگران زياد و شهر بسيار بزرگ شده است. اين بار Ezio به شهر شلوغ قسطنطنيه (استانبول) آمده تا کليد هاي کتابخانه سري که توسط جدش, Altair ساخته شده است را پيدا کند. و مانند Brotherhood در روم, استانبول داراي نقاط مختلف و مغازه هاي خالي براي فروش است.

يک سري تغييرات کوچک ولي قابل توجه در گرافيک بازي انجام شده مانند صورت شخصيت ها و اين که بازي رو ميتوان به صورت 3 بعدي هم بازي کرد.

برعکس روم, تقريبا تمامي استانبول رو ميتوان از همان لحظه ورود Ezio به شهر کشف کرد. بنابراين اين يک امتياز مثبت است اگر شما از جمله کساني بوديد که هنگام کاوش شهر نميتوانستيد يک سري مناطق رو کاوش کنيد و کاوش آن منطقه نياز به گزراندن يکسري مراحل داشت.

و همچنين بر عکس روم در سري قبل بازي, اسب سواري در استانبول امکان پذير نيست و شهر به صورت بهم متصل شده ساخته شده با خيابان هاي باريک که امکان عبور اسب وجود ندارد.

و يک چيز ديگه: گدا ها دوباره در بازي وجود دارند ولي اينبار در گروه هاي 4 نفري!

در کنار يک داستان و شهر جديد, Revelations چندين اضافه بزرگ ديگه آورده است, بزرگترين آن شمشير قلاب دار است که کنترل بيشتري به حرکات Ezio ميدهد و باعث بالارفتن و تاب خوردن در آسمان استانبول و بالا رفتن جذابيت بازي ميشود. با شمشير قلاب دار Ezio ميتواند لبه هاي طاقچه ها که دستش نميرسد را بگيرد.

همچنين ميتواند با شمشير قلاب دار از ميان نگهبان ها بگزرد و يا آن ها را به زمين بزند.

يک اضافه ديگر: بمب ها, که در همه جا پيدا ميشه(بيشتر موقع ها در صندوقچه ها ميتوان پيدا کرد) Ezio ميتونه با استفاده از ترکيب چند چيز يک انفجار درست کنه.

انواع اسلحه ها به بازي اضافه شده و شما ميتوانيد اسلحه اصلي و دومين اسلحه خود را انتخاب کنيد

بيشتر نگهبان ها در Revelation مانند ساير بازي هاي Assassins Creed به راحتي کشته مي شوند. مثل قبل اون ها شما رو محاصره ميکنند و هريک از نگهبانان در يک زمان به شما حمله ميکنند و شما ميتوانيد هم مقابله آن ها را بشکنيد و بکشيد و يا منتظر بمانيد تا به شما حمله کنند و در آن لحظه بکشيد.

مانند بازي هاي قبلي, مبارزه ميتونه فوق العاده باشه اما يک معني ديگه که ميده اينه که خريد اسلحه تاثير چنداني نداره چون اگه خوب از اسلحه استفاده کنيد ميتوانيد هرکسي را با يک ضربه بکشيد و انگيزه کمي براي استفاده از بمب هايي غير از انفجاري و دودي وجود داره مگر اينکه ماموريت شما اين باشه که از اون ها استفاده کنيد. اگر بخواهيد با دشمنان خود در بيفتيد خيلي سخت ميتونيد به اون درجه جذابيت که ميخواهيد برسيد چون کشتن دشمن ها بسيار ساده و سريعه!

البته اين سادگي فقط تا موقعي که با پياده نظام هاي نخبه عثماني ملاقات نکرده ايد صدق ميکنه. اون ها خيلي سريعتر و سخت تر از هر دشمني که در سري بازي هاي Assassins ديده ايد هستند. حرکت آزاردهنده اون ها اينه که هنگامي که با شما ميجنگند ناگهان به سمت عقب ميروند و با يک تپانچه به شما شليک ميکنند. البته اگه الگو هاشون رو ياد بگيريد ديگه راحت ميتوانيد اون هارو بکشيد ولي در کل اين يک تغيير خوب در بازي هاي Assassin’s Creed هستش که دشمني به اندازه کافي نيرومند بسازه که باعث نگراني بشه.

جمع آوري نيرو

مانند Brotherhood, شما ميتوانيد لشکري از اساسين ها جمع آوري کنيد و تا در مواقع نياز به کمک شما بيايند و يا به شهر هاي ديگه بروند و تجربه و پول برايتان بياورند.

شما ميتوانيد 33 اساسين جمع آوري کنيد. فرق بين Brotherhood و Revelations در اينه که براي بدست آوردن اساسين شما ميبايست اساسين را هنگامي که در حال جنگ با نيرو هاي دشمن بود نجات دهيد ولي در Revelations ممکن هست آن ها را وقتي جيب شما را ميزنند بگيريد و يا دختر و همسرشان را نجات ميدهيد بدست آوريد.

پيدا کن و نابود کن

يک قسمت در Revelations وجود داره که حتي يک ذره هم نااميد کننده نيست, و آن هم قسمت شبکه اي بازي است. سبک آن حرکت تک نفره و مخفيانه است که تعداد نقشه, مود و گزينه هاي مختلف براي سفارشي کردن پروفايل به آن اضافه شده.

نتيجه گيري:بدون شک اين بازي يکي از بهترين بازيهاي تمام تاريخ,در ژانرهاي مختلف است که بزودي تمام رکوردها را خواهد شکست.تصميم گيري با خودتان,که آيا ميخواهيد لذت اين بازي را تجربه کنيد يا خير؟
اینم چند تا عکس از بازی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نقد بازی Assassins Creed : Revelations 1
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممنون که این مطلب رو خوندین سپاس فراموش نشه لطفا !!!

پاسخ
 سپاس شده توسط در جستجوی حقیقت ، SABER ، FARID.SHOMPET ، ashli ، night vampire ، deymon 20 ، erfanhamzeh ، Mahdi m.g ، bardia001 ، ps3000 ، Alone ، sanaz_jojo ، Danger.A ، Rod Stewart ، ali7500 ، ✘ ßαÐ-þʘy ✘
آگهی
سلام جالب بود من از طرفدارای پروپاقرس آساسینکرید هستم من نمیدونستم Revelations به بازار اومده وگرنه حتما میخریدمش با تشکر از اطلاعات خوبتون
پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، sanaz_jojo
من بازی کردم خوب بوده...
❤ alone girl ❤
پاسخ
این بازی خیلی طرف دار داره ولی من ازش خوشم نمیاد!!!
اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

پاسخ
 سپاس شده توسط sanaz_jojo
بهتر از اين بازي وجود نداره به نظرم بايد بهترين بازي يك دهه ي اخير بشه

پاسخ
آره خیلی بازی باحالیه Smile
پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، bardia001 ، Alone ، sanaz_jojo
آگهی
دمو آغازین این بازی
پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، Alone ، sanaz_jojo
جالب بود مرسي كم بازيش كردم ولي چون شما گفتي تا تهش ميرم
همیشه با خودم فکر میکنم برای سکوت هم معنی مثبت هست هم معنی منفی!

یه بار می گیم سکوت علامت رضاست ..

یه بارم میگیم جواب ابلهان خاموشی است ..
پاسخ
 سپاس شده توسط Alone ، ~SoLTaN~ ، sanaz_jojo
گمون کنم این بازی رو توی سه روز تموم کردم !

داستان جالبی نداشت ، برخلاف نسخه BrotherHood که یکی از بهترین داستان هارو توی این سری داشت ..
پاسخ
از این نسخه بدم میاد
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  معرفی چند بازی برای کنسول های بازی برای گیمر هایی مثل خودم+عکس
  معرفی بهترین بازی های racing و ماشین بازی
  معرفی بهترین بازی های racing و ماشین بازی
  داستان تمام assassins creed ها+عکس
  چیز هایی که در assassin creed orgins نمی دانید.
  معرفی بازی های اندرویدی که قابلیت پشتیبانی از دسته بازی را دارند
  10 بازی که شما را به خاطر بازی کردن روی درجه سختی Easy آزار می دهند
  دانلود بازی The Witcher 2: Assassins of Kings برای پلتفرم XBOXONE
  دانلود بازی Assassin's Creed IV : Black Flag برای پلتفرم XBOXONE
  دانلود بازی Assassin's Creed Unity برای پلتفرم XBOXONE

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان