امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

هنوز زندس؟؟؟؟؟ (کلیپ)

(28-01-2014، 18:21)ویشکا** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همه تکراری/ بی کیفیت/ اینا چیه میزاری!!!!؟سایتو خراب کردی!

خـانوم عزیز تکراری بودنش شاید ولی بی کیفیت بودنش رو باید مدیرا تعیین کنن نع شما|:
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘ ، இFATEMEHஇ
آگهی
(28-01-2014، 18:21)ویشکا** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی خوب حالتو گرفت؟ بسوزززززززززززززززززززز تکراری هم نیستBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
هنوز زندس؟؟؟؟؟ (کلیپ) 2
پاسخ
 سپاس شده توسط இFATEMEHஇ
(28-01-2014، 18:28)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خـانوم عزیز تکراری بودنش شاید ولی بی کیفیت بودنش رو باید مدیرا تعیین کنن نع شما|:

نه بابا 2 کلمه از مادر عروووووووس ...!به افتخارشون یه کف بلکه ضایع نشن ...!گناه داره به خدا ذلشونو شاد کنید...!
پس دیـــــــــــــــــــــــــــــــگ پا رو دم من نزار ...!از اقا بپرس چیکار کرده ...!ک این بلا سرش اومده....!!!
هنوز زندس؟؟؟؟؟ (کلیپ) 2
پاسخ
دمت گرم خوب بود
مخصوصا موتور
پاسخ
پوفـــــــــــــــــــــــــــ!
اون گوسفنده عجب....
من چیزی نمیگم!!^.^

(29-01-2014، 19:22)ویشکا** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-01-2014، 18:28)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه بابا 2 کلمه از مادر عروووووووس ...!به افتخارشون یه کف بلکه ضایع نشن ...!گناه داره به خدا ذلشونو شاد کنید...!
پس دیـــــــــــــــــــــــــــــــگ پا رو دم من نزار ...!از اقا بپرس چیکار کرده ...!ک این بلا سرش اومده....!!!

ببین با دوسته من درست حرف بزن بچه!
|:
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘
(29-01-2014، 20:08)ملینا جوجو نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پوفـــــــــــــــــــــــــــ!
اون گوسفنده عجب....
من چیزی نمیگم!!^.^

(29-01-2014، 19:22)ویشکا** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببین با دوسته من درست حرف بزن بچه!
خخخخخخخخخخخخخخHeartHeartHeart
هنوز زندس؟؟؟؟؟ (کلیپ) 2
پاسخ
آگهی
بی کاری
ترس
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  چند ویدیوباحالـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ بیا خودتم کلیپ بزار
  کلیپ خدایی خدا غریبه واقعا تاثیر گذاره....
  چگونگی ساخت انواع نماهنگ(کلیپ) در شبکه های مختلف (طنز)
  کلیپ دبیرستان دخترانه !!!
  جنجال بخاطر یک کلیپ هولناک از یک مادر ! + عکس
Video امیر تتلو آزاد شد!!!!!.+کلیپ
  کلیپ زیبای زنده یاد مرتضی پاشایی زمانیکه محصل بود . خیلی جالبه
Music کلیپ های تاپ
  یک گنج بزرگ تو ایران هست که هنوز هم پیدا نشده اگه می خوای ثروتمند بشی برو و پیداش کن
  کلیپ ضایع شدن دختر خفن(تخریب شد رف)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان