امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مکالمه تلفنى جالب(طنز)

چند مرد در رختکن يک باشگاه ورزشى مشغول لباس پوشيدن بودند که تلفن یکیشون که روى نيمکت بود زنگ زد. مرده گوشى را

برداشت، دکمه  صداى بلند آن را فعّال کرد و شروع به حرف زدن کرد. توجه بقيه هم به مکالمه  تلفنى او جلب شد.

مرد: سلام

زن: عزيزم، منم. تو هنوز توى باشگاهى؟

مرد: آره

زن: من الان توى مرکز خريد هستم. اينجا يک مغازه، پالتو پوست خيلى قشنگى داره که قيمتش  سه ميليون تومنه. از نظر تو اشکالى نداره

بخرم؟

مرد: چه اشکالى داره؟ اگه خوشت اومده بخر.

زن: ضمناً از جلوى يک ماشين فروشى رد شدم. يک بنز2007 خيلى خوشگل گذاشته بود پشت ويترين.

مرد: چند بود؟

زن: 45 ميليون تومن

مرد: باشه، بخرش. فقط مطمئن شو که دست اول باشه
زن: عالى شد! آخرين چيز هم اين که اون خونه‌اى که پارسال ديديم يادته؟ صاحبش حالا راضى شده نهصدو پنجاه ميليون تومن بفروشدش.

مرد: بهش بگو نهصد ميليون. فکر کنم قبول کنه. ولى اگه هيچ جورى قبول نکرد.پنجاه ميليون اضافه‌ش را هم بده. خونه  خيلى خوبيه.

زن: باشه. خيلى ممنون. دوستت دارم عزيزم. مى‌بينمت.

مرد: خداحافظ! مواظب خودت باش.

مرد تلفن را قطع کرد. بقيه  مردها در رختکن باشگاه هاج و واج به او نگاه مى‌کردند و دهنشان باز مونده بود.

مردى که تلفن را جواب داده بود لبخندى زد و پرسيد: اين تلفن موبايل مال کى بود؟
پاسخ
 سپاس شده توسط hanieyh ، DiReCtIoNeR GiRl ، M ATIN ، ρѕуcнσραтн ، இFATEMEHஇ ، mahdi 021 ، پری خانم ، -Edgar ، a girl in pink ، fara2 ، ɱɪɾʌʛє ، sina tatal ، شیطون کوچولو ، Avril.
آگهی
خيلي باحال بود مرسيBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط pesare bad
وای مردم ازخنده چه با حال بود
پاسخ
 سپاس شده توسط pesare bad
25r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r30
پاسخ
 سپاس شده توسط pesare bad
25r3025r30Big Grin
من مثه بعضيا نيستم امظا بزارمTongueبعلهWink
پاسخ
 سپاس شده توسط pesare bad
میسی با حال بود
مکالمه تلفنى جالب(طنز) 1
پاسخ
 سپاس شده توسط pesare bad
آگهی
مرسی خیلی خوب بود!
|:
پاسخ
تکرارریییییییییییی برادر من موضوعات تکراریه
❤خیــــلی سـخته عاشــق کسی باشی که روحشــم خبــر نداشـتته باشه ولی خیلی شرینه عاشــقانه یواشکی نگاهش کنی تو دلت بگی دوست دارم❤

سربزنی خوشحال میشم
شهرک دخترانhttp://urbsgirls.blogfa.com /
کلبه کوچک کودکان سرطانی دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://ilove1320.blogfa.com
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://sherziba.loxblog.comנڵכ ּۅݜتﮧ ﮧاے נڵ
پاسخ
قدیمی بود..............
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مکالمه تلفنى جالب(طنز) 1
پاسخ
اوه اوه پس گوشیمون رو مکان های عمومی جانزاریمBig Grin

Bring it on back to me

مکالمه تلفنى جالب(طنز) 1
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  مکالمه دو پسر ایرانی و انگلیسی در مورد زنان ایران وانگلیس
  فال جالب حروف اول اسم مجموعه : انواع فال های گوناگون فال جالب حروف اول اسم توجه : در
  يک مکالمه تلفنى جالب
  با این روش 5 دقیقه مکالمه رایگان بگیرید ( مخصوص همراه اولی ها )
  شعری جالب برنامه نود !! (طنز) مجموعه : مطالب طنز شعری جالب برنامه نود !! (طنز) شب شد
  خواص جالب توت فرنگی و انگور مجموعه : خواص خوراكی ها خواص جالب توت فرنگی و انگور به گ
  جالب و دستچین شده عکس های جالب
  ابتکارهای جالب، خلاقیت، عکس های جالب و خنده دار
  تغییر شکل جالب ادل از زمان شهرت تا کنون +تصاویرخيلي جالب
  مقایسه جالب زن و مرد در زندگی و جامعه! طنز مجموعه : مطالب طنز مقایسه جالب زن و مرد در

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان