امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مکان های عجیب در بازی GTA V خودم تست کردم

اینا توی جی تی ای 5 هستن دیگه
.
پاسخ
آگهی
(09-01-2014، 11:28)sadeq sm نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینا توی جی تی ای 5 هستن دیگه
اگر از 5 منظورتون gta v هست باید بگم بله
یه سری به ویدیو های گیم من بزنید ! Big Grin
http://www.aparat.com/maxpane
پاسخ
 سپاس شده توسط sadeq sm
:bighug:vahidrkمن خیلی تحقیق وبدو بدو کردم تا اینو فهمیدم.rding ru1کلی هم به خاطرش دعوا کردم.pillبچه ها اگه میخواید از اینترنت ماشین بخرید ولی پولاتون کمه میتونید این کاریو که من میگمو بکنی.HuhHuhHuhHuhوقتی میری اینترنت عکس هواپیما هستش بالا(فکر کنم اینه:travel ...)اونو که میزنی یه سایتی هست که توش motor داره اونو یه بار بری توش ماشینا یه قیمتن(کم یا زیاد)ولی وقتی از سایته میری بیرون دوباره ماشینا یه قیمت دیگه میشن(کم یا زیادتر)ExclamationBig Grinهر ماشینیو که میخواین بخرین این کارو بکنین تا قیمت ارزون بشه.(راستی همه ی ماشینا نه فقط بعضی هاشون مثل ولکسSadcryingAngry)خیلی جالبه.مثلا یه ماشین اولش هست 650 بعد میشه 250.Smile

(17-01-2014، 20:15)twilighto نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

:bighug:vahidrkمن خیلی تحقیق وبدو بدو کردم تا اینو فهمیدم.rding ru1کلی هم به خاطرش دعوا کردم.pillبچه ها اگه میخواید از اینترنت ماشین بخرید ولی پولاتون کمه میتونید این کاریو که من میگمو بکنی.HuhHuhHuhHuhوقتی میری اینترنت عکس هواپیما هستش بالا(فکر کنم اینه:travel ...)اونو که میزنی یه سایتی هست که توش motor داره اونو یه بار بری توش ماشینا یه قیمتن(کم یا زیاد)ولی وقتی از سایته میری بیرون دوباره ماشینا یه قیمت دیگه میشن(کم یا زیادتر)ExclamationBig Grinهر ماشینیو که میخواین بخرین این کارو بکنین تا قیمت ارزون بشه.(راستی همه ی ماشینا نه فقط بعضی هاشون مثل ولکسSadcryingAngry)خیلی جالبه.مثلا یه ماشین اولش هست 650 بعد میشه 250.Smile
پاسخ
خوب بودUndecided
پاسخ
عکس upload7.ir
جدیدا برای من نمیاد cryingSad
پاسخ
خوب بود؟ممنونمHeartBlushAngelShyShyIdeaراستی داستان روح واقعی است؟لطفا کمکم کنید.:hlp::hlp::ggr::am4::306:به خاطر بدست اوردن اون اطلاعات من اینقدر دعوا کردم تا حرفمو صابت کنم.gun2mo53ztzpillvahidrkpou:moi::ozer::viki:Confusedwrdft::kar:5384حتی بعضی موقوع ها جونمو فدا کردم.udo.تحقیقامو بگو.Huh:112:valrdinginrvelecute:89:aquariumاره دیگه.راستی ولی الان خوشحالم.SleepySmileShy4fvf25r30RolleyesBig GrinWinkBlushcong4xvgrou:29dz:999:84:fly26gd:hje::nooz:fol:500::498::494::499:خداحافظ.Confusedcry2:493::p325:p336:ess::159::w14:
پاسخ
آگهی
دوست عزیز این قدر شکلک نزار
یه سری به ویدیو های گیم من بزنید ! Big Grin
http://www.aparat.com/maxpane
پاسخ
دستت درست.عالی بودTongue
پاسخ
وای روحه چه ترسناکه!p336:N56::ess::am4:aah:vil::4fv::229::230:خیلی ترسیدم.cry2من یه بار رفتم همونجا ولی چیزی پیدا نکردم.:tos::2gw1::230:عکسه واقعیه؟HuhExclamationراستشو بگو.TongueWink:4chs::494:چرا راکستار همچین چیزی رو توش گذاشته.HuhExclamationConfusedAngryDodgyUndecided:112:129f:230:وای من دیگه gta بازی نمیکنم.:493:p334p329:ggr:p336:N56::159:290Confusedمیترسم یهو برم یه جایی بعد یه چیز عجیب اونجا پیدا بشه.:230:gun2i8dcrazy:L28::vil::rum:pe5بدنم داره میلرزه.cold:230:شب خوابشو میبینم.129f2i8d.....ولی ماشیناش و رانندگیش میرزه به همه چیزش:w14:.راست نمیگم؟HuhBig GrinWinkراستی توش جارو برقی داره؟501بارونش خوبه :nooz::494:495:498::500:p332:492:ولی برفش نه زیاد!p329:p319:3cyUndecided.................................................

(18-01-2014، 13:14)AALLI نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزیز این قدر شکلک نزار
ببخشیدا ولی مگه شما مدیر این سایتی؟دخالت ممنوع.هر چه قدرم دلم میخواد شکلک میزارم.فهمیدی یا نه؟اصلا حالا که اینطور شد اینقدر شکلک میزارم خسته شی.AngelDodgyHeartIdeaUndecidedWinkBig Grincryingbathtime25r302i8d5020gun:tnp:kaffe2:bighug:4fvffishingfishingcrazyAtShyTongueSmileHuhExclamationConfusedkaffe2vahidrk:Laie_23:val:29dz:groupill:9lp::L13:khoshru190Confused5B:501p334

خیلی باحاله ممنون.Heart
پاسخ
IdeaIdeaIdeaIdeaIdeaIdeaIdeaIdeaHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedUndecidedUndecidedUndecidedUndecidedUndecidedUndecidedUndecidedUndecidedSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadWinkAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngrycryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying
هااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا​اااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا​ااااااااااااااااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟​؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  بهترین بازی که تا حالا بازی کردی چیه ؟؟
  اولین بازی استرتژیکی که بازی کردید چی بوده ؟؟
  دانلود برنامه مبدل بازی های قدیمی سگا و میکرو + خوذ بازی ها
  کدام سبک بازی را بازی میکنید ؟؟
  دانلود بازی مدیریتی دفاع اسباب بازی ها Toy Defense 2
  2 تا تم زامبی دیگه که خودم ساختم
  بازی تست تمرکز(از دست نده جون خودم خیلی باحاله)
  دانلود مجموعه بازی های فلش (بازی های فضایی)
  دانلود مجموعه بازی های فلش (بازی های اکشن)
  چندتا تم xbox که خودم ساختم

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان