امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اینجا ایران قرن 21 است!

احترام شهدا و همه ی کسایی که توی اون 8 سال جنگ از زندگی خودشون زدن واجبه خیلی هم واجبه 
ولی انقد این نظام، شهدا و خمینی و ولایت فقیه و مرگ بر آمریکا و فلسطین مظلوم رو کرد توی پاچه ی ما که آخرش شد این
اینجا ایران قرن 21 است! 3
پاسخ
 سپاس شده توسط בחור משוגע
آگهی
(06-01-2014، 18:50)پرنیان☻♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-01-2014، 13:26)♣♦♠l♥k♠♦♣ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره عزيزم متاسفانه همينه
ولي باوركن بااين موضوع هاچيزي عوض نميشه

اره ابجی  گلم راست می گی.من نمیتونم عقاید و نظراتشونو عوض کنم.ولی باید حقیقتو گفت.اینا میخوان از حقیقت چشم پوشی کنن.
ازاين نظرم حق باتوئه!
اماخوب هركسي يه عقيده اي دارع ونميتونيم روش تاثيربذاريم من شايدرخودم الان اين حرفاروبزنم اون بيرون خيلي كارابكنم وهيچ وقتم دوس ندارم كه خودمواون چيزي كه نيستم نشون بدم!
اماروي من كه تاثيرش براي شايد2دقه باشع!
اماترجيح ميدادم يه ادم مذهبي باشم!
ديگه الان كارازكارگذشته!
ولي بازم ممنون بابت اطلاع رسانيت!
چــِِِِِِِِـ ـ ـ ـــرآ تـــــ ـ ـ ــــوكـِِِِِِِِِِـــ ـ ـ ـــدِِِِِِِِِري دآيـــــ ـ ـ ــــي؟!
پاسخ
(06-01-2014، 18:25)پرنیان☻♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-01-2014، 13:48)F A R ! N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برو بابا توی قبرستونا 1000مرده هست ک حتی سنگ قبر ندارن اون وقت شهدا....Dodgy

شهدا از همه چیزشون گذشتن.به خاطر این که الان من و شما زنده ایم و داریم نفس میکشیم به شهدا مدیونیم.شماها کسایی هستین که نمیخواین واقعیتو قبول کنین.

خب با عوض کردن سنگ قبر واسه اونا شرایط دیگه ای به وجود میاد
پاسخ
 سپاس شده توسط مرصاد کاظمی
برو بابا تواصلا ازخودت حالی میشی...................Dodgy
من یه عاشقم که هیچ وقت به عشقم نمیرسم
پاسخ
اینایی که گفتن مزخرف و اینجور چیزا و کلا مخالف بودن ;;;
فقط کافیه که یکم زاویه دیدتون رو نسبت به بعضی چیز ها عوض کنید اونوقت واقعیت روشن میشه
لطفا امتحان کنید از هر نظر دیدتون رو عوض کنید خواهید دید ...
پاسخ
حقیقت ته خیاره.
اینجا ایران قرن 21 است! 3
پاسخ
آگهی
اینجاایران است
دست هرکسی را بگیری اماده میشودبرای سوارشدن
زان روزهاى خوب ، گویی هزار سال گذشته...
پاسخ
 سپاس شده توسط L²evi
خب طبیعیه
هرچیزی و هرکسی به مرور زمان فراموش میشه
حتی اگه بهترین آدم روی زمینم باشه
bethowen ...
پاسخ
(06-01-2014، 13:48)F A R ! N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برو بابا توی قبرستونا 1000مرده هست ک حتی سنگ قبر ندارن اون وقت شهدا....Dodgy

خانوم چرا توهین میکنی؟؟؟ میدونی اگه شهدا نبودن الان تو نبودی؟؟ الان ایران نبود؟؟ الان پرونده ایران مثل عراق تو تاریخ سیاه و کدر میشد؟

موافقا سپاس
چه حس قشنگیه وقتی یکی که بهش اعتماد داری و بهت اعتماد داره
از دلتنگی هاش برات میگه و از دلتنگی هات براش میگی
آروم میشه و آروم میشی
حسی که هیچوقت به تنفر تبدیل نمیشه !
این حس مثل قطره های بارون پاکه …

اینم یادگاری من به فلشخور به دست خط خودمه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.hotup.ir/upload/l1mq_img_0155.jpg
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.hotup.ir/upload/jiza_img_0156.jpg

پاسخ
برو بابا شهدا شهدا نکن همه جوونا رو مجبور میکردن برن جنگ از 11 تا 18ساله بدبختا افغانیا پاکستانیا و... همه رو میبردن میکشتن الان شهید شهید میکنه!!Angryاگه الان شهدا زنده بودن منو میکشتن شهدا الان میرن سوریه لبنان و...بر علیه سنی میجنگن الانم اگه زنده بودن من مرده بودم
خشت خشت خشت
(صدای امضا کردن)

DodgyDodgy

چی انتظار داشتی؟؟؟؟
پاسخ
 سپاس شده توسط # αпGεʟ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان