امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

یه روز یه ترکه.......(خودت بیا بخون)

(20-01-2014، 11:40)SooKooT نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گده سیکرم هرزادوی ها قهبه گزی
اله سیکرم یرینن دوراماسان ها جنده AngryAngryAngryAngryAngry
اقا خوهشا فحش ندید
خدا حافظ همه دوستان رفتم دیگه اینجا بی حسه بی رنگه و بی روح
پاسخ
 سپاس شده توسط ღ✿❤ پـرنیـــــــان ❤✿ღ
آگهی
خودت داری میگی ترک هیچی بعید نیست ازش  مطمین باش اولین نفری میشه که سیاره ای شبیه زمین پیدا میکنه
پاسخ
 سپاس شده توسط ღ✿❤ پـرنیـــــــان ❤✿ღ ، milad joon
(20-01-2014، 11:33)Azarbayjanliam نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ما فا رسی می خونیم و می نویسیم، حق تر کی نوشتن و خوندن رو هم نداریم، با این همه می سوزیم و می سازیم، سر آخر هم بعضی هموطنان از سر خودبزرگ بینی شروع به جوک ساختن می کنن.

ولی همه ش به کنار، اونا دارن شخصیت خودشون و قومیتشون رو پیش ترکا زیر سوال می برن ...
هیچ کس حق توهین به ترکا رو نداره..... چون هیچ قومی اصیـلترو برتـر از ترکا نیست!Sleepy
پاسخ
 سپاس شده توسط milad joon
(21-01-2014، 14:16)ღ✿❤ پـرنیـــــــان ❤✿ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-01-2014، 11:33)Azarbayjanliam نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ما فا رسی می خونیم و می نویسیم، حق تر کی نوشتن و خوندن رو هم نداریم، با این همه می سوزیم و می سازیم، سر آخر هم بعضی هموطنان از سر خودبزرگ بینی شروع به جوک ساختن می کنن.

ولی همه ش به کنار، اونا دارن شخصیت خودشون و قومیتشون رو پیش ترکا زیر سوال می برن ...
هیچ کس حق توهین به ترکا رو نداره..... چون هیچ قومی اصیـلترو برتـر از ترکا نیست!Sleepy
همه قومیت های ایران اول یک ایرانی ان بعد قومیت پس همه ایرانی ها اصیل و برتر هستن
پاسخ
(21-01-2014، 14:16)ღ✿❤ پـرنیـــــــان ❤✿ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هر کسی باید به داشته هاش افتخار کنه و حـ ـق برابر داشته باشه و خودش رو برتر ندونه و دیگران رو به سُخره نگیره.
در جواب آقای میلاد هم باید بگم که ایرانی بودن به بهای از دست دادن هویت و فرهنگ و زبان، هیچ ارزش و فضیلتی نداره.
یه روز یه ترکه.......(خودت بیا بخون) 2
پاسخ
 سپاس شده توسط milad joon ، ღ✿❤ پـرنیـــــــان ❤✿ღ
مرسی.برا ترکا احترام زیادی قائلم خب ولی بازم عشقست بختیاری....

عزیزان ترک توهین نکردم
لیوتم لیوه
پاسخ
 سپاس شده توسط milad joon
آگهی
(21-01-2014، 23:56)Azarbayjanliam نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هر کسی باید به داشته هاش افتخار کنه و حـ ـق برابر داشته باشه و خودش رو برتر ندونه و دیگران رو به سُخره نگیره.
در جواب آقای میلاد هم باید بگم که ایرانی بودن به بهای از دست دادن هویت و فرهنگ و زبان، هیچ ارزش و فضیلتی نداره.
منم کسی رو به ســـخره نگرفتم!

فقط شبیه همون حرفایی رو که بعضیا میگن(البته همراه با توهین) رو گفتم
پاسخ
 سپاس شده توسط Azarbayjanliam
همه ما يكي هستم وهممون پارسيم اصلان خيلي بيفرهنگي اصلان تمدن ايران رو ترك ها ولر ها ساختن
پاسخ
(22-01-2014، 14:13)mrsana!!! نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همه ما يكي هستم وهممون پارسيم اصلان خيلي بيفرهنگي اصلان تمدن ايران رو ترك ها ولر ها ساختن
کاملا درسته همگی اریایی هستیم
پاسخ
(22-01-2014، 17:28)milad joon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-01-2014، 14:13)mrsana!!! نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کاملا درسته همگی اریایی هستیم
 دوستان عزیز، ما پارس یا آریایی نیستیم؛ به پارسها هم احترام میذاریم، ما تورک هستیم، ما حتی حاضر نیستیم بدیهامون رو هم با خوبیهای دیگران عوض کنیم، چون حتی بدیهای هر کسی قسمتی از هویتش هست، ما همین هستیم نه چیز دیگه ای، هر کسی جای خودش رو داره، زبـ ـان و فرهنگ خودش، تاریخ خودش، همه باید مساوی و برابر و در نتیجه برادر باشن.
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Thumbs Up family...بخون خیلی جالبه..
  در کرونا سفر نرو، اگر رفتی اینو بخون!
Thumbs Up 2تا ازبهترین ارزویی که می تونی واسه خودت کنی چیه؟؟
Tongue به نظر خودت چجوری هستی؟...میتونی حقیقتو بگی☻
Heart ♛فروردینی یعنی عشق(خیلی جالبه بیا بخون تا تهش)ஜ۩۞۩ஜ
  همیشه سعی کن شهوتت بر عشقت غلبه نکند(بخون ضرر نمیکنی)
  اول نامه ام رو بخون بعد دلم رو بشکن
  فرقه کتاب درسی دخترا و پسرا(به من چه خودت بیا بخون ببین طنزه یا نه)
  اگه اسفندی ای حتماااااااااااااااااا بخون حال کن......
Star خودت کف اتاقتو به زیباترین شک در بیار :)خییییلییی راحته

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان